Jun 16, 2024, 08:44:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Problemi sa slaufom  (Pročitano 8120 puta)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 19, 2011, 07:27:57 pre podne »
Kardio 20min low je taman da predjes na sagorevanje masti a ako oces da lecis slauf, tesko.

Spartak

  • Gost
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 19, 2011, 05:44:27 posle podne »
Kardio 20min low je taman da predjes na sagorevanje masti a ako oces da lecis slauf, tesko.

20minuta se obicno radi ili hiit ili neki kardio srednjeg intenziteta,zavisno of forme ...

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 19, 2011, 05:47:00 posle podne »
Kardio 20min low je taman da predjes na sagorevanje masti a ako oces da lecis slauf, tesko.
Jeste, ali ako radi SAMO kardio. A i to vazi, kao sto i sam kazes za low, tj za 60-65% MHR. Tih 20-30 minuta se odnosi na ono "OD POCETKA FIZICKE AKTIVNOSTI", a on je pre kardia radio sa tegovima (na sta mozes da gledas kao na svojevrstan HIIT), a u svakom slucaju jeste fizicka aktvinost koja je trajala minimum 30 minuta.
I zato, ako kardio radi POSLE teretane (za koje vreme je vec pokrenuo taj sistem), 10-15 minuta je sasvim dovoljno da skida salo, a da ne upadne u veci katabolizam da izgubi i to malo misica...

Spartak

  • Gost
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 19, 2011, 05:50:07 posle podne »
Trening mi je veoma intezivan. Jedan dan jedna misicna patija oko 15 serija i posle toga 20 min kardio. Sve ovo ujutro na prazan stomak osim tecnih aminokiselina koje pijem u toku treninga. Moram sad da pauziram sa treningom nekih mjesec dana (operacija) ali cu pokusati da se hranim dobro i sa minimumom UH. Moja neka ocijena je da iako sam izgubio 4 kg ne izgleda da imam manju msicnu masu.

Gledajuci tvoje slike. 200 gr UH je pre pre previse.Smanji to na 100gr i guraj.Takodje mi se cini da je ta kolicina proteina na tvoju gradju takodje previse.Toliko unosim ja, a imam 105kg....

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 20, 2011, 07:37:27 pre podne »
I jos smanjio malo taj whey jedna i pola je dosta,deks bi smanjio i zumanca, a poveco belanca 2-5, 2-6. I ovsene bi smanjio. Kardio ajde da se kaze u pocetku dosta 20min kasnije ces morati da produzis.

Van mreže cobelix

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 20, 2011, 12:10:13 posle podne »
druze svestan si da je san jako bitan a ti ga imas jako malo ako ti je prvi obrok u 6:30 a poslednji u 24h... reci da ustanes 15min pre prvog ... i legnes 15min posle zadnjeg obroka.... ti malo spavas :/

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 20, 2011, 12:56:56 posle podne »
Ne samo da malo spavas, vec i taj raspored obroka, prvi u 10h, zadnji u 24h, nije dobro. Bolje je imati obrok pre treninga, pa posle trening, a mislim i da ti toliko obroka ne treba. U svakom slucaju obrok neposredno pred spavanje ti nije neophodan, pomeri ga malo, a pokusaj da legnes ranije, pa ce ti i prvi obrok biti pre...

Van mreže Vladocg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Problemi sa slaufom
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 21, 2011, 08:42:18 posle podne »
Trenutno sam u bolnici i operisao sinuse. Minimum mjesec dana pauze a ishranu cu odrzavati samo sve u manjim kolicinama, ne znam sta drugo da radim...