Maj 16, 2024, 09:17:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.141 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Zumance VS Belance  (Pročitano 20463 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zumance VS Belance
« Odgovor #30 poslato: Mart 25, 2006, 08:19:08 posle podne »
Citat: Nimrod
Nisam ja reko da amerikanci nemaju napredniju tehnologiju od nas, ali kod nas ako hoces da nesto narod ili citaoci reknu eh ovo je istina onda se kaze „americka istrazivanja“ i to odmah mora da bude istina i provjereno, o tome sam ja govorio.
A salzem se i sa pedjosom da je kod amera sve propaganda oni ce i g.... da izvinete prodat s dobrom reklamom i jos ce neki rec da je dobro posto je americko.
:wink:

Van mreže stole

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Re: Zumance VS Belance
« Odgovor #31 poslato: Mart 26, 2006, 01:44:22 pre podne »
Svi raspravljaju o sastavu hrane koju jedemo a ne i o kvalitetu tih proizvoda. U toj hrani nema samo proteina i uh vec gomila hormona, pesticida emulgatora i ostalih ne bas preterano zdravih stvari. Amerikanci gaje svoje cuvene 'corave pilice' zivotinjke koje ne vide sunce u svome kratkom zivotu. NJihova jaja su snezno bela, a nasa normalne lepe boje sa primesama izmeta po njima. Bolje je nase seljacko zagovnano jaje, nego njihovo lepo i belo. Mrzi me sada da pisem kako izgleda gajenje njihovih curki ali mogu reci da nijedan horor film tome nije ravan. Mislim da bi trebalo otvori temu samo o ovome.

A sto se tice americkih i bilo cijih ispitivanja to mene neinteresuje. Ja kao inzenjer kvaliteta sam malo bolje upucen u te stvari i tvrdim da nasa kontrolna tela su podjednako dobra kao bilo koja u svetu, bolje verovati svojim nego tudjim koji zele da ti uvale svako sranje. Ona cuvena prica da postoje fabrike za zapadnu evropu posebne za istocnu i najgore za afriku je potpuno tacna. Nazalost nasi zakoni su zastareli i neogranicavaju uvoz proizvoda koji su u EU i USA zabranjeni.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zumance VS Belance
« Odgovor #32 poslato: Mart 26, 2006, 04:33:01 pre podne »
Citat: stole
Svi raspravljaju o sastavu hrane koju jedemo a ne i o kvalitetu tih proizvoda. U toj hrani nema samo proteina i uh vec gomila hormona, pesticida emulgatora i ostalih ne bas preterano zdravih stvari. Amerikanci gaje svoje cuvene 'corave pilice' zivotinjke koje ne vide sunce u svome kratkom zivotu. NJihova jaja su snezno bela, a nasa normalne lepe boje sa primesama izmeta po njima. Bolje je nase seljacko zagovnano jaje, nego njihovo lepo i belo. Mrzi me sada da pisem kako izgleda gajenje njihovih curki ali mogu reci da nijedan horor film tome nije ravan. Mislim da bi trebalo otvori temu samo o ovome.

A sto se tice americkih i bilo cijih ispitivanja to mene neinteresuje. Ja kao inzenjer kvaliteta sam malo bolje upucen u te stvari i tvrdim da nasa kontrolna tela su podjednako dobra kao bilo koja u svetu, bolje verovati svojim nego tudjim koji zele da ti uvale svako sranje. Ona cuvena prica da postoje fabrike za zapadnu evropu posebne za istocnu i najgore za afriku je potpuno tacna. Nazalost nasi zakoni su zastareli i neogranicavaju uvoz proizvoda koji su u EU i USA zabranjeni.
..pa mogao bi da se malo aktiviras sa vrmena na vreme kada si vec strucan u toj obalsti da ukazes na neke stvari...i mei i svima ostlima..znanja nikada dosta..