Jun 01, 2024, 04:43:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Zapisivanje tokom treninga?  (Pročitano 4570 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Zapisivanje tokom treninga?
« Odgovor #15 poslato: Avgust 17, 2006, 06:27:52 posle podne »
Zapisujem vec neko vrijeme obroke koje unosim, kao i neki moji komentari o treningu, tipa kako sam zadovoljan sa odradjenim treningom tako da mogu da vidim sta sam recimo unosio od hrane, suplementacije, prije nego li sam vjezbao i kako je to uticalo na moju snagu, energiju u toku treninga, isto tako ostavljam komentare kada kombinujem neke tehnike, kakva je napumpanost misica, i slicne stvari, to sve radim kada odmaram kuci, znaci ne nosim svesku sa sobom u klub, serije i ponavljanja ne brojim pa stoga ga i ne zapisujem...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Zapisivanje tokom treninga?
« Odgovor #16 poslato: Avgust 17, 2006, 08:03:20 posle podne »
zapisujem dnevno sve obroke odnosno tacno racunam sve u gram takodje zapise i kuci kada se vratim sa treninga u exeku sta sam uradio i kako i vidim ogroman napredak za mene to ima puno smisla
PS. bez potpisa:)

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Zapisivanje tokom treninga?
« Odgovor #17 poslato: Avgust 17, 2006, 10:44:15 posle podne »
Ja sam jedno vreme stalno zapisivao i kasnije sam sve to prebacivao u svakakve softvere za fitness koji mogu statisticki da mi obrade sve zivo ali kasnije sam sve to batalio jer sam shvatio da, na kraju, sva statistika mi nije rekla apsolutno nista, sve sto je potrebno da se uradi jeste da se ode na trening i odradi to muski. Sve te kalkulacije su samo posao vise, od koga i nema neke velike koristi. Ali opet, ne treba ni ici u teretanu otprilike. Ja uvek sebi zacrtam neki cilj (npr snaga - radim manji br ponavljanja sa vecim tezinama i povecam odmor izmedju serija) i drzim se toga. I onda polako povecavam intenzitet sa povecavanjem broja ponavljanja, drop - setovima, superserijama i tako. Sto se tice napretka, s vremena na vreme se slikam (ovo smatram veoma bitnim). I mislim da je to dovoljno sto se tice tracking-a. Mislim da treba videti krupnu sliku ali i da detaljisanje ne donese uvek boljitak.
Sto se tice ishrane, mislim da je tu prica sasvim drugacija. Tu cak mislim da je zapisivanje i eksperimentisanje presudno.
The only place success comes before work is in dictionary