Jun 08, 2024, 11:18:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)  (Pročitano 19206 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 13, 2006, 05:03:09 posle podne »
Citat
Shvatam ja vaše pojmove natural/hemical, nisam želeo da ti pripadne muka, ali gledano objektivno, ljudi koji ne idu u teretanu
i koji ne poznaju ovaj sport i ishranu u svakom slučaju misle da je onaj koji koristi neke vrste suplementacije hemičar
to sa sebe kazes?
Ralex je moj kolega sa faxa, samo da znate.  Ja sam mu pojasnio kako se stvari odvijaju u ovom sportu a on se sad kao nesto inati, preserava, toboz 'cijeni stare vrednosti' i odupire se prljavom luciferskom uticaju koji nam plasira NWO. Ma  ne znam ni ja vise kako to da objasnim. prso si Rale jbt
Brate,opet neki tvoj kolega...upropastiće nas ovi tvoji... :evil:
nikog na nista ne nagovaram ni da uzima ni da trenira ali brate moram ti se pohvalit da se dosta dosta mojih kolega u zadnje vrijeme pocelo opsno ubijat po teretanama. :)
Ralex je moj kolega sa faxa, samo da znate.  Ja sam mu pojasnio kako se stvari odvijaju u ovom sportu a on se sad kao nesto inati, preserava, toboz 'cijeni stare vrednosti' i odupire se prljavom luciferskom uticaju koji nam plasira NWO. Ma  ne znam ni ja vise kako to da objasnim. prso si Rale jbt
a ti matori znaš da je svaki naš razgovor suvišan na ove teme, samo bi nam trebalo još i na forumu da serinjamo medjusobno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
naravno da je suvisan.
a zasto je suvisan? pa zato sto sam ja uvjek u pravu, pomiri se sa time.

Ej bre RALEX, domacice prave palacinke i kolace sa WHEY proteinom u normalnim zemljama, jer svi znaju koliko je whey koristan sto se tice imuniteta i ostalih stvari.

Kada tvoja mama uzme mleko u prahu u bilo kojoj prodavnici, i to ti da da popijes, da li si ti NATURAL ili VISE NISI?????
Kada majka prehranbjuje bebu, jer nema vise mleka i daje joj "Bebelac" *hranu za bebe) da li je ta beba NATURAL ili na njenu zalost VISE NIJE????

ne želim da degradiram whey protein, i ne želim da se svađam sa bilo kim, ovo je pitanje za sve na forumu:
Zašto whey protein(sa svim svojim korisnim, zdravim osobinama i svojstvima) nema da se kupi u prodavnici zdrave hrane ili apoteci?
nema ga u apotekama, ne pise o njemu u novinama tipa "zdrav zivot", "lisa", "mikijev zabavnik" itd. znaci da ne valja?
remetik ti je dobro odgovorio
Citat
jebiga, činjenica je da teretana stvara komplekse, zato treba realno postaviti ciljeve,
ovo je citat Jovana Dučića koji se odnosi na mnogo toga u životu:
‚‚Najveća čovekova greška je to što se poredi prema drugima a ne sam prema sebi‚‚
pozdrav za pokojnog jovana ducica legendu yu fitnesa, koji veceras na zalost nije sa nama.
prico mi je drugar iz vojske kad su ga ekshumirali u cikagu dok je radio tamo ko grobar. nije ni on nista koristio od suplemenata al sad se ne sjecam dal rece da je bio blazamovan ili ne. tako da ne bih znao rec dal je 100% naturalac ili ne nek me neko dopuni.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ralex

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 13, 2006, 06:30:35 posle podne »

prico mi je drugar iz vojske kad su ga ekshumirali u cikagu dok je radio tamo ko grobar. nije ni on nista koristio od suplemenata al sad se ne sjecam dal rece da je bio blazamovan ili ne. tako da ne bih znao rec dal je 100% naturalac ili ne nek me neko dopuni.
znaš ti šta ja oću da kažem sa tim mojim citatima, ne moraš sad da si bukvalista
al nema veze raspravljaćemo mi još večeras uz dosta piva
"Svako uplitanje u funkciju, hemijski i strukturalni sastav pojedinih organa tela predstavlja latentnu opasnost za integritet psihosomatske celine svakog zivog organizma"

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 13, 2006, 06:39:19 posle podne »
Rale kretenu nemoj da upropastavas ovaj forum tvojim moralnim sranjima da te nebi iskrivio kad te vidim i to u A20 pred svim kolegama i koleginicama. Sta nas ovde sve boli kurac za tvoja moralna proseravanja. Ako nastavis da kenjas postavicu ovde tvoju sliku pa cemo ti se svi zajedno smejati!!!!  :lol: :lol: :lol: :lol:
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže ralex

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 13, 2006, 06:47:09 posle podne »
Svi ste vi u pravu, imate vrhunsko znanje za vrhunske rezultate-i to je suština svega ovoga jer vi
ste po meni profesionalci(jer verujem da ste dosta toga podredili krajnjem cilju i da ste se dosta toga
odrekli) a ja sam samo običan rekreativac i amater u odnosu na vas, sto ipak ne znači da nemam
pravo da malo serem i preispitujem neke stvari, stavovi su različiti, nadam se da nisam nikog uvredio
"Svako uplitanje u funkciju, hemijski i strukturalni sastav pojedinih organa tela predstavlja latentnu opasnost za integritet psihosomatske celine svakog zivog organizma"

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 13, 2006, 06:48:26 posle podne »

prico mi je drugar iz vojske kad su ga ekshumirali u cikagu dok je radio tamo ko grobar. nije ni on nista koristio od suplemenata al sad se ne sjecam dal rece da je bio blazamovan ili ne. tako da ne bih znao rec dal je 100% naturalac ili ne nek me neko dopuni.
znaš ti šta ja oću da kažem sa tim mojim citatima, ne moraš sad da si bukvalista
al nema veze raspravljaćemo mi još večeras uz dosta piva
ti oces tim citatima da ispadnes pametan. al na zalost ispadas veca budaletina no sto jesi.
jel pivo kupujes u apoteci ili prodavnici zdrave hrane?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 13, 2006, 06:56:00 posle podne »
Svi ste vi u pravu, imate vrhunsko znanje za vrhunske rezultate-i to je suština svega ovoga jer vi
ste po meni profesionalci(jer verujem da ste dosta toga podredili krajnjem cilju i da ste se dosta toga
odrekli) a ja sam samo običan rekreativac i amater u odnosu na vas, sto ipak ne znači da nemam
pravo da malo serem i preispitujem neke stvari, stavovi su različiti, nadam se da nisam nikog uvredio
alo bre kakvi stavovi? nema ti odje nikakvih stavova. na osnovu tvog preseravanja reklo bi se da ti zivis u svjetu starih grka. nema potrebe za time. da bi se misic izgradio potrebno je to i to. da bi se mast sprzila potrebno je ovo i ono.
znaci promasio si nauke. nisu ti potrebne socilogija, prihologija,filozofija,prolivologija,balegologija. bolje se opredijeli ka medicini tj. biohemiji, kineziologiji itd ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 13, 2006, 07:18:57 posle podne »
Ovo ce jos malo pod LOCK :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 13, 2006, 07:26:14 posle podne »
Ja bih ipak izabrao DELETE i to celu temu....

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 13, 2006, 07:41:23 posle podne »
Prolivologija hahaha

Ljudi evo ga jos jedan natural bodibilder, dokaz cist kao suza da se do savrsenog tela moze doci na potpuno prirodan nacin. Covjek sa slike nikada nije koristio bilo sto osim normalne i zdrave ishrane (znaci mama mu napravi za dorucak 1 jaje, za rucak sarmu, a za veceru sendvice sa salamom podrigusom).
Treninzi lukavo isplanirani- 1 serija po 3 ponavljanja svih sprava koje postoje u teretani. Prosto genijalno.
A sada, spremite se, udahnite duboko, smirete se i pogedajte RALE SEX MACHINE AND ULTIMATE BB:



Boze, kako je odvratna slika, prepoznajte moje zrtve sto sam morao da je gledam celo vreme dok sam je smanjivao i prekrajao.
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže ralex

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 13, 2006, 08:16:46 posle podne »
ovo je stvarno ne kolegijalno :x :lol: :lol: :lol: :lol:
"Svako uplitanje u funkciju, hemijski i strukturalni sastav pojedinih organa tela predstavlja latentnu opasnost za integritet psihosomatske celine svakog zivog organizma"

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Natural bodibilderi(ALI STVARNO!)
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 13, 2006, 08:28:53 posle podne »
Gotovo :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!