Maj 23, 2024, 04:03:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Steroidi / Odg: Galenika Testosteron depo
« Poslednja poruka Pedja_Petrovic poslato danas u 09:16:34 pre podne »
jel zna neko kad ce ovi idijanci napraviti depo i pustiti u prodaju ?

Nista od toga za veke
2
Steroidi / Odg: Galenika Testosteron depo
« Poslednja poruka Pirat poslato Maj 22, 2024, 10:39:04 posle podne »
uff nalupa se covek propisno... Jbg jos od marta su neki lekovi iscezli i u apotekama se guraju zamene...
3
Steroidi / Odg: Galenika Testosteron depo
« Poslednja poruka animalpak poslato Maj 22, 2024, 09:40:41 posle podne »
4
Steroidi / Odg: Galenika Testosteron depo
« Poslednja poruka Pirat poslato Maj 22, 2024, 07:59:18 posle podne »
galenika je u rasulu, strajkovi su konstantno i dosta lekova se vise ne proizvodi...
5
Steroidi / Odg: Galenika Testosteron depo
« Poslednja poruka Flexxx poslato Maj 22, 2024, 07:37:24 posle podne »
jel zna neko kad ce ovi idijanci napraviti depo i pustiti u prodaju ?
6
Steroidi / Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Poslednja poruka Pedja_Petrovic poslato Maj 22, 2024, 10:31:12 pre podne »
Saljem nalaz Driade.
500mg testE sedmica , nalaz radjen posle 4 nedelje, da li mozda lab ne moze izbaciti vecu vrednost rezultata ne znam.

Pa slobdan test ti je uvecan 3 puta (skoro) ako gledas na GORNJU ref vrednosti, a ako gledas na najnizu onda ti je T uvecan 10 x....
7
Trening sa tegovima / Odg: Prirodni maximum
« Poslednja poruka Boki 1979 poslato Maj 21, 2024, 10:02:48 posle podne »
Ok hvala
8
Trening sa tegovima / Odg: Prirodni maximum
« Poslednja poruka Pirat poslato Maj 21, 2024, 04:24:35 posle podne »
zasto bi se opterecivao time ali ajde... To je verovatno tvoj ne limit vec plato posle koga bi teze isao i probijao vrednost, sada ce tu da me naskoce neki "naturalci" ali generalno , do 130 kg (i to je mnogo) bench press je limit vecine ljudi bez upotrebe anabolika... U domenu bb - a ako ne mozes i sa 90 kg potiskom da gradis pecs-e neces moci ni sa 190. Misic jednostavno nece nakon nekih tezina odreagovati "vise" bez sintetike da je to tako svi bi bili Ronnie Coleman.

E sada sto se tice snage, mozes probijati plato da taj potisak povecas, ali to opet podrazumeva pl trening, dosta kalorija, dosta keceva itd sto opet kod mnogih rezultira drugacijim izgledom (manje estetskim - veci bf) i takav pristup ne prija svakome pogotovo svim godisnjim opsezima. Pre ces doci do povrede nego do tih nekih 120-30 kg
9
Trening sa tegovima / Prirodni maximum
« Poslednja poruka Boki 1979 poslato Maj 21, 2024, 02:50:00 posle podne »
Pozdrav već dva meseca na kosom bendžu sa šipkom stagniram na težini od 100kg uradim nekih pet ponavljanja u prvoj radnoj seriji i posle u drugoj seriji i trećoj moram da smanjim težinu da bih mogao da izvučem makar 5-6 ponavljanja ista vežba sa tegovima mi bolje ide ali u teretani nema većih tegova od 40kg pa je moje pitanje da li je to moj genetski limit za tu vežbu i kako mogu eventualno da znam koliki je moj limit za kompleksne vežbe kao što su čučanj bendž itd.
10
Steroidi / Odg: sta trenutno valja od firmi??
« Poslednja poruka Petar_DHT poslato Maj 21, 2024, 10:23:01 pre podne »
Saljem nalaz Driade.
500mg testE sedmica , nalaz radjen posle 4 nedelje, da li mozda lab ne moze izbaciti vecu vrednost rezultata ne znam.
Stranice: [1] 2 3 ... 10