Maj 22, 2024, 05:47:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Uski Zgibovi  (Pročitano 10631 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Uski Zgibovi
« poslato: Mart 15, 2006, 11:51:39 posle podne »
Kako radite uske zgibove kad hocete da pogodite ledja ???

Ja ih radim ovako!

Vuchem laktovima, a telo zabacim shto dalje od sipke..  bash kao na slici

Tako  najvishe osecam na ledjima....

Shta mislite o tome ???  Kako vi radite ?


I da, ovo sam ja na slici  8)


P.S. - Hvala Markoni !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2006, 06:03:16 pre podne »
ja u zivotu nisam radio uske zgibove!!!!!....tako da,neisma bas kompetentan po pitanju toga...

a licno mstram da ima m,nogo boljih varijcaija koje se mogu odratiti na temu USKI ZGIBOVI jer ipak je cilj da se sto vise angazuju misici ledja a ne sve drugog pa tek onda ledjda....

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #2 poslato: Mart 16, 2006, 06:08:26 pre podne »
Ja zgibove, generalno kao vezbu  mnogo cenim..    tako da i sve hvatove respektujem..

Svaki trening ledja, radim zgibove ispred glave, a jednom u 3-4 treninga ubacim i uske zgibove..    mada taj hvat obicno radim na dvorucnom veslanju..    ali eto, ubacim ponekad...

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #3 poslato: Mart 16, 2006, 06:09:26 pre podne »
Citat: pedjos
ja u zivotu nisam radio uske zgibove!!!!!....tako da,neisma bas kompetentan po pitanju toga...

a licno mstram da ima m,nogo boljih varijcaija koje se mogu odratiti na temu USKI ZGIBOVI jer ipak je cilj da se sto vise angazuju misici ledja a ne sve drugog pa tek onda ledjda....


Slobodno navedi te varijacije, necu da se ljutim ! Zato sam i napravio temu!  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #4 poslato: Mart 16, 2006, 06:15:38 pre podne »
Citat: Kekka
Citat: pedjos
ja u zivotu nisam radio uske zgibove!!!!!....tako da,neisma bas kompetentan po pitanju toga...

a licno mstram da ima m,nogo boljih varijcaija koje se mogu odratiti na temu USKI ZGIBOVI jer ipak je cilj da se sto vise angazuju misici ledja a ne sve drugog pa tek onda ledjda....


Slobodno navedi te varijacije, necu da se ljutim ! Zato sam i napravio temu!  :D
...pa svev vezbe na lat masini sa obrnutim hvatom..znaci iams 2-3 vezbe koje mozes da radis tj 2-3 vrste sipki sa kojima mkozes da radis..

sto se tice zgibova..i ja ih ceni i psotujem i sastavni su deo mog treninga....aALI OBICNI ZGIBOVI...ZNACI 6-7 SERIJA REGULARNIH ZGIBOVA ZA MENE JE ODLICNO...

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2006, 08:03:35 pre podne »
Kekka samo jdno pitanje:drzis dlanove od sebe?
Ne vidim dobro na slici.

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #6 poslato: Mart 16, 2006, 09:19:17 pre podne »
Verujem da ti kad ovako radis osecas da ti rade ledja, meni licno je ovakav uski hvat sa pothvatom ili dlanovima ka sebi mnogo vise vezba za biceps nego za ledja.

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2006, 10:42:58 pre podne »
Ja se slazem sa rush-om, na svakom sajtu koji sam pogledao, uski zgibovi ili chin-ups spadaju u vezbe za biceps.

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #8 poslato: Mart 16, 2006, 11:03:29 pre podne »
Citat: rush
Verujem da ti kad ovako radis osecas da ti rade ledja, meni licno je ovakav uski hvat sa pothvatom ili dlanovima ka sebi mnogo vise vezba za biceps nego za ledja.


Kada bi ispravio kicmu,noge sto vise ispravio ka podu-padio bi najvise biceps.Ovako kako ti radis na slici istovremeno ti rade ledja i biceps-meni se ta tvoja verzija vise dopada. :wink:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #9 poslato: Mart 16, 2006, 11:26:45 pre podne »
Ovde vise rade podlaktice i biceps nego ledja
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Uski Zgibovi
« Odgovor #10 poslato: Mart 16, 2006, 09:07:33 posle podne »
Kad stojim totalno uspravno, vecim delom radi biceps ! Kad se ovako izvijem rade mi ledja..  a  to znam po tome sto dobijem upalu, svake  2 nedelje kad ubacim ovakve zgibove...

A i u toku treninga kad radim ovu vezbu osecam pumpu....
Nisam bash toliki pocetnik, pa da ne mogu da razlikujem kad mi vecim delom radi biceps...  

Ima tu i ledja i podlaktice i bicepsa, ali kad se ovako izvijem najvishe mi rade ledja...

Pozdrav.