Maj 05, 2024, 06:03:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Biotech - Ultra whey pro  (Pročitano 12041 puta)

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #15 poslato: April 28, 2006, 06:28:33 pre podne »
Eto, kbg, mislio sam de cete misliti da uzeo nesto, makar i ja bi dao ruku za to kad sam vidoe razmene...stvarno. I sad posle toga izgleda ruzno...i tolko gura kolko je mogao...
ja naprimer koristio scitec ultrapure kreatin. Nisam znao kako i koliko, mada sam saznao da sam uzeo samo pola duzo, znaci 2,5gr.... i ovako sam dobio 4kg...
a za one koje ne vole biotech,  znam koji je koristio samo biotech kreatin i one 3200 amino i od 10kg sto dobio ostalo mu 8....i biotech, pa sad kome kako raDI....
Ja zasad nisam proba nista od dymatiza, jer nismo imali na srebrne cene...naravno ja verujem da su dosta dobre njihove stvari....sad cu da uzimam BCAA, a od universala 600gr glut...GUT? :D
inace ja sam kupio 5kg sci protein, i bio sam zadovoljan i sa ukusom, i sa rastvorenjem, dobio sam samo misic i snago...okej, od 3kg proteina sam dobio oko 3kg misica, naravno i pojeo sam dosta mesa...ali kad sam zavrsio uzimati proteine, snaga i kg su ostale, i meni je to najbitniji. Pedjos, zelim i ja staviti jednu sliku ovde, na kojoj je jedan tip, ko reklamisa scitec....ajd, ne zbog sciteca, nego zbog musclemania :D

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #16 poslato: April 28, 2006, 07:24:53 pre podne »
Dobio si od proteina snagu???

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #17 poslato: April 28, 2006, 09:00:01 pre podne »
Citat: materijalmen
Eto, kbg, mislio sam de cete misliti da uzeo nesto, makar i ja bi dao ruku za to kad sam vidoe razmene...stvarno. I sad posle toga izgleda ruzno...i tolko gura kolko je mogao...
ja naprimer koristio scitec ultrapure kreatin. Nisam znao kako i koliko, mada sam saznao da sam uzeo samo pola duzo, znaci 2,5gr.... i ovako sam dobio 4kg...
a za one koje ne vole biotech,  znam koji je koristio samo biotech kreatin i one 3200 amino i od 10kg sto dobio ostalo mu 8....i biotech, pa sad kome kako raDI....
Ja zasad nisam proba nista od dymatiza, jer nismo imali na srebrne cene...naravno ja verujem da su dosta dobre njihove stvari....sad cu da uzimam BCAA, a od universala 600gr glut...GUT? :D
inace ja sam kupio 5kg sci protein, i bio sam zadovoljan i sa ukusom, i sa rastvorenjem, dobio sam samo misic i snago...okej, od 3kg proteina sam dobio oko 3kg misica, naravno i pojeo sam dosta mesa...ali kad sam zavrsio uzimati proteine, snaga i kg su ostale, i meni je to najbitniji. Pedjos, zelim i ja staviti jednu sliku ovde, na kojoj je jedan tip, ko reklamisa scitec....ajd, ne zbog sciteca, nego zbog musclemania :D


dobio 10kg ostalo mu 8kg....3kg proteina dobio 3kg misica...kad si zavrsio snaga je ostala... :roll:
pretera ga malo...

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #18 poslato: April 28, 2006, 12:26:18 posle podne »
ne tako....on je od biotech kreatina dobio 10kg....a ja sam dobio to od sci proteina 3kg...i ja sam pisao @znam koji je samo koristio to i to....@
ne JA! bogami, da ja od biotech kreatina dobio 10kg samo bi to koristio....
i ne preteram...znam da ima cudne stvari, pa eto...
i jesam dobio malo snagu, recimo moga sam sa 10kg vise da radim bench u serijama...recimo mogao sam 4*10, a sad mogu 4*70, pa sam oko 65kg tezak :((((((
dobro...samo polako....

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #19 poslato: April 28, 2006, 10:04:04 posle podne »
Pljuste kilogrami na sve strane !!!

Zadovoljniji ste ti i tvoji drugari sa BIOTECHOM nego oni koji su koristili SUSTANON I DECU 8 nedelja !!!

Nemoj da se ljutish, ali mnogo su ti nerealne priche...

Mislim da je u tih 3kg kljucno to sto si jeo mnogo mesa... a ne nesto drugo...

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #20 poslato: April 28, 2006, 10:51:37 posle podne »
od biotekovog kreatina 10 kg...cccccc... aj neka taj tvoj drugar proba metan pa neka javi rezultat, zivo me interesuje :)

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #21 poslato: April 29, 2006, 08:01:10 pre podne »
znam da ne verujte meni..ali kad neko dolazi u nas teretan, pa pita ovoga sta je uzeo oni ne veruju, da 10kg dobio od biotech kreatina....i recimo znam u koji pansportu i gde uzeo stvari, ne kao ja, i tamo sigurno ne mozes da nadjes crne stvari, i za to bi dao ruku. Da, stvarno dobio tolko, pa sad kolko mu je otislo...i naravno, posle godinu dana uzeo kreatin+dex+amino+ dobra ishrana. Inace je fizicki radnik itd....mozda zbog toga...On je uvek napunpan, cak i kad ne trenira recimo kao ja posle treninga izgledam slicno...
nece da proba metan. Sad sam mu kupio sci kreatin, 0,5kg Iso whey od biotecha, ukupno 4kg dex, 1l liquid amino od dym, i jos 2,5kg 100whey protein od sci. Ja cu da mu donesim 200naposima, i vec sam mu kupio 4testosterona...
sam trener u teretanu kaze da oveaj ce da @krka@-ne znam sta to znaci, ali ako od kreatina dobio tolko...ham, jos malo pa icice na takmicenje....pa ok, mozda bi mogao staviti neke slike, inace genetski je fenomen i trazi sponzora, jer  gde mi zivimo dosta tesko zaraditi pare, pa od tih 10hiljadarke 9 pazariti na suplementaciju...

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #22 poslato: April 29, 2006, 10:15:34 pre podne »
Mislim da nije bitno koji profi bodibilder reklamira koji proizvod. Jay Cutler reklamira MuscleTech ali cisto sumnjam da to koristi.

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #23 poslato: April 29, 2006, 05:14:39 posle podne »
Da dobio je toliku kilazu od kreatina a jos od BIOTECA.Da pricao mi je jedan drug jednu pricu slicnu toj a ona glasI; Liku je nabavio drug kreatin u Beogradu 500g za 750-800din, posle konzumiranja samo 10 dana dobio je 10kg, STRASNO! HA HA HA HA  Na to sam rekao njemu da cu mu dati para za takva 3 kreatina pa taman da dobijem 30kg i da vise neodvajam vreme za ubitacne treninge, profi bilderi su budale sto ne uzimaju ovako mocan preparat od 750-800din nego ceo zivot posvetise ovom za mene jednim od najboljih sportova.HA HA HA VECU GLUPOST NISAM CUO U ZIVOTU

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #24 poslato: April 30, 2006, 12:06:04 posle podne »
puno znaci genetika....pogledaj flex wheeler-a...njegov telo proizvodi igh1 ako dobro znam, ili neki hormon...pa ako ne verujes, jbg...i meni bi bilo dobro, da od takvog smeca dobijem 10kg...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #25 poslato: April 30, 2006, 12:11:15 posle podne »
Citat: materijalmen
puno znaci genetika....pogledaj flex wheeler-a...njegov telo proizvodi igh1 ako dobro znam, ili neki hormon...pa ako ne verujes, jbg...i meni bi bilo dobro, da od takvog smeca dobijem 10kg...
..flexovo telo ima mutaciju gena koji se zove miostatin i proizodi ga u vecim klicinma nego normlana ljudski organizam...

dalje....od ni jednog jedinog preprata na ovom svetu ne mozes da dobijes 10kg za 10 dana...ljudi morate to da shvatite..a pogtvo ne od kreatina pa makr bio i od vrhunske firme..nebitno...to je nemoguce

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #26 poslato: April 30, 2006, 12:55:03 posle podne »
Pedjos je upravu :D  Sto se tice genetike moj najbolji drug koji ide samnom u teretanu ima takvu genetiku da posle 2,5 meseca vezbanja sa svojih 172, 65kg moze da digne 110kg iz benca par puta a ruka mu je 39cm, sva ocrtana da mu se vide resice na gognjoj desnoj glavi tricepsa,NEVEROVATNO.A do sada nista nije uzimao da pije.GENETIKA, GENETIKA, GENETIKA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #27 poslato: April 30, 2006, 01:11:26 posle podne »
Citat: Stefke
Pedjos je upravu :D  Sto se tice genetike moj najbolji drug koji ide samnom u teretanu ima takvu genetiku da posle 2,5 meseca vezbanja sa svojih 172, 65kg moze da digne 110kg iz benca par puta a ruka mu je 39cm, sva ocrtana da mu se vide resice na gognjoj desnoj glavi tricepsa,NEVEROVATNO.A do sada nista nije uzimao da pije.GENETIKA, GENETIKA, GENETIKA
...iskreno.....mislim da bi bilo veoma cudno da mu se ne vidi to sto ti kaezes na tu visinu i tu tezinu...i to nije znak da je on preodrdjen za ovaj sport nego da naginje anoreksiji...soory na iskrenosti..ali to nema veze sa onim sto je ovde bila tema..

na njemu bi bilo cudno da ima908 kg i da ne uzima nista i da mu se vide te rese kako ti kazes....

na tu tezinu..kazem..cudi me da se ne providi..

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #28 poslato: April 30, 2006, 07:52:48 posle podne »
Pedjos ma i on zna da mu treba bar 10kg mase, ali veruj mi nije anoreksican, uopste neizgleda tako.Ima extra genetiku, sa 32cm ruku je nabio na 39cm za 2,5-3 meseca, bez uzimanja suplemenata, HAOS.Sto se tice resica na tricepsu stvarno je tako, nemam razloga da izmisljam.Ja sam mu govorio da je stvoren za ovaj sport, e slikacu mu ruku pa da se uveris, valjda cu skontati kako se postavlja slika.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #29 poslato: April 30, 2006, 09:00:05 posle podne »
Citat: Stefke
Pedjos ma i on zna da mu treba bar 10kg mase, ali veruj mi nije anoreksican, uopste neizgleda tako.Ima extra genetiku, sa 32cm ruku je nabio na 39cm za 2,5-3 meseca, bez uzimanja suplemenata, HAOS.Sto se tice resica na tricepsu stvarno je tako, nemam razloga da izmisljam.Ja sam mu govorio da je stvoren za ovaj sport, e slikacu mu ruku pa da se uveris, valjda cu skontati kako se postavlja slika.
..ja nisam rekao da tvoj pijtelj ima anorkesiju..nego da naginje ka njoj..covece..on nema jeva ima 70kg..o kakvim ti misicam prica pri toj visini...pa naopako da mu se nista ne vidi na tu teyinu i visnu..onda bi bio bolstan..kave veze ima ovaj sprot sa tim?????