Jun 16, 2024, 05:26:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Stomacni virus  (Pročitano 2388 puta)

Van mreže Kdh12

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Stomacni virus
« poslato: Februar 25, 2017, 11:36:30 pre podne »
Pozdrav,
e ovako, ja sam pre nedelju dana zavrsio kreaatin fazu punjenja i celu ovu nedelju sam uzimao po 10g na dan. E sad juce sam dobio stomacni virus i ceo dan iz sebe samo vodu izbacivao. Danas mi je mnogo bolje mada sam jednom bio do wc-a i isto je ali mnogo mnogo bolje mi je. E sad jedem samo bakerolls caj krompir juce sam i belo meso, onda plazmu jogurt banane i to. Cini mi se da sam malo i oslabio posto sam iz sebe mnogo vode izbacio (mozda je to samo moj subjektivan osecaj u glavi). E sada pitanje da li ja od ponedelljka normalno da nastavim da konzumiram suplemente ili ponovno punjenje kreatinom i ishranu ili treba da povecam mozda UH ili prot tokom nedelje da se povratim u najkracem mogucem roku.

Hvala

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.568
Odg: Stomacni virus
« Odgovor #1 poslato: Februar 25, 2017, 11:43:06 pre podne »
pa nemoj samo da preterujes odma , i ja sam imao stomacni virus skoro , drzao me je nedelju  dana, taman pomislim da je proslo , nastavim sve normalno i ono opet me potera... treba malo vremena da se crevna flora stabilizuje izgleda, iako sam se i ja osecao skroz ok, osim eto  sto sam morao cesce na solju... probiotik i unosi hranu kolicinski u odnosu na stolicu...  inace nema porebe da kreatinkonzumiras tako, dovoljno je svaki dan po 5 g... ako je monohidrat u pitanju

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Stomacni virus
« Odgovor #2 poslato: Februar 25, 2017, 11:44:07 pre podne »
Ne vidim zasto si uopste radio punjenje kreatinom tj. zasto bi ga opet radio.
Nastavi sa suplementacijom kako si i do sada koristio i to je to, ista stvar i sa ishranom
.Nece tebi napraviti neku razliku u misicnoj masi ili  tezini povecanje proteina jednu nedelju ako me razumes sta hocu da kazem.Takodje, unosi dovoljno vlaknastih uh ( salate), odrzavaj digestivni trakt zdravim i funkcionalnim i to je to.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Stomacni virus
« Odgovor #3 poslato: Februar 25, 2017, 11:45:46 pre podne »
Nadovezao bih se na Pirata sto se tice kolicine hrane itd.Otprilike znas u kom si stadijumu sa virusom koliko ga vuces, da li prolazi itd pa na osnovu toga polako vracaj hranu.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.568
Odg: Stomacni virus
« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2017, 11:48:47 pre podne »
pa to u odnosu na stanje stolice, jer ako si u onom stadijumu da samo prolazi kroz tebe... nema smisla da opterecujes stomak, meni je barem tako bilo da sam na kraju morao da sacekam, ali ako je to taj virus koji sada hara , prodje to bez nekih vecih tegoba , moze bez problema i da se trenira , samo dosta tecnosti da se izbaci to iz sistema i da se ne dehidrira

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Stomacni virus
« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2017, 01:20:51 posle podne »
   Ako su stolice tecno tj kao sto pirat rece da prolazi kroz tebe,onda dvopek,voda od kuvanog pirinca,cajevi bez secera 2-3dana i dosta tecnosti,sto cesce to bolje,probiotik na svakih 4-6h dok se ne stabilizuju simptomi i stolica oformi.

   Nakon formiranja stolice prelazis na kuvano(bareno) pilece meso ne svinjetina,pirinac,krompir,povrce bareno,kiselo mleko(jogurt)ne slatko mleko,tecnosti sto vise.U ovom periodu kad ubacujes vec tecnu i kasastu hranu mozes da ubacis malo zasladjen caj.Uglavnom kod svake obilnije tecne stolice treba da uneses 500ml tecnosti kako bi se drzao rehidriran i sprecio dehidrataciju.
   Ne uzimas:alkohol,duvan,kokice,slatkise,cips,mleko mlecne proizvode,jake pikantne zacine,sirovo voce i povrce,kolace.
Sto se tice kreatina ne uzimas ga dok se ne oporavis,nekima i on zna da izazove stomacne tegobe.
Eto nesto iz medicine  8) ;)


« Poslednja izmena: Februar 25, 2017, 01:22:46 posle podne @nTr@x4Fun »
Be patient,results will come !!!

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: Stomacni virus
« Odgovor #6 poslato: Februar 25, 2017, 05:50:11 posle podne »
Cini mi se da sam malo i oslabio posto sam iz sebe mnogo vode izbacio (mozda je to samo moj subjektivan osecaj u glavi)
Hvala

Hahaha isto,isto...vucem stomacni virus vec 10ak dana,smrsao sam par kg i oslabio...nije to trip u glavi...samo virus i nista vise...Kreatin 5/10g dnevno je sasvim dovoljno...a hranu pocni da pojacavas ako te je prosao virus...
Shut the f*ck up and squat