Jun 01, 2024, 09:00:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Visak kilograma  (Pročitano 1696 puta)

Van mreže nemos

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Visak kilograma
« poslato: Mart 10, 2009, 02:45:28 pre podne »
Pozdrav svima. Visok sam 180cm i imam 97kg. Nisam tacno merio procenat masti ali recimo da imam dosta u butinama i dupetu i stomaku.......Idem 3 nedelje u teretanu i ne vidim nikakav napredak....a odrekao sam se dosta stvari,izbacio sam UH skoro potpuno,slatko sveo na minimum,mada ne mogu nekad da odolim,koristim zasladjivace kada pijem kafu.Kokakolu sam skroz izbacio a pio sam je po 2l. Kada kazem da ne vidim napredak,mislim na to da sam istim nacinom pre 3god doveo sebe u savrsen red. Dosta trcanja ishrana,zdrava i pojavise se plocice koje nikad do tad nisam imao. Sad radim isto to ali slaba vajda,godine su drugacije,usporio se metabolizam valjda a i sigurno moja shvatanja prave ishrane i treninga su pogresna. Napisacu vam trening i sta jedem,a cilj mi je da smrsam do recimo 82kg i da budem mrsav ali definisan,znaci ne zelim nista od misica da mi raste dalje.

Idem u gym 3x nedeljno i jednom nedeljno igram kosarku 1.5h U teretani radim kruzne treninge stalno jer sam cuo da se tako brze tope masti. Radim po 3 serije za svaku grupu misica u 12 ponavljanja. Redosledom:Grudi,ramena,ledja,biceps,triceps,noge.....na kraju trbusnjaci i naravno kardio.....Kardio se trudim da bude 30min na traci,mesano hodanje i trcanje u zavisnosti od umora, i nordijsko skijanje 10min.
Hranim se:kad ustanem u zavisnosti kad radim,ako radim to bude 9h,ako ne 12.....pojedem blendirane ovsene pahuljice sa cimetom u vocnom jogurtu....malo kasnije tunjevinu u konzervi,posle toga rucak ali gledam da u rucku izbacim UH,znaci jedem samo meso,ili 2-3 cetvrtine  krompira. posle toga pojedem do vecere jos napr 2 konzerve tune.....popijem dnevno u proseku oko 1l jogurta 0%mm. Siguran sam da mi je rezim,prepun gresaka,pa molim dobre poznavaoce da me isprave,posavetuju. Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Mart 10, 2009, 02:49:15 pre podne nemos »

Van mreže Vlado86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Visak kilograma
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2009, 08:36:00 pre podne »
Procitaj ovu temu i jos mnoge i bice ti sve jasnije, pozdrav
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,14611.0.html
Najsrecniji je onaj covek koji je ucinio srecnim najvise drugih ljudi!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Visak kilograma
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2009, 10:32:18 pre podne »
Idi na dijetu, nema greshke.

Serach: "Ketogena dijeta", "CarbRotation"...