Maj 13, 2024, 06:22:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: hocu malo da se zategnem  (Pročitano 8752 puta)

Van mreže DarkoTelep

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: hocu malo da se zategnem
« Odgovor #15 poslato: Septembar 15, 2009, 02:13:36 posle podne »
ma nije u tome problem :D....... ma sada cu kupiti zalihe hrane...:P     ribu,belo meso,pirinac,ela sir..... i uvek da imam... da ne bude ono otvorim frizider..sta ima.da vidim...hmmmm...moze jedna Slanina..masNa .....da se ne bi to desavalo... uvek cu da imam zalihe :P

Van mreže minnie_013

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 61
Odg: hocu malo da se zategnem
« Odgovor #16 poslato: Septembar 18, 2009, 03:30:54 pre podne »
Meni se svideo odgovor u vezi sa diureticima... Gde mogu da se nabave i pod kojim nazivom?  :P

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: hocu malo da se zategnem
« Odgovor #17 poslato: Septembar 18, 2009, 04:48:53 pre podne »
Ne zezaj se sa tim, ja sam jednom zeo Lasix zbog pritiska (nisam imao nista drugo pri ruci a bila je nedelja).
5kg sam izgubio, a pritom sam skoro 5l vode popio.. (znaci bez malo 10l vode izbacio). Videli su mi se trbusnjaci - ono sto je od njih ostalo, tk.! Ali vec za jedan dan - vrnula se ta voda, mame joj... ;)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: hocu malo da se zategnem
« Odgovor #18 poslato: Septembar 18, 2009, 12:15:17 posle podne »
Meni se svideo odgovor u vezi sa diureticima... Gde mogu da se nabave i pod kojim nazivom?  :P

To je bilo polu sarkasticno :wink:

Nemoj da salis sa tim stvarima...Niko nije umro od steroida ali od diuretika mnogi jesu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!