Maj 07, 2024, 02:00:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Za administratore/moderatore  (Pročitano 5480 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Za administratore/moderatore
« Odgovor #15 poslato: Mart 20, 2006, 07:17:41 posle podne »
Citat: pedjos
nickanem je kralj


kralj , car , prvak u skoku u dalj  :wink:  8)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Za administratore/moderatore
« Odgovor #16 poslato: Mart 20, 2006, 09:06:54 posle podne »
Citat: laracroft
mislim da  je glupo prebacivanje da se neko slihta pedji....moderator je i ima ime i reputaciju,treba uzeti svo znanje sto se od njega preko foruma moze dobiti....

kekka sta mislis majke ti da rush moze dobiti od pedje???????glupost

mislim da svako treba svoja posla da gleda,a balavci ce nestati po prirodi stvari i o tome nek odlucuju kreatori foruma.....ako ima neko zalbe izvolte saljite pm.


jos nesto.....kekka nemam nista protiv tebe,al zar nije cudno da svako od clanova ima bar 1zamerku na tebe??????

iskreno.....moje milsjenje.....citaj ponovo svoj post ovde...sve super i kul i taman kad neko pomisli dobar odgovor ti kazes da si prvog dana mogao da dignes 100kg?

to nikog ne interesuje....i sto pre shvatis  imaces bolju komunnikaciju....



To za 100 kg je napisano zbog manimala...   jer je u offtopicu -prvi dan u teretani-  poceo da me napada zbog toga..  

Kad niko ne bude izvrtao moje poruke, necu ni ja nikome da odgovaram!

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Za administratore/moderatore
« Odgovor #17 poslato: Mart 20, 2006, 09:44:32 posle podne »
Citat: Kekka
Citat: laracroft
mislim da  je glupo prebacivanje da se neko slihta pedji....moderator je i ima ime i reputaciju,treba uzeti svo znanje sto se od njega preko foruma moze dobiti....

kekka sta mislis majke ti da rush moze dobiti od pedje???????glupost

mislim da svako treba svoja posla da gleda,a balavci ce nestati po prirodi stvari i o tome nek odlucuju kreatori foruma.....ako ima neko zalbe izvolte saljite pm.


jos nesto.....kekka nemam nista protiv tebe,al zar nije cudno da svako od clanova ima bar 1zamerku na tebe??????

iskreno.....moje milsjenje.....citaj ponovo svoj post ovde...sve super i kul i taman kad neko pomisli dobar odgovor ti kazes da si prvog dana mogao da dignes 100kg?

to nikog ne interesuje....i sto pre shvatis  imaces bolju komunnikaciju....



To za 100 kg je napisano zbog manimala...   jer je u offtopicu -prvi dan u teretani-  poceo da me napada zbog toga..  

Kad niko ne bude izvrtao moje poruke, necu ni ja nikome da odgovaram!

os ti ban od mene?:P

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Za administratore/moderatore
« Odgovor #18 poslato: Mart 20, 2006, 09:47:28 posle podne »
Rush ---   Mrzi me da ti odgovaram na sve sto si rekao, odgovoricu ti samo na ovo sto se tiche mog pisanja !  Vi pishete danju, ja pishem nocu , sta je tu problem ??? Jel ti smeta ???

Na svakoj temi gde sam mislio da treba nesto da kazem, rekao sam !
Ako ti smeta ...


Toliko od mene na ovoj temi..

Aj necemo dalje...