Jun 05, 2024, 02:00:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Mršav zglob ruke (zapešće)  (Pročitano 17573 puta)

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Mršav zglob ruke (zapešće)
« Odgovor #15 poslato: Avgust 22, 2015, 09:50:33 pre podne »
Dobro ti ljudi kažu. Ne opterećuj se stvarima na koje ne možeš uticati. Ima jedan prigodan citat, mislim da je Dalaj Lame, ide nešto u fazonu:"Ako se može riješiti, nemaš potrebe da se nerviraš. Ako se ne može riješiti, uzalud se nerviraš."

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Mršav zglob ruke (zapešće)
« Odgovor #16 poslato: Avgust 22, 2015, 12:56:45 posle podne »
Da nisam video ovu temu tvoju, nikad mi ne bi palo na pamet da imam tanak zglob. A sad vidim da imam tanji od tvog. Prvi put u 25 godina sam to primetio.

Stvarno druze nidje veze, budi i bog i dalaj lama i buda s tobom i tvojim zglobom ruke, ako ti je to glavni problem u zivotu, iskreno ti zavidim.

Van mreže Kiki32

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Mršav zglob ruke (zapešće)
« Odgovor #17 poslato: Avgust 23, 2015, 12:53:04 pre podne »
Drugar opusteno.Sasvim normalni zglobovi.Ja imam bas tanke zglobove i to je priroda i oko toga nema potrebe da se opterecujes...samo opusteno.Kucaj na google Flex Wheerer pa ces da vidis sta su tanki rucni zglobovi.. :D ;)
Dobro ti ljudi kažu. Ne opterećuj se stvarima na koje ne možeš uticati. Ima jedan prigodan citat, mislim da je Dalaj Lame, ide nešto u fazonu:"Ako se može riješiti, nemaš potrebe da se nerviraš. Ako se ne može riješiti, uzalud se nerviraš."

A izgleda da se ja već godinama uzaludno nerviram,čak sam mislio uzimati hormon rasta ili steroide,al me malo strah.

Da nisam video ovu temu tvoju, nikad mi ne bi palo na pamet da imam tanak zglob. A sad vidim da imam tanji od tvog. Prvi put u 25 godina sam to primetio.

Stvarno druze nidje veze, budi i bog i dalaj lama i buda s tobom i tvojim zglobom ruke, ako ti je to glavni problem u zivotu, iskreno ti zavidim.

Haha hvala.

Znači tebi je opseg tog zgloba manji od 15.5cm i kod tebe to nitko nije primijetio i nitko te nikad nije zezao zbog toga?

Stvarno neznam kakvi su to onda tu ljudi oko mene kad me je** zbog toga   :o

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Mršav zglob ruke (zapešće)
« Odgovor #18 poslato: Avgust 24, 2015, 01:43:24 pre podne »
je l ovo neko troluje, koga jos ismevaju svi zbog zgloba na ruci  :-X

Van mreže Kiki32

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Mršav zglob ruke (zapešće)
« Odgovor #19 poslato: Avgust 24, 2015, 11:57:22 pre podne »
je l ovo neko troluje, koga jos ismevaju svi zbog zgloba na ruci  :-X

Ne trolam prijatelju,ja bi bio najsretniji da sam trol,al eto nisam.

U mojoj firmi koliko ja znam nitko od muškaraca nema tako tanak zglob,i eto konstantno me ismijavaju zbog toga.
I to sve odrasli ljudi.

Zato me eto čudi kako ljudi ovdje koji imaju tako tanak zglob nemaju problema s tim.


Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Mršav zglob ruke (zapešće)
« Odgovor #20 poslato: Avgust 24, 2015, 01:32:41 posle podne »
Zato što postoje i klempavi ljudi koji nikad nisu zajebavani zbog toga što su klempavi, ili razrooki ljudi koji nikad nisu zajebavani zbog toga, i pegavi, i niski, i visoki, itd.

Na takvu si ekipu naišao, a i realno pališ se na zajebanciju. Počni i ti da se zajebavaš sa njima i biće ti lakše a oni će vremenom ili odustati ili videti da si se iskulirao i poštovati te više.

Ajmo sad lock.
suck it up, buttercup