Maj 04, 2024, 02:32:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Kim Perez  (Pročitano 24273 puta)

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Kim Perez
« Odgovor #15 poslato: Jul 27, 2007, 03:26:33 pre podne »
 :lol:

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Kim Perez
« Odgovor #16 poslato: Jul 27, 2007, 03:30:52 pre podne »
 :shock: :shock:

Van mreže ante990

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Kim Perez
« Odgovor #17 poslato: Jul 27, 2007, 06:23:45 pre podne »
nevjerojatno.... :shock: :shock: :shock:
Work Hard!!!!!!

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Kim Perez
« Odgovor #18 poslato: Jul 27, 2007, 08:15:12 posle podne »
Ma razvaljuje... ja ovako kad gledam ove slike, samo pomislim kako bi bilo da je dovedem u svoju teretanu ono kad je bas najaca spica s "bilderima" :) :) :) vec zamisljam...

Meni se ne svidja takodje ali jako postujem to sto radi ipak gledam to kao sportas, to je ono sto se njoj svidja i sto se izgleda tice tu treba stati s komentarima... sto se sporta tice - to koliko je ulozila i vremena i nerava i truda i svega zivog da izgleda kako, mozete samo postovati jer kao sto neko rece zavidno izgleda... mnogi muskarci cak mastaju o ovakvom izgledu :):):) a ona zena pa eto izgleda :)

Ekstra
« Poslednja izmena: Jul 27, 2007, 08:18:30 posle podne SportGirl »
SportGirl.

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Kim Perez
« Odgovor #19 poslato: Jul 28, 2007, 07:03:09 pre podne »
Ma razvaljuje... ja ovako kad gledam ove slike, samo pomislim kako bi bilo da je dovedem u svoju teretanu ono kad je bas najaca spica s "bilderima" :) :) :) vec zamisljam...

Meni se ne svidja takodje ali jako postujem to sto radi ipak gledam to kao sportas, to je ono sto se njoj svidja i sto se izgleda tice tu treba stati s komentarima... sto se sporta tice - to koliko je ulozila i vremena i nerava i truda i svega zivog da izgleda kako, mozete samo postovati jer kao sto neko rece zavidno izgleda... mnogi muskarci cak mastaju o ovakvom izgledu :):):) a ona zena pa eto izgleda :)

Ekstra
Amin!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #20 poslato: Jul 28, 2007, 09:55:28 pre podne »
sve je to ok.

ali meni nikada nece biti jasni muskarci koji to......u...hmmm..da...

biciklo uz njo covek da ne nasloni..a ne da ima nesto sa njom...

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Kim Perez
« Odgovor #21 poslato: Jul 28, 2007, 12:59:33 posle podne »
Ma ne svijdjaju mi se uopste takvi komentari... pa ni muskarci bodybuilderi nisu svakome na svijetu lijepi i seksy mislim  :roll: zar jesu  :shock: ?!

Tako krenite od toga, i nema veze jel se radi o zeni ili muskarcu, te podjele stvarno pripadaju 10 vijeku a ne 21 u kojem smo mi, pa eto , malo razmislite... a uvredljive bas tako komentare ne podrzavam nikako...
SportGirl.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Kim Perez
« Odgovor #22 poslato: Jul 28, 2007, 01:59:04 posle podne »
Au, kolika ramena i ruke. Pa tolike nisu ni moje noge. Neka mi neko kaze da li su to najjaca ramena u zenskom bodibildingu? Dobermane, svaka ti cast na fotkama. Uprkos takvom izgledu zadrzala je zenstvenost. Pogledajte joj lice na prvim fotkama. Po meni je ona lepa zena. Zato Dobermane slobodno postavi jos njenih slika.

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Kim Perez
« Odgovor #23 poslato: Jul 28, 2007, 06:12:01 posle podne »
Ima super oke...meni se svidjaju, simpa je skroz meni u licu...
SportGirl.

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Kim Perez
« Odgovor #24 poslato: Jul 29, 2007, 07:38:31 pre podne »
Au, kolika ramena i ruke. Pa tolike nisu ni moje noge. Neka mi neko kaze da li su to najjaca ramena u zenskom bodibildingu? Dobermane, svaka ti cast na fotkama. Uprkos takvom izgledu zadrzala je zenstvenost. Pogledajte joj lice na prvim fotkama. Po meni je ona lepa zena. Zato Dobermane slobodno postavi jos njenih slika.
Druze evo ti link sa Milosevog foruma pa vidi cega sve ima, da ne kvarimo ovaj forum sa "bolesnim" zenama kao sto kaze Mis Fitness!
http://milossarcev.com/board/index.php?topic=8551.0
« Poslednja izmena: Jul 29, 2007, 07:40:50 pre podne doberman »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #25 poslato: Jul 29, 2007, 11:14:17 pre podne »
Ma ne svijdjaju mi se uopste takvi komentari... pa ni muskarci bodybuilderi nisu svakome na svijetu lijepi i seksy mislim  :roll: zar jesu  :shock: ?!

Tako krenite od toga, i nema veze jel se radi o zeni ili muskarcu, te podjele stvarno pripadaju 10 vijeku a ne 21 u kojem smo mi, pa eto , malo razmislite... a uvredljive bas tako komentare ne podrzavam nikako...
..

gledaj ovako....one zene koje za lepo gradjenog musakrac kazu..FUJ..su obicne iskompleksirane krave koje u nedopstatku muskog polnog organa,naravno da mrze pre podne sebe a posle podne ceo svet.

probaj da razmisljas logicno..jer normlano je da one koje nikada ne mogu da useku dobar komad prema istom stvarju odbojnost recima.FUJ odvratan je samo iz razloga jer su svesne da ga nikada ne mogu imati..

to se zovu kompleski.

dakle...ovo sto je ova zena uradila od sebe niti je lepo A NAJMANJE SEXY,cak sto vise..odvrtano je..

iz mnogih razloga.krenuvis od skeleta zene koji nije predvijden za ovako nesto,pa to same upotrebe supstanci sa kojim je ovo postigla.jer neznam koliko se razumes u tematiku ali da bi doslo do hipertorifije potreban je testosteron,pored treninga i ishrane..naravno

posto je zenski priamrni hoemon estrogen a ne testosteron tebi sotavljam da probas da se setis kako je onda ona uspela da se dokpa testosterona.

neznam cemu spominjanje vekova.....ali kada si krenula onda mogu da ti akzem da bih se ovakav izlged pre cenio u odbu KRSTASKIH ratova i  borbe protivk KIKLOPA i razno raznih zmajeva,a ne u 21 stolecu kada postoje cupi kao sto su dina al sabah,latisha wilder,milamar sarcev...etc.....etc....etc...

u mom koemtnaru nema nista uvredljivo da bih vredjao tebe ili bilo koga drugog...to je moje misljenje

ti imas svoje i ja ga postujem....

dali je ispravno ili nije...ne znaima me..

ja znam da moje jeste......

u ostalom...ako ti 1 covek kaze da je nesto odvratno..mozda laze....ako ti 3 coveka kazu da je nesto odvratno..mozda lazu.....ako ti 6 ljudi kazu da je nesto odvratno..mozda svih 6 laze...

ali ako ti 1000 ljudui kaze da je ensto odvratno...e onda je vreme da se ti pitas dali je sve ok sa tvojim stavom.

lep pozdrau

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Kim Perez
« Odgovor #26 poslato: Jul 29, 2007, 11:25:08 pre podne »
Podrzavam kolegino misljenje,ma ni u ring joj ne bi usao,a kamo li u krevet...


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Kim Perez
« Odgovor #27 poslato: Jul 29, 2007, 02:55:32 posle podne »
Ma ne svijdjaju mi se uopste takvi komentari... pa ni muskarci bodybuilderi nisu svakome na svijetu lijepi i seksy mislim  :roll: zar jesu  :shock: ?!

Tako krenite od toga, i nema veze jel se radi o zeni ili muskarcu, te podjele stvarno pripadaju 10 vijeku a ne 21 u kojem smo mi, pa eto , malo razmislite... a uvredljive bas tako komentare ne podrzavam nikako...
..
u ostalom...ako ti 1 covek kaze da je nesto odvratno..mozda laze....ako ti 3 coveka kazu da je nesto odvratno..mozda lazu.....ako ti 6 ljudi kazu da je nesto odvratno..mozda svih 6 laze...

ali ako ti 1000 ljudui kaze da je ensto odvratno...e onda je vreme da se ti pitas dali je sve ok sa tvojim stavom.

lep pozdrau

Nije bitno jel odvratno ili nije i koliko ljudi misli tako... ja sam rekla da se meni ne svidja ali to nista ne mora da znaci za ovu curu... i da ih mali milion ne voli to sta ona radi i da im se ne svidja kako ona izgleda, ne treba ona da se prilagodjava tim milion ljudi... zagovornik sam da ne treba biti snob i drustvu se prilagodjavat ako ce to na kraju stetiti tebi kao osobi... a ocito njoj nen hobi i njen gust oko ovog sto radi treba i ne vidim razlog sto bi to mijenjala i prestajala s tim ako drugi to ne podrzavaju...-opcenito mislim.

Ogradjujem se od toga jel dobro ili lose - u to ne ulazim , ja ne bih trenirala ovako razloge ne trebam govoriti... ali eto tema je malo skrenula s putanje jer sam se uhvatila toga da sta god ljudi mislili  o drugima posebno lose mislim da se treba ograditi od uvredljivih komentara i tome se cak i prilagodjavati i prema tome ponasati... kriza...
SportGirl.

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Kim Perez
« Odgovor #28 poslato: Jul 29, 2007, 03:02:09 posle podne »

neznam cemu spominjanje vekova.....ali kada si krenula onda mogu da ti akzem da bih se ovakav izlged pre cenio u odbu KRSTASKIH ratova i  borbe protivk KIKLOPA i razno raznih zmajeva


 :lol: :lol: :lol: :lol:

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Kim Perez
« Odgovor #29 poslato: Jul 29, 2007, 03:18:59 posle podne »
Ma ne svijdjaju mi se uopste takvi komentari... pa ni muskarci bodybuilderi nisu svakome na svijetu lijepi i seksy mislim  :roll: zar jesu  :shock: ?!

Tako krenite od toga, i nema veze jel se radi o zeni ili muskarcu, te podjele stvarno pripadaju 10 vijeku a ne 21 u kojem smo mi, pa eto , malo razmislite... a uvredljive bas tako komentare ne podrzavam nikako...
..
u ostalom...ako ti 1 covek kaze da je nesto odvratno..mozda laze....ako ti 3 coveka kazu da je nesto odvratno..mozda lazu.....ako ti 6 ljudi kazu da je nesto odvratno..mozda svih 6 laze...

ali ako ti 1000 ljudui kaze da je ensto odvratno...e onda je vreme da se ti pitas dali je sve ok sa tvojim stavom.

lep pozdrau

Nije bitno jel odvratno ili nije i koliko ljudi misli tako... ja sam rekla da se meni ne svidja ali to nista ne mora da znaci za ovu curu... i da ih mali milion ne voli to sta ona radi i da im se ne svidja kako ona izgleda, ne treba ona da se prilagodjava tim milion ljudi... zagovornik sam da ne treba biti snob i drustvu se prilagodjavat ako ce to na kraju stetiti tebi kao osobi... a ocito njoj nen hobi i njen gust oko ovog sto radi treba i ne vidim razlog sto bi to mijenjala i prestajala s tim ako drugi to ne podrzavaju...-opcenito mislim.

Ogradjujem se od toga jel dobro ili lose - u to ne ulazim , ja ne bih trenirala ovako razloge ne trebam govoriti... ali eto tema je malo skrenula s putanje jer sam se uhvatila toga da sta god ljudi mislili  o drugima posebno lose mislim da se treba ograditi od uvredljivih komentara i tome se cak i prilagodjavati i prema tome ponasati... kriza...
uf uf uf kako ti samo gazis po sebi ,sada govoris ovo ,a na jednom drugom forumu si ispljuvala ljude koji tovare tezine i cak ih nazivala debilcinama,a ako se ne varam to bas nije postovanje tudjeg izbora i uzdrzavanje od uvredljivih komentara


Uploaded with ImageShack.us