Jun 16, 2024, 12:40:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: wini + deka  (Pročitano 3196 puta)

Van mreže vasa89

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
wini + deka
« poslato: Oktobar 26, 2008, 08:14:51 posle podne »
treba mi pomoc! Jel zna neko koliko je dobra kura winstrola(oralnog) i deke? To mi je druga kura, prva je bila metan. Ako moze neko da mi napise koje doze su najbolje, koliko nedelja i ako ima neko neki drugi predlog.

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: wini + deka
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 26, 2008, 08:25:02 posle podne »
treba mi pomoc! Jel zna neko koliko je dobra kura winstrola(oralnog) i deke? To mi je druga kura, prva je bila metan. Ako moze neko da mi napise koje doze su najbolje, koliko nedelja i ako ima neko neki drugi predlog.

Nije dobra. Deka bez testa ne ide a i nije najsrecnije resenje. Prva metan solo? Katastrofa. Citaj malo i edukuj se a i rano ti je jos da se rokas ako ne planiras neko juniorsko takmicenje. Moje licno misljenje. Ne razumem se ja nesto puno ali imas ovde ljudi koji ce ti pomoci da krenes u pravom smeru. Poz

Van mreže vasa89

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: wini + deka
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 26, 2008, 08:38:15 posle podne »
izlazio sam ja na bb kao junior na memorijalu novice pauljicica. Metan sam isao solo, jbg, video sam da nije najbolje resenje to bilo. Sada se dvoumim izmedju deke i winstrola i naposima i wina(inekcija). U svakom slucaju, hvala!

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: wini + deka
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 26, 2008, 09:21:16 posle podne »
Bez uvrede, iz pitanja koje postavljas vise je nego ocigledno da ne posedujes ni najosnovnija znanja o steroidima. U takvoj situaciji, jako je losa opcija da se upustas u njihovu upotrebu. Kao sto ti je covek rekao, edukuj se i to dobro ako zelis da to sto ces raditi ima bilo kakvog smisla.
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2008, 09:23:52 posle podne MAXX »

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: wini + deka
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 26, 2008, 10:47:15 posle podne »
izlazio sam ja na bb kao junior na memorijalu novice pauljicica. Metan sam isao solo, jbg, video sam da nije najbolje resenje to bilo. Sada se dvoumim izmedju deke i winstrola i naposima i wina(inekcija). U svakom slucaju, hvala!

Postavi te slike sa tod takmicenja da vidimo kako je izgledalo. A sto seovih kombinacija tice sto si se dvoumio nemoj da se dvoumis vise zaboravi na ove. procitaj forum komplet sve sto se steroida tice pa ces za 10-15 dana imati mnogo bolje opcije i dvoumices se nadam izmedju mnogo boljih opcija. Mozes razmisljati o tome samo ako ti je ishrana i suplementacija besprekorna. Citaj ti forum o svemu i videces da nije sve bas jednostavno i na prvi pogled lako.

Van mreže vasa89

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: wini + deka
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 27, 2008, 12:32:31 pre podne »
imam 19 god.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: wini + deka
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 27, 2008, 06:58:06 pre podne »
Bez uvrede, iz pitanja koje postavljas vise je nego ocigledno da ne posedujes ni najosnovnija znanja o steroidima. U takvoj situaciji, jako je losa opcija da se upustas u njihovu upotrebu. Kao sto ti je covek rekao, edukuj se i to dobro ako zelis da to sto ces raditi ima bilo kakvog smisla.

evo..ovo je ono o cemu ja govrim celo vreme...

i pojavi se neko i kaze...PA TEST JE TEST...nema tu razlike.samo krljaj

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: wini + deka
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 29, 2008, 03:06:27 pre podne »
Fascinantno....nemoj bre da slusas debile po teretanama koji su posisali svo znanje...a izgledaju kao vreca govana....i jos dele savete...
a kombinacije su ti ubitacne...nemoj da mislis da je nesto k.... ali tako je...
prvo nauci malo...pa onda...