Jun 11, 2024, 03:46:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.954 članova - Poslednji član: NotARobot
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje u vezi Caseina  (Pročitano 4953 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pitanje u vezi Caseina
« Odgovor #15 poslato: Januar 28, 2010, 09:50:34 pre podne »
Pa vec sam uzeo kazein od Pedje :D

On vec ima 20% wheya u sebi ali mogu opusteno dodati jos malo. Pored njega ponesem oko 100 gr lesnika i super me drzi do kad se vratim iz skole.

A sto se tice tune, ja mislim da je ta tunjevina kvalitetna, ona Mistral tunjevina, ali svejedno kad dodjem tamo i krenem da vadim iz celofana krene da smrdi :)

Videcu mozda kasnije neku kombinaciju sa belim mesom...
nemoj sada bas 100g dosta ti je 50g;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Pitanje u vezi Caseina
« Odgovor #16 poslato: Januar 28, 2010, 07:22:14 posle podne »
Ja ponesem 80-100g al na kraju uvek zavrsim jedeci 50g jer se svi ishalave iz rezreda :P

Inace, iznenadjujuce bezbolno su svi primili cinjenicu da "pijem tamo neke praskove"  verovatno zato sto mi dobar deo razreda ide u teretanu ili trenira nesto. Samo je jedan bio koji je na moje "to su obicni proteini, isto kao da jedem malo vise mesa" rekao "DA, AL ZATO TO STO PONESES OVDE NE POJEDES U HRANI ZA MESEC DANA, VIDIMO SE NA DIJALIZI BUBRGA ZA 2 GODINE" i onda sam ja rekao "razmisli, ponesem 40g toga u skolu, i da ima 100% proteina to je 40 g proteina, a jedem 600g
 belog mesa za dan pa ti izracunaj gde ima vise :P"(ovde sam...slucajno zaboravio da napomenem da pijem i 75 gr wheya preko dana, al onda bi tek krenuo da smara)

Onda se i on ucutao.
« Poslednja izmena: Januar 28, 2010, 07:25:42 posle podne Igor92 »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pitanje u vezi Caseina
« Odgovor #17 poslato: Januar 29, 2010, 11:52:50 pre podne »
Ne smaraj se sa idiotima, nema gluvljeg od onoga ko nece da chuje... ;D

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Pitanje u vezi Caseina
« Odgovor #18 poslato: Februar 03, 2010, 05:50:54 posle podne »
Ljudino imamo isti problem.
Ja sam medju smjena pa mogu ujutro da jedem 1-2 puta , ali skola mi traje kolko i tebi.

Evo sta ja jedem :  Badem/Ljesnjak/Orah ,tecnost(voda ili nectarov sok 100% jabuka), sendvic sa  pilecim prsima + salata(integralni hljeb). Ali sada kada dodje Casein mislim da cu ovo malo promjenit.
Takodjer tu zna nekad naletit pileci doner(kebab). Ne cini mi se masan za razliku od teleceg,
Visok plećat moRe dobro mećat