Jun 05, 2024, 10:41:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko suplemenata. . .  (Pročitano 2325 puta)

Van mreže Zeus

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
    • Myspace
Pomoc oko suplemenata. . .
« poslato: Februar 26, 2008, 09:02:22 posle podne »
Odakle da pocnem!?! Prvo izvinjavam se ako ponavljam temu...E, sad:
Resio sam da se malo ozbiljnije pozabavim treninzima, i da uzmem animal cuts da sredim stomak, koliko mogu. Ishranu sam sredio, krenuo sam na trcanje i vezbam sa tegovima. Cuo sam da bi trebao da uzimam i protein i jos neke stvari. Ali uopste se ne razumem u suplemente. Pa reko' da pitam iskusnije za savet. . .
If you don't believe in yourself, nobody won't!!! 
"People are like snakes, you can feed them, nurture them, but in the end they can turn on you!"

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: Pomoc oko suplemenata. . .
« Odgovor #1 poslato: Februar 27, 2008, 12:42:25 pre podne »
a mogao bi samo malo da prodzarass sta ima na forumu... pa jbt stvarno vas ne razumem ljudi... sta brate , tako ulogujess se i sada svakom treba posebno ko da je nepismen i retardiran(mozda i jeste)  sazvakati sta i kako...
pogledaj malo podforume, ukucaj i search ako te zanimaju neku detalji...i ako ti bass nesto ne bude jasno pitaj- sto je bukvalno nemoguce nakon tolikog obradjivanja suplementacije treninga itd...

al ajde:
trcanje ujutru na prazan stomak i posle treninga sa tegovima (HIIT kardio- nacicess na forumu kako i sta)
protein uzimass posle treninga sa dextrozom , mere i doze i koju firmu cess izabrati- nadji na forumu
u periodu definicije (posto si izrazio zelju da radiss defku koliko sam te razumeo) pozeljno ti je od suplementacije joss bcaa, glutamin - aminokiseine... pronadji...
animal cuts- imass temu kako se koristi...
i poslednje ali najvaznije - u podforumu nutrition cess naci kakva bi tvoja ishrana trebala da bude

sve najbolje... poz




Van mreže Zeus

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
    • Myspace
Odg: Pomoc oko suplemenata. . .
« Odgovor #2 poslato: Februar 27, 2008, 09:33:05 posle podne »
Hvala, pogledacu ove teme.
Gledao sam forum, i bas je obiman i ima dosta stvari. Tako da cu potraziti.
Samo sam mislio da mi neko kaze da li mi je uz cuts potrebno da uzimam protein i glutamin, da ne bi gubio na misicnoj masi...
Koju firmu preporucujes za protein?
If you don't believe in yourself, nobody won't!!! 
"People are like snakes, you can feed them, nurture them, but in the end they can turn on you!"

Spartak

  • Gost
Odg: Pomoc oko suplemenata. . .
« Odgovor #3 poslato: Februar 27, 2008, 10:40:38 posle podne »
naravno da je potreban whey, a pored njega bih prije glutamina stavio bcaa aminokiseline pa onda glutamin

Van mreže Djole N.

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc oko suplemenata. . .
« Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2008, 04:41:03 posle podne »
Ja sam novi na forumu pa bih hteo da pitam da li neko zna kakva je firma bio tech.poz svima
« Poslednja izmena: Mart 01, 2008, 04:42:42 posle podne Djole N. »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Pomoc oko suplemenata. . .
« Odgovor #5 poslato: Mart 01, 2008, 04:45:31 posle podne »
Ja sam novi na forumu pa bih hteo da pitam da li neko zna kakva je firma bio tech.poz svima

najgora
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Pomoc oko suplemenata. . .
« Odgovor #6 poslato: Mart 01, 2008, 04:47:49 posle podne »
Ja sam novi na forumu pa bih hteo da pitam da li neko zna kakva je firma bio tech.poz svima

najgora

Veoma kratko i veoma jasno :lol: :lol: :mrgreen:

"What's meant to be...will always find it's way...":)