Jun 12, 2024, 07:30:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.167 poruka u 18.755 tema - 20.950 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: m. sarcev dvd set  (Pročitano 17344 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #45 poslato: Maj 04, 2006, 08:37:32 pre podne »
DVD  1

Grudi , Butine, Ledja, Ramena , Biceps


DVD 2

Triceps, Zadnja loza, Listovi, Stomak

DVD  3

Ishrana,  Zanimljivi momenti sa snimanja, Slide Show
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #46 poslato: Maj 04, 2006, 09:16:23 pre podne »
Citat: lenjstina
Citat: MR.BIG
Potrudicu se da bude ista cena, ali zaista nece biti tako brzo jer ima bas dosta posla .


Pa bilo bi dobro da se udruzimo malo pa da ne radi sve samo jedan covek, icice brze, a i mislim da ovakav jedan set zasluzuje prevod na srpski. Ipak ga je srbin i napravio :)
Mr. big mogao bi da podelis zaduzenja zainteresovanim, pa da se sve sto pre realizuje? Ili neka slicna ideja?


Bigi kako ide realizacija prevoda,da li ce to biti u skorije vreme,jel se uopste ima neki rok,jer stvarno je velika steta da se takva jedna dragocenost ne prevede na srpski!!!  :(
A i mogu da se kladim da bi i prodaja samim tim skocila,jer vecina ne zna engleski,polazim od samog sebe,znam pomalo engleski ali ne i da bih razumeo perfektno sta neko prica na njemu!
Sa druge strane,znam da je malo zajebano prevesti jel ima dosta strucnih pojmova sigurno,da li ste mozda nasli nekog u vezi prevoda?!

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #47 poslato: Maj 04, 2006, 09:21:16 pre podne »
Nema previse strucnih pojmova, Milos se trudio da objasni sto jednostavnijim jezikom.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #48 poslato: Maj 04, 2006, 11:20:16 pre podne »
i ja sam zainteresovan za titlovanu verziju

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #49 poslato: Maj 04, 2006, 11:52:39 pre podne »
Isreno nece skoro, izuzetno je spor proces jer nije samo prevod posao vec i uklapanje istog u film.  Ali ko ima osnovno znanje engleskog bez ikakvih problema moze da ukapira sve u vezi treninga. Ma ukapirace i ko ne zna uopste engleski, Milos gestikulacijom i pokazivanjem sasvim lepo objasnjava svaku vezbu.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #50 poslato: Maj 04, 2006, 02:08:04 posle podne »
Ali zato nam se Mr.Big raspituje ko ce da uradi titlovanje za pare pa ako znate nekog :) :)

Van mreže lenjstina

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #51 poslato: Maj 04, 2006, 02:17:44 posle podne »
Citat: MR.BIG
Isreno nece skoro, izuzetno je spor proces jer nije samo prevod posao vec i uklapanje istog u film.  Ali ko ima osnovno znanje engleskog bez ikakvih problema moze da ukapira sve u vezi treninga. Ma ukapirace i ko ne zna uopste engleski, Milos gestikulacijom i pokazivanjem sasvim lepo objasnjava svaku vezbu.


Ja cu uklopiti prevod, to je posao od 5 minuta. Uklopio sam ih vec 1000, mogu jos jedan ....

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #52 poslato: Maj 04, 2006, 07:14:46 posle podne »
Citat: lenjstina
Citat: MR.BIG
Isreno nece skoro, izuzetno je spor proces jer nije samo prevod posao vec i uklapanje istog u film.  Ali ko ima osnovno znanje engleskog bez ikakvih problema moze da ukapira sve u vezi treninga. Ma ukapirace i ko ne zna uopste engleski, Milos gestikulacijom i pokazivanjem sasvim lepo objasnjava svaku vezbu.


Ja cu uklopiti prevod, to je posao od 5 minuta. Uklopio sam ih vec 1000, mogu jos jedan ....


Evo mr.Big covek zna,jos se nudi da pomogne,pa probajte nesto da iskombinujete :roll:  :roll:  :roll:  :wink:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #53 poslato: Maj 04, 2006, 08:19:16 posle podne »
Pa 5 minuta bas nece biti! Hoce ako je vec uradjen prevod i tajming, a tad i ja to mogu uraditi za 5 minuta, no hvala u svakom slucaju.

Ali napravio sam danas dogovor sa ljudima koji to profesionalno rade tako da ce i dvd o ishrani biti preveden tacno i precizno da ljudima pruzimo prave informacije.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #54 poslato: Maj 04, 2006, 08:34:57 posle podne »
Citat: MR.BIG
Pa 5 minuta bas nece biti! Hoce ako je vec uradjen prevod i tajming, a tad i ja to mogu uraditi za 5 minuta, no hvala u svakom slucaju.

Ali napravio sam danas dogovor sa ljudima koji to profesionalno rade tako da ce i dvd o ishrani biti preveden tacno i precizno da ljudima pruzimo prave informacije.



Oces da kazes da su prva dva vec prevedena?! :lol:
To se ceni,lepe vesti nema sta,samo napred!!! :D  :D  :D

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #55 poslato: Maj 04, 2006, 08:38:40 posle podne »
Bigi racunaj na mene da cu odmah uzeti dvd-ove,cim se prevedu!
Jedva cekam!!! :blob5:  :blob4:  :blob3:  :blob2:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #56 poslato: Maj 04, 2006, 08:47:35 posle podne »
U utorak imam razgovor sa njima : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #57 poslato: Maj 04, 2006, 09:56:52 posle podne »
Ja cu sve jedno kupiti disk...  ali ako bude ta titlovana verzija, to ce biti josh bolje !!!

Jel se zna otprilike ?
Jel ce biti u narednih mesec dana ?

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #58 poslato: Maj 05, 2006, 08:33:55 posle podne »
I ja jedva cekam titlovanu verziju jer nestojim bas najbolje sa engleskim, jebga :(  Prava je steta da takvo delo jednog SRBINA nebude prevedena na njegov maternji jezik vec treba vecina da se zlopati...

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: m. sarcev dvd set
« Odgovor #59 poslato: Maj 05, 2006, 08:36:49 posle podne »
Citat: Stefke
I ja jedva cekam titlovanu verziju jer nestojim bas najbolje sa engleskim, jebga :(  Prava je steta da takvo delo jednog SRBINA nebude prevedena na njegov maternji jezik vec treba vecina da se zlopati...


Ne stojis bas najbolje ni sa srpskim jezikom  :lol:  :twisted: