Maj 15, 2024, 11:13:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Winstrol i silymarin  (Pročitano 34531 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #30 poslato: Jul 29, 2007, 11:57:57 pre podne »
Svaka cast mr_hajd. Sve je lipo ukrstko slozijo.
Ovi profi bodybuilderi koji od toga sporta zaradivaju i zive ne trebaju voditi brige koliko neki preparat kosta, kolike doze i koje preparata. Oni imaju dovoljno ljudi i sponzora koji se brinu o tome i njihovom zdravlju. Mislim opcenimo na mr. olimpije. Ja bar tako mislim, neznam jeli zapravo tako.



A GDE SI TI TO SVE CUO LEBA TI???

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #31 poslato: Jul 29, 2007, 12:08:32 posle podne »
Nisam nigdi cuja. Nego moj mali mozak u sebi ima sliku da to tako izgleda. Zapravo ja misli da bi tako trebalo biti.

Al nisu oni valjda kao mi?? Pa da sami sve rade??
Ajde reci da se rijesim dileme!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #32 poslato: Jul 29, 2007, 12:10:21 posle podne »
E MOJA SINAK.....OD 10 000 BB...SAMO JEDNA IMA SPONZORA DA MOZE DA KAZE DA IMA NESTO OD TOGA.

AKO MISLIS NA RONIEA COLEMANA..PA ON JE JEDAN OD REKTKIH KOJI JE UZEO PARE BAZ NA MISICE A DA NIJE NISTA RADIO SA STRANE....

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #33 poslato: Jul 29, 2007, 12:15:09 posle podne »
Vjerojatno je i on prosao razdoblja kada nije bio slavan i kada je morao sam zaradivati za sve. Po meni je taj covjek zasluzijo svu tu slavu. Iako ja mislim da su tu u sve mediji i sudci malo dodali svoje.....

Van mreže mr_hajd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #34 poslato: Jul 29, 2007, 02:53:12 posle podne »
U pravu si Pedja,retki su takvi kao sto je Roni...Steta sto kod nas nema nekih takvih sponzora koji ce te finansirati onoliko koliko ti treba u svakom smislu za predstojeca takmicenja...I sam znas koliko nasi sponzori (mislim na sve sponzore u Srbiji) finansiraju a koliko je potrebno para za jedan izlazak...Steta sto je to tako a imamo tako dobrih momaka koji se takmice a zbog finansija ne mogu da se vinu preko na neka jaca takmicenja...Vrlo dobro ti je poznato koliko si se odricao i finansijski i pored sponzora za svako tvoje takmicenje..Valjda ce jednog dana i u Srbiji poci na bolje za ovaj sport...Poz za Pedju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #35 poslato: Jul 30, 2007, 06:17:10 pre podne »
U pravu si Pedja,retki su takvi kao sto je Roni...Steta sto kod nas nema nekih takvih sponzora koji ce te finansirati onoliko koliko ti treba u svakom smislu za predstojeca takmicenja...I sam znas koliko nasi sponzori (mislim na sve sponzore u Srbiji) finansiraju a koliko je potrebno para za jedan izlazak...Steta sto je to tako a imamo tako dobrih momaka koji se takmice a zbog finansija ne mogu da se vinu preko na neka jaca takmicenja...Vrlo dobro ti je poznato koliko si se odricao i finansijski i pored sponzora za svako tvoje takmicenje..Valjda ce jednog dana i u Srbiji poci na bolje za ovaj sport...Poz za Pedju
..

U SRBIJI NIKADA NECE BITI BOLJE ZA OVAJ SPORT..TO SADA MOGU ODGOVRNO DA TVRDIM.

NE SAMO ZA OVAJ..SVE I JEDAN JE UNISTEN DO KRAJA..PRATIS AMO HRONOLOGIJU I SVE CE DA TI BUDE JASNO....

A STO SE TICE IZLAZAKA I PARA...NIJE TO BAS SVE TAKO..JA ZNAM DEBILE KOJI IMAJU GOMILE PARA PA IPAK NE MOGU DA UJDE U FINALE NA DRZAVNOM TAKMICENJU..ITD..ITD..ITD...

U VOOVM SPROTU PARE ZNACE MNOGO....ALI MNOGO VISE ZNACI...ZNANJE......

PARE NE MOGU DA TI NABACE 10KG SNICLI NA TEBE

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #36 poslato: Avgust 12, 2007, 01:48:39 posle podne »
Pedja je u pravu totalno...nema leba u Srbiji od BB!
Nego...odakle ti da ces se od one kure koju sam ti napisao uvodeniti???
Ono ti je perfct cutting cycle,bar po mom misljenju...!Dobro..moze malo masterona i trenbolona..mmmmmm...
Ali i bez njih kura je sasvim ok!
i clomid ti ne treba...

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #37 poslato: Avgust 13, 2007, 01:36:21 posle podne »
Jos nisam poceo sa kurom iako sam sve potrebno nabavija. Uzeo sam malo godisnjeg odmora od teretane. Morao sam malo stati trenirati jer treniram vec 10mjeseci bez prekida 5 puta tjedno. Pa se sada malo opijam, zderem pecene janjetine i prsuta i uzivam..... A kura ce poceti kada malo zaladi, kroz ovih 10 dana.

Da vam pravo kazem ne ocekivam nista od te kure. Srediti cu prehranu na 4g proteina i 7-8 UH po kilu moje mase, pa sto bude bude...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #38 poslato: Avgust 13, 2007, 04:59:11 posle podne »
Pa sto se sad mastis ako aplaniras kuru za def???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #39 poslato: Avgust 16, 2007, 09:43:26 posle podne »
Evo sada mi zavrsava drugi dan kure. Uz pomoc dilera odredija sam da cu uzimati svakih 5 dana 200mg primobolana i 30mg winstrola dnevno.
Do sada sam primjetija da mi se apetit snazno povecao, tako da ogladnim svaka dva sata, pa sam sada ubacija 8 obroka dnevno. I na treningu se sporije umaram.

Nemam trenutno fotoaparat da slikam proizvode pa cu ih opisati.
Primobolan ima crni čep na kojem u sredini pise velikim slovima BD i oko njih dva puta primobol. Kada sam skinija čep ispod njega se nalazi neka zelena guma na kojoj je nacrtan zmaj. Kroz tu gumu ubodem iglu i uvucem otopinu u spricu.

A winstrol je onakav kakav treba biti. Pise stanazol i ima neki žig koji sjaji u u njemu nacrtan zmaj....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #40 poslato: Avgust 16, 2007, 10:41:11 posle podne »
Citat
Do sada sam primjetija da mi se apetit snazno povecao, tako da ogladnim svaka dva sata, pa sam sada ubacija 8 obroka dnevno. I na treningu se sporije umaram.
a tesko da je proradilo vec drugi dan al ajde 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #41 poslato: Avgust 16, 2007, 11:44:53 posle podne »
...placebo...
...sa tim sto si napisao da uzimas...zelim ti srecu,da uradis sta si hteo...ali morao si da budes veoma skroman sa prohtevima

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #42 poslato: Avgust 18, 2007, 04:07:53 posle podne »
Ja mislim da mi je to samo psiha proradila, pa zato radim sa vecim tezinama i puno vise jedem.

Kada da ocekivan pravo djelovanje ova dva preparata? Neki mi kazu da tek nakon tri tjedna..

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #43 poslato: Avgust 18, 2007, 05:56:35 posle podne »
Uspija sam rijesiti fotoaparat od susjede. :)






Ja se nadam da su orginal, jer sam provijerio sve moguce slike i moji se proizvodi potpuno podudaraju...

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #44 poslato: Avgust 18, 2007, 07:32:42 posle podne »
UPDATE:

Na primobolanu pise: Manufactured: 04  2005
                                        Use by date:     04  2010


Na winstrolu: Use by: 15 SEP 2010
                         Maf.       15 SEP 2006