Jun 05, 2024, 09:14:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Mala pomoc oko prve kure  (Pročitano 5221 puta)

Van mreže The OX 2014

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Mala pomoc oko prve kure
« Odgovor #15 poslato: Mart 22, 2014, 06:27:56 posle podne »
Mislis na onaj dio gdje savjetuju da hemija nije za rekreativce,odnosno na ljude koji ne planiraju da izlaze na takmicenja?

Van mreže The OX 2014

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Mala pomoc oko prve kure
« Odgovor #16 poslato: Mart 22, 2014, 06:43:38 posle podne »
Ako je to, po mom misljenju se svi varate koji tako mislite.Ima dosta ljudi koji obozavaju teretanu i trening sa tegovima...bukvalno receno.Ja sam posle 4 godine kosarke,2 godine boksa koji sam trenirao uporedo sa veslanjem...ipak izabrao da mi se rad u teretani najvise svidja,posto su nam ugasili veslacki klub iako smo osvajali svugdje gdje smo posli medalje.Ima ljudi koji to rade samo da bi izgledali lijepo za ljeto,odnosno onih koji nisu konstantni..Ja nisam takav moj pristup treningu nije takav,moj mentalitet je takav da uvjek dajem 100%,nazalost prosle godine sam takvim pristupom zadobio dosta povreda pocijepavsi nekoliko misica.
AAS sam ovaj put uzeo da pokusam da se prebacim na ozbiljniji nivo,to jest na nekih 8-9%bf ,ako u tome ne uspijem vise ih necu uzimat i.
Nemam nista nikome da dokazujem,ovdje sam pisao cisto da vidim ima li ko kakav savjet u vezi ove kure..Znam svoj potencijal kao i svoje tijelo.Mnogi momci sa AAS ne mogu da nabace masu koliko ja mogu ;)
Ali sve u svemu hvala...jedno ste mi dali,kada mi motivacija padne ja vazda trazim nekog da mi kaze da nesto ne mogu...and then see what happens ;)
Necu vise pisat po ovoj temi,ali cu i dalje pratit forum posto je stvarno EXTRA!
Pozdrav,pazite da vam testosteron ne ubije u glavu :D

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Mala pomoc oko prve kure
« Odgovor #17 poslato: Mart 22, 2014, 07:57:45 posle podne »
Jedan clan foruma je rekao, bez desetak odradjenih dijeta def i ishrana za masu pored nekih 5 godina konstantnog treniranja netreba ulaziti u igru sa steroidima. Mislim da je vise nego upravu.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Mala pomoc oko prve kure
« Odgovor #18 poslato: Mart 22, 2014, 11:46:47 posle podne »
"listove koji su trenutno oko 45"

Red je da vidimo i to.

"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala pomoc oko prve kure
« Odgovor #19 poslato: Mart 23, 2014, 10:38:41 pre podne »
Ako je to, po mom misljenju se svi varate koji tako mislite.Ima dosta ljudi koji obozavaju teretanu i trening sa tegovima...bukvalno receno.Ja sam posle 4 godine kosarke,2 godine boksa koji sam trenirao uporedo sa veslanjem...ipak izabrao da mi se rad u teretani najvise svidja,posto su nam ugasili veslacki klub iako smo osvajali svugdje gdje smo posli medalje.Ima ljudi koji to rade samo da bi izgledali lijepo za ljeto,odnosno onih koji nisu konstantni..Ja nisam takav moj pristup treningu nije takav,moj mentalitet je takav da uvjek dajem 100%,nazalost prosle godine sam takvim pristupom zadobio dosta povreda pocijepavsi nekoliko misica.
AAS sam ovaj put uzeo da pokusam da se prebacim na ozbiljniji nivo,to jest na nekih 8-9%bf ,ako u tome ne uspijem vise ih necu uzimat i.
Nemam nista nikome da dokazujem,ovdje sam pisao cisto da vidim ima li ko kakav savjet u vezi ove kure..Znam svoj potencijal kao i svoje tijelo.Mnogi momci sa AAS ne mogu da nabace masu koliko ja mogu ;)
Ali sve u svemu hvala...jedno ste mi dali,kada mi motivacija padne ja vazda trazim nekog da mi kaze da nesto ne mogu...and then see what happens ;)
Necu vise pisat po ovoj temi,ali cu i dalje pratit forum posto je stvarno EXTRA!
Pozdrav,pazite da vam testosteron ne ubije u glavu :D

moze fotografija neka?