Extreme Forum
General Bodybuilding Discussion => Dodaci Ishrani/Suplementi => Temu započeo: animalbb Septembar 21, 2007, 06:23:08 posle podne
-
Ovako ja sam naručio ove proizvode 2 pakovanja animal nitro, 2 animal paka, 2 animal stack2 , 2 animal m-stacka i 1 animal fleks!
sadću poćet uzimat ovako
animal nitro ujutro na prazan trbuh i animal flex popodne poslje ručka animal m-stack a prije treninga 1paketić animal paka i stack2 i 1 paketić animal nitra i paka prije spavanja i tako 60dana to bi uzeo ka "naturalnu kuru" naravno dnevno 350-400g proteina i na full mass a onda na rezanje poslje!
jedino sam mislio da uzmem od musletecha hidrocut ili animal cuts da ne dobim masne naslage koji mi preporućate od ovih 2 8)
-
Opravdao si svoj nick definitivno :lol:
A sta imas od ostalih suplemenata???
-
pravi kolekcionar, nema shto
jos kad bi nabavio majicu i zimsku kapu onda bi to bilo kompletirano 8)
samo jbg zasto bi nabacivo prvo full massu, znaci sve i svasta, da bi se nakon toga muchio da zapalis novo ostvareno maslo??
-
Ima dosta tabletica tu :D
-
Ima dosta tabletica tu :D
jedno 50 na dan
-
od suplemenata koristim optimum whey i elite proforce glutamin 1,2kg 1kg bcaa isto od proforce jebiga puno je tableta al kad se mora se mora.
H2SO4 imam 4 zimske kape i 11 majca 2 ljetne šilterice!
ništa ne fali
jedino kojih 6kg čistih mišića
visina 182
težina 99kg
BF 15%
Sve u svemu mi se sviđa kako napredujem biceps 41 butina 68 za 16 godina sam veoma zadovoljan kad ovo odradim ću se slikati pa postavim slike vježbam 2godine!