Jun 16, 2024, 03:56:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Doktor83 , slike  (Pročitano 21933 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #75 poslato: Avgust 09, 2006, 11:36:44 pre podne »
Njegova je svaka  kao deset Exerovih! E, pravicemo mi Exera od blata!

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #76 poslato: Avgust 09, 2006, 12:05:44 posle podne »
ok necu kvariti ovome momku topic,ali imam tu priliku da vidim u svojoj teretani sta se desava kad lik pretsane trenirat i uzimat ste ,brate vrati se u teretanu ko ponovo ma n moze on meda, zivjel jetra zivkeli bubrezi,kad ste vi svi profesionalci ovdje i djelite komentare samo mi recite koliku imate platu od ovog sporta,da cujem cifru hajde bola tate i mame vas izdrzavaju;koliko ste placeni;mislite da sve znate,

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #77 poslato: Avgust 09, 2006, 12:09:14 posle podne »
opet seres ccc
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #78 poslato: Avgust 09, 2006, 12:11:02 posle podne »
nemojj vulgarno pricat ne valja to

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #79 poslato: Avgust 09, 2006, 12:12:39 posle podne »
pa ok necu, al stvarno nemoj prosipat taj gnjoj vise po forumu, to je jos vulgarnije.
bite shn, danke shn
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #80 poslato: Avgust 09, 2006, 12:17:53 posle podne »
zasto brate nekad je dobro da imas i onih koji nisu u masi ,da drugacije misle,peace,

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #81 poslato: Avgust 09, 2006, 12:18:38 posle podne »
Citat: chokolino
....kad ste vi svi profesionalci ovdje i djelite komentare samo mi recite koliku imate platu od ovog sporta,da cujem cifru hajde bola tate i mame vas izdrzavaju;koliko ste placeni;mislite da sve znate,


Nije sve u parama. Vecina ovde trenira zbog ljubavi prema ovom sportu. Zbog nacina zivota. Niko ama bas niko na ovom forumu ne zivi od Bodybuilding-a. Prema tome trudim se da shvatim tvoje nepovezane poruke, ali mi jednostavno ne polazi za rukom. Prvo nam delis savete u vezi steroida, a sada nam delis savete vezane za novac.

Ako ti je neka satisfakcija, ja licno ne zivim od roditelja, u ovom sportu ne zaradjujem nista (0 dinara), a mesecno u ovaj sport ulazem par stotina evra... (hrana, suplementi, gorivo za auto do teretane-25 km dnevno.....) To samo dokazuje da bavljenje BB nije posao, vec ljubav, opsesija, hobi, zadovoljstvo....

Nadam se da ces shvatiti, i da ces se uklopiti u nasu zajednicu.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #82 poslato: Avgust 09, 2006, 12:20:23 posle podne »
a sad ti razmisli jesu li ti te misli uputne ili nisu.
(evo aposlutna vecina sa foruma tvdri da nisu)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #83 poslato: Avgust 09, 2006, 12:29:06 posle podne »
Ne mislio  sam ovako pazi,kad vec furas neko znanje mislis da si neko i nesto da vidimo sta si postigao u svom zivotu izvali kesh,mislim svi milsite da sve znate o bodybuildingu,cim neko kaze nesto malo da nije upakovano odma letite da ga bacite na pod,ja sve sto radim gledam da imam koristi od toga pa i para trudim se,ne znam zasto se neko truje steroidima ako nema novaca od toga ,ne moze sebi da plati neke osnovne stvari;to se meni vrti u glavi,bas me sad interesuje koliko dobiju ovdje u srbiji ili u bih sto osvajaju prva mjesta ,cisto da cujem ako nije tajna,bas me interesuje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #84 poslato: Avgust 09, 2006, 02:22:43 posle podne »
Citat: chokolino
Ne mislio  sam ovako pazi,kad vec furas neko znanje mislis da si neko i nesto da vidimo sta si postigao u svom zivotu izvali kesh,mislim svi milsite da sve znate o bodybuildingu,cim neko kaze nesto malo da nije upakovano odma letite da ga bacite na pod,ja sve sto radim gledam da imam koristi od toga pa i para trudim se,ne znam zasto se neko truje steroidima ako nema novaca od toga ,ne moze sebi da plati neke osnovne stvari;to se meni vrti u glavi,bas me sad interesuje koliko dobiju ovdje u srbiji ili u bih sto osvajaju prva mjesta ,cisto da cujem ako nije tajna,bas me interesuje
..sinak.....pocmi da radis sa kokainom..to ej veoma moralan posao..a ujedno i sipaltiv..imati ces i zadovljstvo,i brdo picke i dobra kola i izlgedati ces do aja....

eto..nasao sam ti posao.....

covece..o cemtu ti pricas jbt..nisma mogao vise da izdrzim....

blacki

  • Gost
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #85 poslato: Avgust 09, 2006, 02:31:36 posle podne »
chokolino pa ne bilda svak jbg samo zbog para tako sam i ja na pocetku mislio radim to iz gusta,normala da svaki pretjerani sport donosi i posljedice,ima enkih koji mame i tate uzdrzavaju u bb a vecinom su to ljudi koji rade mukotrpno i ulazu u sebe,po nekim ljudima mi bodybuilderi smo seljacine nauhane koje se samo sopaj svim i svacim e pa najlakse je komentirati,nu onog tamo napuva se proteinima ovo one ma enznam da su kakvi preparati ako covjek se ne muci svojim znojem nema nikakvih rezultata
nego najbolje je pivo i cigare u ruku fotelja i gledati tv ugojiti se ono pravo i brale komentiraj,, bodybuilding je meni najbolji sport bilo je puno dvoumica ali covjek sam sebi dodje do cilje kakav oce izgled pretjerano ili srednje i radi na tome

pozdrav

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #86 poslato: Avgust 09, 2006, 02:55:30 posle podne »
mozes li ti pedja biti itvoren da mi kazes koje su nagrade za 1 mjesta ako mogu da znam ,i

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #87 poslato: Avgust 09, 2006, 03:00:08 posle podne »
pedja sto se tice moralnog posla, nisi u pravu ,ne mora znacit ako si profesionalac da mora da bude kako ti kazes ,i da si u pravu,vozdra

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #88 poslato: Avgust 09, 2006, 03:31:22 posle podne »
Citat: chokolino
mozes li ti pedja biti itvoren da mi kazes koje su nagrade za 1 mjesta ako mogu da znam ,i
..ali kakve veze ima kolike su angrade covece......ja ti akzem onda da radis nesto drugo.....pa u ovom sportu zaradjuju najvise oni koji se ne bavi sa njim..kako mozes tako da pricas..

ako si svestan da nema nista od toga..brate..batali...bavi se sa necim drugim...jednsotavno resenje..

al jedno pitanje..a sto si stao onda u dulu bicpes pozu..nemoj samo reci da to radis iz ljubavi..jel ja imam svise ljubavi prema ovom sprotu nego ti sigruno...

i svake pripreme me ksotaju 2-3000 eu...

imas jako negativno razmisljanje covece.....nije fora i u onome..nije sve u parama...naravno da je sve u parama...ali ako ne mozes da ispostujes neke kriterijume..nemo pocinjati...jednostavno kao pasulj..

i na kraju...ti da imas para koliko ti treba..garatujem zivotm da bi poceo da uzimas aas..i onda smilsa da osudjes j=nekoga ko ih uzima..bez obziora imao para ili ne.....

nadam se da si razumeo moj post

Van mreže LateNite

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Re: Doktor83 , slike
« Odgovor #89 poslato: Avgust 09, 2006, 04:15:09 posle podne »
doktore u kojem djelu subotice zivis?


nego najsmjesnije mi je kad osobe vide fino gradjenu osobu (tako reci nabildovanu) i pocnu sa komentarima "steroidi ovo ono", te osobe sto komentarisu su obicno ljenje guzice koji najteze sto dignu je kasika i noz.
"ja jedem 4kg meda i pijem 4l mleka dnevno"