Jun 06, 2024, 02:50:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening  (Pročitano 1572 puta)

Van mreže Burek

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Moj trening
« poslato: Oktobar 31, 2006, 07:31:06 posle podne »
Pon. ruke (trbusnjaci)  za biceps 3 vezbe, za triceps 3-4 vezbe
Uto. ramena (trbusnjaci) za ramena 4 vezbe
Sre. odmor
Cet.  ledja (trbusnjaci) za ledja 3-4 vezbe
Pet. grudi (trbusnjaci) za grudi 3-4 vezbe
Sub. Noge
Ned. odmor

pa sve ispocetka....

Znaci zanima me vase misljene o mom treningu kao i misljenje o broju vezbi za odredjenu grupu misica???

Zeleo bih da i misljenje daju iskusniji bilderi :D :lol:

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: Moj trening
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2006, 08:41:56 posle podne »
Za triceps uradi 4 vezbe po 3 serije i radi ga pre bicepsa jer je veci misic.
Sto se tice ramena pokusaj da uravnotezis vezbe za sve tri glave.

Nisi nista naveo o sebi, koliko dugo treniras, sta zelis da postignes, kako se hranis, suplementi, hemija...daj malo vise informacija kako bismo mogli da ti pomognemo


Van mreže Burek

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Moj trening
« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2006, 02:13:23 posle podne »
pa ovako : imam 20god... visok sam 180cm tezak sam 80kg... treniram 3 meseca (bez suplementacije)... nije mi cilj da budem jako velik :lol:... najvise tezim ka tome da kad dodje leto kad odem na bazen ili more kad se skinem da ribe  8) mogu da kazu e vidi ovaj ima lepo telo.... :D znaci ne zelim da budem jako velik... nego znaci prosek da nabacim na ovih mojih 80kg jedno 5-10kg 8)ciste misicne mase i da to donekle bude izdefinisano!!!

a od suplementa sam razmisljao da pocnem da uzimam crea+whey+dex!!!

pa ako nije problem da mi malo pojasnite kako poceti uzimati ovu vrstu suplemenata koju sam ja odabrao!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Moj trening
« Odgovor #3 poslato: Novembar 01, 2006, 03:08:41 posle podne »
pa dobro onda zaboravi na burek ako hoces da smanes te silne ribe.kao prvi korak suplementacija ok ali pod uslovom da imas korektnu ishranu.znaci prvo obezbedi 5kvalitetnih obroka sa dovoljnom kolicinom proteina,kvelitetnih izvora u.hidrata potrebne kolicine zdravih masti.imas tonu dobrih postova na tu temu,iskopaj ih.e onda,posto nisi uzimao creatin izvrsi popunu 5dana po 20gr.crea dnevno.kako to da uradis,pa i o tome imas na nekom postu,nadji.pa onda kada to obavis uzimaj kvalitetan crea 5gr.sa mericom proteina whey 45min.pre treninga,a posle treninga kada je inace najvazniji period za rast misica uzmi 5gr.crea ,80gr.dextroze i 1do2merice wheya.i i i leto je tvoje.poz