Jun 16, 2024, 06:33:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: sta mislite za definiciju?  (Pročitano 6673 puta)

Van mreže brando82-VI

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: sta mislite za definiciju?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 28, 2008, 11:30:43 posle podne »
daj ostavite salu na stranu.ipak je proslo 3godine od kako nisam vezbao ili bavio sportom jedini sport cime se jos bavim je sex.ja sam svestan da sam na pocetku.zato videli ste kako izgledam i mogli bi ste da mi date jedan savet za ishranu koliko obroka i sta da jedem...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: sta mislite za definiciju?
« Odgovor #16 poslato: Septembar 28, 2008, 11:53:42 posle podne »
Ja se nijesam salio. Evo sta ja mislim da bi trebao da uradis...

Pilece bijelo, malomasno crveno meso, riba, posni sir, jaja, whey, casein = Izvori proteina...
Ovsene pahuljice, pirinac na vodi, kuvani krompir... izvor UH koji ce ti dati energiju za treninge + zeleno povrce za vlakna
Zdrave masti... imas u podforumu "Clanci" nekoliko prijedloga menija i objasnjenja kako i koliko masti ukoliko se odlucis za dijetu bez UH, ili sa velikom restrikcijom UH, naravno masti su neophodne! Procitaj clanak Ultimate Mass - Food/Supps/Gear koji sam postavio!

Od dodataka prehrani... proteinski praskovi, whey/casein... BCAA, EA, Glutamin... multivitamin/multimineral, C vitamin, E vitamin... dodatak za zglobove tipa UN-ovog Glucosamine/chondroitin/MSM...

Trening sa tegovima ne duzi od 45 minuta recimo za pocetak 5 puta nedjeljno, + za pocetak kardio na prazan stomak ujutro ne kraci od 30 minuta i u startu umjerenog inteziteta.

Probaj da unosis 3 gr protiena na KG ciste misicne mase (Kilogrami-bodyfat)... UH, Masti zavisi kojim putem ides, UH - najbolje rotacija - i o tome ime na forumu u podforumu clanci.

Obroke rasporedi u 6 uzimanja dnevno, na jednake vremenske intervale, moraces vjerovatno da nosis hranu sa sobom.

Zaboravi slatkice, junk, alkohol bilo kad i u bilo koje vrijeme...

Nakon odredjenog perioda mozes da implementiras ECA stack (efedrin/cofein aspirin) 2-3 puta dnevno, u omjeru 25mgEf/200mgCof/100mgAsp... Kada udjes u formu i ako ti bude potrebno mozes da implementiras i Clen (obrati paznju na nuspojave, rizike - ovaj preparat nije nimalo bezopasan...)..

T3 ostavi takmicarima.

Nakon jedno 12-16 nedjelja potpune discipline trebao bi da se nadjes u situaciji da mozes da razmisljas o nekom ciklusu.

Krenuti u neki ciklus samo da bi se skinuo stomak meni nema veze sa mozgom, isto tako mi nema ni najmanje smisla ulaziti u rokanje hemijom bez detaljnog plana i rezima treninga i disciplinovane prehrane - jer trosis svoje zdravlje, svoje vrijeme, brdo novca a ne dobijas ono sto zelis.

To su samo neke moje ideje, i imam jos jedan prijedlog za tebe, da ne budes lijen i da procitas ozbiljne teme koje su iz svih ovih oblasti vec postavljene na forumu - mnogo ces nauciti, a u znanju je moc i put do ostvarenja tvojih ciljeva.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: sta mislite za definiciju?
« Odgovor #17 poslato: Septembar 29, 2008, 01:29:08 pre podne »
Ne zaleci se olako i poslusaj ove navedene savete koji nisu tek prazna prica...