Jun 05, 2024, 12:36:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Trening za poboljsanje odraza  (Pročitano 28833 puta)

Van mreže JedemSiPrsut

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #15 poslato: Mart 08, 2010, 01:33:28 posle podne »
sa 13 godina...  sa visinom od  160 i nekih cenata..  a vec mozes  tablu  dodirnut???? jako mi je to cudno...  pa ti vise od mene skaces onda..    msm.. ja mogu taknut tablu ali ne dalje.. a veci sam od tebe  za 30 cenata...   tako da  ti skaces   ko lud......         jako mi je to cudno..  al neka ti bude!!!

Van mreže basketballer123

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #16 poslato: Maj 22, 2010, 08:51:19 posle podne »
Meni osobno za odskok su najbolja pliometrija (skokovi prek prepona,dubinski,dalj,vis) i cucnjevi,iskoraci,step na kutiju,leg ekstenzija,leg curl i vjezbe za listove.Cucanj sam radio 5 ponavljanja,i ostle vjezbe isto tak 5 ponavljanja,osim listova i leg ekstenzija njih 12 puta.To je samo za snagu nogu.Ja samdobio nekih 11 cm u 2 mjeseca sad mogu 309 cm iz trka a a visok sam 185

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #17 poslato: Maj 23, 2010, 09:40:06 pre podne »
dobijes tu i na eksplozivnosti , inace super su ti vezbe , jos kad bi mogao da nabavis onu elasticnu traku , bio bi u fullu , tako rade profiji  :)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #18 poslato: Maj 23, 2010, 12:42:00 posle podne »
dobijes tu i na eksplozivnosti , inace super su ti vezbe , jos kad bi mogao da nabavis onu elasticnu traku , bio bi u fullu , tako rade profiji  :)

ako mislimo na istu elasticnu traku, mozes da je nabavis (ako si iz beograda) u TIGAR radnji kod grcko kiparskog centra. kosta fazon 1000 dinara 3m
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Shultzo

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #19 poslato: Januar 31, 2011, 04:25:19 posle podne »
Zdravo svima. Imam 24god, 198cm i 100kg. Ranije sam trenirao kosarku, zadnje 5 god samo rekreativno. Ugojio sam se skoro 20 kg zadnju godinu i izgubio sam mnogo na odrazu. Zanima me da li je kasno da poboljsam odraz? I ako nije koliko bih mogao da ga povecam? Unaprijed zahvalan

Van mreže hzr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #20 poslato: Januar 31, 2011, 04:31:34 posle podne »
Ja imam Air Alert 2 i 3. Radio sam AA2 i dobio blazi tendonitis... Veruj mi, program ne vredi ni dolara... Marketing je cudo... Power Plyos je ubedljivo najbolji program za odraz, ali ga je nemoguce nabaviti za dzabe... :-( U svakom slucaju, dubinski skokovi ce od vas napraviti izuzetnog skakaca, ali da bi se doslo do njih mora se imati jako dobra baza i u vidu lakse pliometrije i treninga sa tegovima...
x2 za air alert...epic fail...xD

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #21 poslato: Mart 07, 2014, 11:09:12 posle podne »
Pozz treniram rukomet visok sam 1,95 i potreban mi je taj skok preko bloka sto me najvise zeza uopste nemam skoka da bih mogao da sutam na gol, ako mi neko moze dati nekakv program ili nekakve vezbe za SKOCNOST bio bi zhvalan? Lp  ;)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #22 poslato: Mart 07, 2014, 11:24:09 posle podne »
Pozz treniram rukomet visok sam 1,95 i potreban mi je taj skok preko bloka sto me najvise zeza uopste nemam skoka da bih mogao da sutam na gol, ako mi neko moze dati nekakv program ili nekakve vezbe za SKOCNOST bio bi zhvalan? Lp  ;)

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,29301.0.html
U ovoj temi imas knjigu sa programom u PDF formatu.
Imas i gomilu slicnih tema, ukucaj u pretrazi pa ces naci ono sto te interesuje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening za poboljsanje odraza
« Odgovor #23 poslato: Mart 08, 2014, 06:40:03 pre podne »
Pozz treniram rukomet visok sam 1,95 i potreban mi je taj skok preko bloka sto me najvise zeza uopste nemam skoka da bih mogao da sutam na gol, ako mi neko moze dati nekakv program ili nekakve vezbe za SKOCNOST bio bi zhvalan? Lp  ;)

jos nije gotovo

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/search?q=odraz