Jun 01, 2024, 09:07:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Prolab nutrition  (Pročitano 3980 puta)

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Prolab nutrition
« poslato: Septembar 13, 2007, 06:10:44 posle podne »
Postovani spartanci trazio sam na forumu nesto o ovoj kuci ali nisam nasao nista?
Interesuje me nesto o njihivim proizvodima mislim na Whey i kreatin,procitao sam brosuru
ali me interesuje iskustvo i da li je neko probao ovaj  Whey,kreatin je na nekim sajtovima
ocenjen sa 5zvezdica kao i glutamin,a Whey od 3,5 do 4 zvezdice sto nije lose!
Mislim da mu je cena oko 3900 za 2,25kg

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2007, 06:27:47 posle podne »
cena je od 3700-3900din kako gde..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2007, 06:36:39 posle podne »
prolab...extra roba..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2007, 07:27:42 posle podne »
mico....imas prviate mesagge

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #4 poslato: Septembar 20, 2007, 02:47:43 pre podne »
Probao sam Prolabov Whey 2.27kg jagodu i bas je ukusan, prilicno se lako muti, ne peni mnogo, i mirise predivno ( kome je jos bitan miris pored ukusa ovde osim meni? Hehehe) . Kreatin sam isto probao, prilicno je sitan i radi posao... 
Moje misljenje:  Prolab =  jedna od boljih firmi
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #5 poslato: Septembar 20, 2007, 06:20:46 pre podne »
Probao sam Prolabov Whey 2.27kg jagodu i bas je ukusan, prilicno se lako muti, ne peni mnogo, i mirise predivno ( kome je jos bitan miris pored ukusa ovde osim meni? Hehehe) . Kreatin sam isto probao, prilicno je sitan i radi posao... 
Moje misljenje:  Prolab =  jedna od boljih firmi

tacno tako

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #6 poslato: Septembar 25, 2007, 08:30:13 pre podne »
Mislim da im je Glutamin bio proglasen prosle godine za najprodavaniji glutamin na bb.com

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #7 poslato: Septembar 25, 2007, 01:18:43 posle podne »
Mislim da im je Glutamin bio proglasen prosle godine za najprodavaniji glutamin na bb.com

To sto je neki proizvod najprodavaniji na bb.com ne mora obavezno da znaci i da je najbolji :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #8 poslato: Septembar 25, 2007, 05:31:29 posle podne »
Mislim da im je Glutamin bio proglasen prosle godine za najprodavaniji glutamin na bb.com

To sto je neki proizvod najprodavaniji na bb.com ne mora obavezno da znaci i da je najbolji :wink:
Nije ali nisu ni mlijuni budale... :D

Makar je Glutamin = Glutamin bio koji bio...al dobro...da ne idemo u polemike...o mikrokristalicima i procišćenosti...  8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #9 poslato: Septembar 25, 2007, 07:03:12 posle podne »
Mislim da im je Glutamin bio proglasen prosle godine za najprodavaniji glutamin na bb.com

To sto je neki proizvod najprodavaniji na bb.com ne mora obavezno da znaci i da je najbolji :wink:
Nije ali nisu ni mlijuni budale... :D

Makar je Glutamin = Glutamin bio koji bio...al dobro...da ne idemo u polemike...o mikrokristalicima i procišćenosti...  8)

stari..u mareici su miljarde budale..a ne milioni...govno bi prgutali dako im se lepo servira i amrketnski slozi

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #10 poslato: Septembar 25, 2007, 07:07:16 posle podne »
Mislim da im je Glutamin bio proglasen prosle godine za najprodavaniji glutamin na bb.com

To sto je neki proizvod najprodavaniji na bb.com ne mora obavezno da znaci i da je najbolji :wink:
Nije ali nisu ni mlijuni budale... :D

Makar je Glutamin = Glutamin bio koji bio...al dobro...da ne idemo u polemike...o mikrokristalicima i procišćenosti...  8)

Znas u cemu je stvar...Sto postoji velika verovatnoca da neki proizvodjaci placaju odredjeni novac bb.com kako bi ovi reklamirali njihov proizvod kao najprodavaniji iako to u stvarnosti mozda i nije i automatski njegova prodaja raste :wink:
Marketing je cudo...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #11 poslato: Septembar 26, 2007, 08:20:51 posle podne »
Naravno, ceo zivot smo pod uticajem reklama, one nam u nekoj meri kroje sta jedemo tj pijemo, nosimo, vozimo...

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 17, 2007, 11:20:17 posle podne »
Jos nesto;
Svi proizvodjaci na svojim proteinima napisu procente koliko cega ima u supplement facts:
Calories
Total Fat
Cholsterol
Total Carbohydrate
Protein....
i to je nesto najosnovnije sto treba da bude napisano...

Medjutim retko koji proizvodjac napise koliko tacno u merici ima koje amino kiseline

Prolab Pure Whey:

L-Alanine...................1.020 mg
L-Aspartic Acid.........2.270 mg
L-Glutamic Acid........3.900 mg
L-Histidine.................350 mg
L-Leucine..................2.240 mg
.....
i tako dalje...
Nabrojano je 18 aminokiselina koje se i u koliko mg nalaze u merici.

Kada sam prvi put kupio Whey gledao sta gde pise.
Slabo sam se razumeo u suplemente i izmedju npr. Universal Ultra Whey Pro, Opimum Gold Whey, Biotechovog Whey-a i pomenutog Prolaba i jos gomile odlucio sam se za Prolab, i to iz prostog razloga sto je najbolje deklarisana roba u moru ostalih...
Da ne tupim k*rac vise, poenta price je da uvek, pored tolikog izbora, rekla-kazala glasina i natpisa
( kao na Universalovom Whey-u "triple whey formula" i "ultra", "pro","cross-flow ultrafiltered" i "great-tasting quality" )  TREBA CITATI User Manual, odn. Supplement Facts u ovom slucaju.
Kada sam se malo informisao skontao sam da sam kupio dobar proizvod ( Prolab Whey ) a da je Universalov bio taj koji je penio, trebalo ga je mutiti 100 godina, imao nikakav ukus i nadimao stomak ( probao sam ga kod druga ).

Hocu da kazem da kada neka ozbiljna firma napise procente, kolicine i sastav na omotu svog proizvoda, cak i aminokiseline na svom Whey-u, a drugi umesto toga napisu Ultra Mega Giga Triple..., to je samo jos jedan razlog da kupim njihov proizvod te firme.

A da li je Optimum Gold bolji od Prolabovog Whey-a... to su ipak za nas rekreativce nijanse...

« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2007, 11:21:52 posle podne zarkonio »
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 17, 2007, 11:46:51 posle podne »
Davno smo zakljucili da je Universal (osim Animal proizvoda) dno dna!!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže zarkonio

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Prolab nutrition
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 18, 2007, 12:11:14 pre podne »
To nije bila poenta price, Universal sam spomenuo, kao i Optimum i Biotech da bi' napravio neko poredjenje... Sto ne znaci da se ne slazem za Universal...

+ od viska ( ponavljanja vezano za Universal ) glava ne boli  :)
"Vise mi je tipova sa party-a reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta"?