Jun 05, 2024, 08:34:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: trening sa ili bez suplemenata???  (Pročitano 2588 puta)

Van mreže osta

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
trening sa ili bez suplemenata???
« poslato: Maj 04, 2011, 09:31:42 pre podne »
imam 16 god.i idem u teretanu 5 meseci. mnogi su mi pricali da uzimam suplemente a neki kazu da nevaljaju... sta vi kazete da li je bolje da treniram na suvo tj bez, ili da uzmem nesto????? i jos jedno pitanje ako je bolje da uzimam sta da uzmem???? PS. visok sam 182 cm imam 79 kg i netreba mi masa nje imam dovoljno..

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2011, 09:34:46 pre podne »
Sa suplementima, a sad kojim - zavisno od toga sta je cilj, whey je osnova...

Van mreže osta

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2011, 09:48:45 pre podne »
e ovako, cilj mi je da treniram, treninzi me spasavaju inace bi sve visilo na meni( sklon sam brzom gojenju posto volim da jedem :D ),nemam neke velike ciljeve samo da dobro izgledam :D posto ulazim u vece tezine mnogi su mi govorili da uzimam napr. protein,glutamin, kreatin... ali ja nznm kakvi su oni tj koji je najbolji za mene. kao sto sam rekao sklon sam gojenju tako da mi je gornji deo tela zategnut a imam malo stomaka stoga mislim da mi netreba suplement za masu vise da ide na odmaranje misica i snagu .

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2011, 10:05:41 pre podne »
Masa nije isto sto i salo! :) Tako da su ti potrebni suplementi, ako hoces MISICNU masu! Uzmi prvo protein, pa ces polako videti sta da dodajes. :)

Van mreže osta

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2011, 10:12:11 pre podne »
hvala na brzim odgovorima :D

Van mreže jocifer

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #5 poslato: Maj 04, 2011, 01:52:59 posle podne »
A ishrana,niko i ne pita. A sigurno doruckuje burek jer je zdrav, i slicne fore....

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2011, 03:20:59 posle podne »
citaj forum...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #7 poslato: Maj 04, 2011, 05:38:16 posle podne »
Srediishranu i nista nece visiti niti ces se gojiti. Izracunaj koliko cega i akda trebas da jedes, postuj kako bi to izgledalo i mnogi ce ti posle pomoci ovde da to popravis ako ne valja. Baza dobrog izgleda ti je ishrana. posle toga neki protein i mnogo znoja i strpljenja i sve ce biti super...
Sto znaci ukratko, ni tona suplemenata ti nece pomoci ako pre toga ne sredis ishranu...
« Poslednja izmena: Maj 04, 2011, 05:40:16 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže osta

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #8 poslato: Maj 04, 2011, 08:12:28 posle podne »
da znam da je mnogo u ishrani, i u zadnjih mesec dana sam i nju poceo da sredjujem( vise ribe,povrca itd...) ali nemogu nikako da sredim ishranu kao na forumu napr.da jedem 6 obroka zato sto idem 2 smenu u skolu tako da za rucak nemam puno izbora... naravno da nejedem burek, gazirana pica i takva sr*nja, to sam izbacio.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #9 poslato: Maj 05, 2011, 05:39:41 posle podne »
 ;D pa ako hoces misice moras se patiti nepadaju s neba...ustanes ranije i ja sam isao u skolu i posao i danas na jedite jade  citav dan budem u tome kako i sto pojesti jbte nije mi servirano nista ustani u 6h ujutro i napravi sebi obroke za citav dan ako nemas kada skuhaj 10 do 15 bjelanjaka itd...rize piletine itd...
ti mislis ako je neko napisao na forum da je sve tako divno krasno i bajno...e pa nije dobro se ljudi namuce za taj svaki obrok nije im ga nitko servirao...
jednostavno se napise na forumu al se nenapravi tako lako... :D pozz

Van mreže osta

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: trening sa ili bez suplemenata???
« Odgovor #10 poslato: Maj 05, 2011, 07:09:30 posle podne »
upravu si :D poz