Maj 18, 2024, 02:32:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: BCAA  (Pročitano 80695 puta)

Van mreže topdawg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: BCAA
« Odgovor #210 poslato: Jun 07, 2007, 07:46:48 posle podne »
mene licno zanima s obzirom da imam 108kg trenutno i da od 15og planiram s aminokiselinama poceti....posto bih dnevno trebao uzimati oko 20tak tableta koje nisu male uopste....da li to ima kakav odraz na organe i nije mi jasno zasto tolika kolicina na dnevnoj bazi......licno to me zabrinjava..........

MOLIM SAMO STRUCAN ODGOVOR

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BCAA
« Odgovor #211 poslato: Jun 07, 2007, 09:29:28 posle podne »
mene licno zanima s obzirom da imam 108kg trenutno i da od 15og planiram s aminokiselinama poceti....posto bih dnevno trebao uzimati oko 20tak tableta koje nisu male uopste....da li to ima kakav odraz na organe i nije mi jasno zasto tolika kolicina na dnevnoj bazi......licno to me zabrinjava..........

MOLIM SAMO STRUCAN ODGOVOR

Vidim da si ti ovo planirao dugo vremena :lol: :lol:

Bez sale sad...ako mislis da uzimas samo amino,neisplativo je definitivno,bolje uzmi whey...20 tak tableta nije puno proteina a skupo je ko djavo...I ne brini oko organa :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BCAA
« Odgovor #212 poslato: Jun 08, 2007, 06:28:47 pre podne »
AMINO SU POPTUNO NE ISPLATIVA OPCIJA....ALI..POPTUNO..OSIM AKO IH NE DOBIJES ZA DZBA.

INACE..PIJU SE 2 TABLETE NA 10KG TEZINE....PA SADA TI GLEDAJ

Van mreže Hitman007

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: BCAA
« Odgovor #213 poslato: Jun 08, 2007, 12:20:25 posle podne »
Imam glutamin i sad planiram da uzmem bcaa. imam 192cm i 95 kila i hteo bi malo da redukujem masti, ne mnogo vec jos malo da izdefinisem plocice i ledja pa kako treba da pijem ove aminokiseline da bih zadrzao misicnu masu. pogotovo me zanima za bcaa???
uzimam i whey vec duze vreme.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: BCAA
« Odgovor #214 poslato: Jun 08, 2007, 01:04:14 posle podne »
izdefinišeš leđa i pločice samo ? bojim se kako si to rekao da nećeš imati šta da izdefinišeš

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: BCAA
« Odgovor #215 poslato: Jun 08, 2007, 02:21:57 posle podne »
Imam glutamin i sad planiram da uzmem bcaa. imam 192cm i 95 kila i hteo bi malo da redukujem masti, ne mnogo vec jos malo da izdefinisem plocice i ledja pa kako treba da pijem ove aminokiseline da bih zadrzao misicnu masu. pogotovo me zanima za bcaa???
uzimam i whey vec duze vreme.

Ako se rezes izrezaces ce tuto comleto!!nema ovo ili ona...E sad sto se jednostavno neopredelis da pri rezanju koristis whey i gluta??

Van mreže Hitman007

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: BCAA
« Odgovor #216 poslato: Jun 08, 2007, 02:26:59 posle podne »
izdefinišeš leđa i pločice samo ? bojim se kako si to rekao da nećeš imati šta da izdefinišeš
znas kako, imam trbusnjake ali mogu da budu jos bolji, a sto se tice ledja imam malo sala sa strane. Znaci to su male kolicine, ali bi voleo da is izrezem kao sto kazete. :) Mislim znam da ne moze lokalno da se reze vec samo celokupno, ali fora je sto ne zelim da izgubim na masi.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BCAA
« Odgovor #217 poslato: Jun 08, 2007, 02:33:00 posle podne »
BCAA 10-15g pre cardia,posle njega 15g glutamina...Posle tegova whey+15-20g glutamina
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže topdawg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: BCAA
« Odgovor #218 poslato: Jun 14, 2007, 08:04:33 posle podne »
mene licno zanima s obzirom da imam 108kg trenutno i da od 15og planiram s aminokiselinama poceti....posto bih dnevno trebao uzimati oko 20tak tableta koje nisu male uopste....da li to ima kakav odraz na organe i nije mi jasno zasto tolika kolicina na dnevnoj bazi......licno to me zabrinjava..........

MOLIM SAMO STRUCAN ODGOVOR

Vidim da si ti ovo planirao dugo vremena :lol: :lol:

Bez sale sad...ako mislis da uzimas samo amino,neisplativo je definitivno,bolje uzmi whey...20 tak tableta nije puno proteina a skupo je ko djavo...I ne brini oko organa :wink:
AMINO SU POPTUNO NE ISPLATIVA OPCIJA....ALI..POPTUNO..OSIM AKO IH NE DOBIJES ZA DZBA.

INACE..PIJU SE 2 TABLETE NA 10KG TEZINE....PA SADA TI GLEDAJ


kao sto sam rekao uzeo sam amino BIOTECH 5300 NA KUTIJI PISE PREKO 100KG 8 TABLETA DNEVNO.posto su mi jos neki ljudi rekli da bih trebao uzimati oko 15-20dnevno zani ma me sto na uputstvu pise 8.Ne bih se bas slozio da je neisplativo na mojim ortacima sam vidio drasticne promene nakon 15tak dana uzimanja.......ja cu popiti ovih 350 pa cu vas obavjestiti o rezultatu ako ga bude.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BCAA
« Odgovor #219 poslato: Jun 14, 2007, 10:01:25 posle podne »
auuuuu... pa ti u tom slucaju za mesec dana ima da budes novi Mr.O od tih svemogucih tabletica :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: BCAA
« Odgovor #220 poslato: Jun 14, 2007, 10:08:05 posle podne »
Drastične promene sa aminokiselinama?To prijatelju nije moguće ni u najluđim snovima...
Amino kiseline ne mogu da budu isplative u smislu da ti treba 20 kom da bi uzeo količinu proteina koju ćeš dobiti iz jedne merice proteina iz praška...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BCAA
« Odgovor #221 poslato: Jun 14, 2007, 10:21:46 posle podne »
prijateljiii bracoooo kumovii
bolje da ste paree baciliii
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BCAA
« Odgovor #222 poslato: Jun 15, 2007, 06:44:30 pre podne »
AUUUUUUU

OK..JAVI REZULATTE...

CEKAMO SA NESTRPLJENJNJEM,

Van mreže Lola

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 54
Odg: BCAA
« Odgovor #223 poslato: Jun 18, 2007, 09:49:34 posle podne »
Jel treba i devojke da koriste BCAA ? Kupila sam whey , glutamin i vitamine ali nisam sigurna za BCAA ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BCAA
« Odgovor #224 poslato: Jun 18, 2007, 09:57:45 posle podne »
Jel treba i devojke da koriste BCAA ? Kupila sam whey , glutamin i vitamine ali nisam sigurna za BCAA ...

Slobodno!Pre kardio treninga BCAA 10-ak grama,najbolje za ocuvanje misica i sprecavanje katabolizma :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!