Maj 16, 2024, 04:40:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme  (Pročitano 7654 puta)

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #15 poslato: Januar 08, 2008, 10:28:02 posle podne »
Pa sta bi sa snimcima,koje su novosti?

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #17 poslato: Januar 08, 2008, 10:49:30 posle podne »
Sad sam video ekstra covece ali ti to i sam znas,nije cesta pojava da je neko elokventan i jak u isto vreme,jos jednom svaka cast.

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #18 poslato: Januar 08, 2008, 11:14:01 posle podne »
Hvala lepo
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #19 poslato: Januar 08, 2008, 11:35:48 posle podne »
Napredujes (ili bolje receno vracas se) vrlo brzo. Zaista si se naostrio da gurnes novi srpski rekord! Vidjecemo kakav ce Katonin odgovor biti, na tvoje ubrzo +300 kg dizanje u koje uopste ne sumnjam! U svakom slucaju vjerujem da bi vas rivalitet mogao da izgura neki sjajan rezultat i da postavi "domaci zadatak" za neke buduce generacije!

Naravno, ne mogu da ne prokomentarisem da ti je voljni element srazmjeran velicini i da si svakako najbolji primjer kako neko poslije teske povrede, u nekoj garazi, bez sponzora, uz posao, porodicu i sve sto ide uz to, moze da se bavi ovim sportom na ovakvom nivou! Pravi si primjer za sve one koji se pojavljuju na ovom i na drugim forumima i mastaju o sponzorima, i ne znam kakvim uslovima da bi se bavili sa ovim zahtjevnim ali i sjajnim sportom.

Jos jednom svaka cast!

Pozdrav iz CG
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #20 poslato: Januar 08, 2008, 11:44:49 posle podne »
Lepo je videti da uzivas u tome sto radis....

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #21 poslato: Januar 09, 2008, 01:35:02 pre podne »
Napredujes (ili bolje receno vracas se) vrlo brzo. Zaista si se naostrio da gurnes novi srpski rekord! Vidjecemo kakav ce Katonin odgovor biti, na tvoje ubrzo +300 kg dizanje u koje uopste ne sumnjam! U svakom slucaju vjerujem da bi vas rivalitet mogao da izgura neki sjajan rezultat i da postavi "domaci zadatak" za neke buduce generacije!

Naravno, ne mogu da ne prokomentarisem da ti je voljni element srazmjeran velicini i da si svakako najbolji primjer kako neko poslije teske povrede, u nekoj garazi, bez sponzora, uz posao, porodicu i sve sto ide uz to, moze da se bavi ovim sportom na ovakvom nivou! Pravi si primjer za sve one koji se pojavljuju na ovom i na drugim forumima i mastaju o sponzorima, i ne znam kakvim uslovima da bi se bavili sa ovim zahtjevnim ali i sjajnim sportom.

Jos jednom svaka cast!

Pozdrav iz CG

Hvala Vladar

Moram da ublazim tvoju pricu za nijansu ako mi dozvolis. Imam uplacene clanarine u dve najbolje teretane u Majami Bicu i nije mi moranje da idem u garazu. Ali tamo mi vezbaju drugari za strongman pa mi dobro dodje da se vidimo, odradimo trening i rucamo zajedno. Ima par mladih strongmena kojima pokazujem cake za neke discipline, a oni mi pomazu na benc.

Da imam volju IMAM. Naostren sam da gurnam 350 kg kao sto i dolikuje kad se pravi comme back. Da budem iskren nece biti fer jer katona vezba sasvim uzgred a i imam superiornu majicu. Ali cim budem gurnuo sta sam naumio, poklonicu mu takvu majicu jer me interesuje samo da se oprostim sa scene sa velikim bencom.

Sto se tice sponzora, nema potrebe da trosimo reci. Svi zve znamo. Ali ja i ne verujem da neko moze da me natera ovo da radim, cak i sa parama, da ja ne uzivam u vezbanju i takmicenju kao u seksu. Jednostavno volim da se spremam za takmicenje, volim da obaram rekorde, nemam strah od tezina i povreda. Cak i povrede shvatam samo kao broj dana ili nedelja koliko cu biti udaljen iz teretane.

Probao sam da bildujem, ono za po kuci i plazi. nije mi islo. To nisam ja.  Ja sam jebeni snagas i to ne mogu da promenim.

Snimke sa treninga objavljujem u nameri da prekinem vrzino kolo glupog treniranja i slabih rezultata uz objasnjenja "Oni imaju bolje steroide". Treba ljudi da shvate ako bencujes kao bilder ti si bilder nisi bencer. Treba da bencujes kao bencer da bi imao rezultat. Izuzimam katonu, Radeta i par momaka. mada i oni bi mogli vise kad ne bi trenirali po skriptama iz sedamdesetih godina.

Normalno da ne garantujem bas 350 kg ali hocu da svi vide kako se napada tezina. Nema hocu - necu.
« Poslednja izmena: Januar 09, 2008, 01:38:12 pre podne Milan J »
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #22 poslato: Januar 09, 2008, 01:37:39 pre podne »
Lepo je videti da uzivas u tome sto radis....

U pravu si. Uzivam do neba.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #23 poslato: Januar 09, 2008, 01:47:36 pre podne »
svaka cast...koliko sad guras benc ako nije tajna?
al se nekad dobro jelo

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #24 poslato: Januar 09, 2008, 02:00:17 pre podne »
Znam isto koliko ti. Nisam imao ni jedan tajni trening. Svi su poredjani na youtube.com  Za 4 - 5 nedelja cu da spustim teg i na grudi pa cemo da saznamo.

verujem da sam negde na 285 - 300. Ali ovo mi je treca nedelja ciklusa od 12 ili 15 nedelja. Bumo videli.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: I'm back. Prvi strongman trening nakon operacije kcme
« Odgovor #25 poslato: Januar 13, 2008, 09:46:02 posle podne »
Evo cetvrtog treninga u nizu. Bilo je iznad mojoh ocekivanja. Uradio sam 258 x 7 sa plocama od 15 cm


http://uk.youtube.com/watch?v=6hbTUzm5AjU

Oci su tele da mi izlete koliko sam se naprego ali je osecaj dobar kada vidim sta sam uradio.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde