Jun 06, 2024, 06:12:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: 2 NED ON 2 NED OFF ???  (Pročitano 3700 puta)

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
2 NED ON 2 NED OFF ???
« poslato: Avgust 17, 2008, 08:06:07 posle podne »
Hteo bih da cujem vasa misljenja o ovom malo drugacijem uzimanju aas... ovo je samo mogucnost i nisam je video do sada na forumu nemojte svi odmah da me ispljujete  ;D

2ned   30 mg dianabol 
         +50 mg anavar
         +50 mg priviron

2ned OFF

i ponovo  2 ned  30 mg dianabol 
                         +50 mg anavar
                         +50 mg priviron

Ukupan period  6ned ON, 6ned OFF... ovakav vid uzimanja mi je pao napamet iz razloga kada sam uzimao aas posle oko 5,6 ned izgledalo mi je sasvim normalno kao da nisam na hemiji kao da se telo naviklo na aas a kura je bila 10 ned. mozda bi ovaj nacin pomogao telu da se sto manje adaptira na aas... znam da bi efekat na kraju bio manji ali verujem znatno sigurniji bez potrebe za pct-em, mislim da bi se ipak moglo napredovati na ovaj nacin i da bi znatno umanjilo pad libida, razlog odabira samo oralnih aas je zato sto brzo napustaju organizam posle prestanka uzimanja i dozvolila telu da odmori 2 ned do sl "kure" mozda bih dodao i jos 100 mg oralnog primo-a naravno ovo sve uz liv 52 i esential forte
MOIM VAS ZA MISLJENJA I KOMENTARE

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: 2 NED ON 2 NED OFF ???
« Odgovor #1 poslato: Avgust 17, 2008, 08:42:48 posle podne »
Meni nije bas jasno. Zasto tako a ne klasika 8-10 nedelja. Meni ne deluje pametno ali ima onih koji znaju mnogo vise od mene pa ce ti dati precizniji odgovor uz pojasnjenje.

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: 2 NED ON 2 NED OFF ???
« Odgovor #2 poslato: Avgust 18, 2008, 02:13:14 posle podne »
ove 2 nedelje off su bezveze,niti stignes da se oporavi telo niti imas steroida za rast.bolje onda spoji 6 nedelja tih orala pa jos i mozda ubodes nesto mase kad si vec gadljiv na injection

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: 2 NED ON 2 NED OFF ???
« Odgovor #3 poslato: Avgust 18, 2008, 09:27:16 posle podne »
hvala na odgovorima,
gadljiv na injection
nisam gadljiv na inekcije vec sam imao posla sa propijem 10 ned ;)
nego mi je ovopalo napamet zbog sto manje supresije sopstvenog testa ali izgleda nista od toga

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: 2 NED ON 2 NED OFF ???
« Odgovor #4 poslato: Avgust 19, 2008, 12:40:58 posle podne »
bem li ga,nemoj na sebi experimentisati,daj nekom ortaku da proba :)

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: 2 NED ON 2 NED OFF ???
« Odgovor #5 poslato: Avgust 19, 2008, 01:11:55 posle podne »
bem li ga,nemoj na sebi experimentisati,daj nekom ortaku da proba :)
;D ;D ;D

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: 2 NED ON 2 NED OFF ???
« Odgovor #6 poslato: Avgust 23, 2008, 01:21:36 posle podne »
Evo ja sam nasao u jednom starom broju Muscular developmenta razgovor trojice ljudi koji vaze za neke koji se razumeju u materiju , a tice se  te varijante 2 ON , 2 OFF kao i toga koja je idealna duzina trajanja ciklusa . U razgovoru su ucestvovali : Dave Palumbo , Bruce Kneller i John Romano .

  MD ( muscular development pitanje ) : Nedavno su poznati gurui zagovarali metodu uzimanja malih doza AAS po principu 2 ON , 2 OFF .Koje je vase misljenje o ovim kratkim ciklusima , i jos jedno koja je "idelna " duzina trajanja ciklusa .

 DP : Idealan ciklus bi trebao da traje od 16-24 nedelje ,zbog cinjenice da bi telo moglo da prihvati svu tu novu misicnu masu ,mora postojati dovoljno vremena da telo promeni svoju prethodnu polaznu tacku sto se tice mase , i privikne se na novonastalu masu kao stanje koje bi trebal oda bude permanentno .

 BK : 8 -10 nedelja mozda cak i 12 ali to bi bio maksimum . STo se tice 2 ON 2 OFF ova teorija je prva lansirana od strane Bila RObertsa .Ova metoda funkcionise dobro za vecinu ljudi , ali definitivno nece dovesti do maks. reztultata . Bilova teorija  2off 2 on je zsanovana na sigurnosti  i on je apsolutno siguran u to . Ako zelite da budete maks.bezbedni i u isto vreme vas ne zanima maksimalni prirast mase i snage onda je ova varijaanta idelana za vas . Ovaj nacin znatno smanjuje sanse od pojave gyno i HPTA zatvaranja .
       Ako na drugu stranu ste ipak zainteresovani, da za vas novac imate maks rezultate onda cikluisi u trajanju oko 10 nedelja  su idelani .Ja licno osecam najbolje malo duze cikluse . TElo pocinje da se navikava na AAS i da kompenzuje oko nedelje 6 ,i ako ne zelite da znatno promenite hemiju na kojoj ste trenutno  oko te 6-7 nedelje  , posle 10 nedelje rezultati ( gains ) ce malo da opadnu .

 JR : Slazem se sa Dave . Moje licno iskustvo je da zadrzavam najcveci deo mase kada sam na duzim ciklusima , sa umerenijim dozama . Posle pauze koja je min .koliko i trajanje ciklusa vecina mase koja je stecena na cycle je tu , pos uslovom da jedem ispravno i povremeno ubacim neki cardio .

 To je to . U sustini samo je Bruce Kneller odgovorio konkretno za 2off , 2 on .
 Ovo je kao sto sam rekao samo prevod ne moje misljenje i naravno mali doprinos ovom dobrom forumu . Nedavno sam obnovio pretplatu na Muscular development i FLEX , pa se nadam da ce biti jos nekih prevoda koliko to vreme mi bude dozvoljavalo , a i ako admini nemaju nista protiv.

 
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2008, 01:23:54 posle podne X FRAME »
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: 2 NED ON 2 NED OFF ???
« Odgovor #7 poslato: Avgust 23, 2008, 05:23:00 posle podne »
Naravno da nemamo nista protiv,cak naprotiv-ovo je fenomenalna stvar,jer iz MD i Flexa moze jako zanimljivih stvari da se nadje :wink:

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!