Jun 07, 2024, 03:32:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.166 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Misljenje oko ciklusa  (Pročitano 3693 puta)

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Misljenje oko ciklusa
« poslato: Oktobar 28, 2015, 12:28:42 posle podne »
Pozdrav svima,zamolio bih vas iskomentirate ciklus na koji planiram ici.Želja je nabaciti jos mase pa definicija i izlazak na državno u 5 mj(hr).trenutacno 81 kg 9% bf.ako je i potrebna slika stavim.izasao bi u bb classic niska.
1-8 test propionat 300 mg tjedno
1-8 trenbolon hexahydrobenzylcarbonate 200 mg tjedno
1-4 inzulin
1-4 dianabol 50 mg dnevno
4-8 igf1-lr3 100mcg
Forum sam prelistao do 37 strane i nisam naisao n nikog ko je pistao da je koristio trenbolon hexahydrobenzylcarbonate
Da drzavnom je doping kontrola pa sam pribjegao supstancama koje su krace detekcije,zato je tu prop umjesto enanthatea.d-bol moze ici i 4-8 tjedan.
Svaki komentar je dobrodosao.da nadodam,do sad dva ciklusa,jedan samo test 11 tjedan
,drugi test 8 tjedan 3 tjedna insa i dianabola.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 28, 2015, 12:46:30 posle podne »
Citat
Da drzavnom je doping kontrola pa sam pribjegao supstancama koje su krace detekcije,zato je tu prop umjesto enanthatea.d-bol moze ici i 4-8 tjedan.

da ne bih ulazio u neka detaljnija objasnjavnja,ja bih ti rekao da se ne igras,jer je ocigledno da nisi savladao materiju.
ti niti bilo KO na ovom svetu niti moze niti sme da ti tvrdi da ti se nesto zadrzava u serumu tacno toliko i toliko,jer to ovisi od bar 25 faktora koji postoje,a na koje mogu da uticu razni "cindbenici" u razniim okolnostima

tako da "kraca detekcija" je prica za malu decu,a pogtovo SADA i sa ovim nacinima testiranja

svako ko se igra sa tim-slobodno moze da strahuje od leta iznad kukavicjeg gnezda 8)

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2015, 01:04:44 posle podne »
Hvala na odgovoru.to je bila jedna od vodilja.posto znam da ti nekomentiras cikluse.svejedno hvala na rijecima koje si uputio.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 28, 2015, 04:21:23 posle podne »
Hvala na odgovoru.to je bila jedna od vodilja.posto znam da ti nekomentiras cikluse.svejedno hvala na rijecima koje si uputio.

nisam ni komentrsiao ciklus jer generalno :)...ma znas..
vidim da si ok momak,i siguran sam da znas sta sam zeleo da kazem

Van mreže PUMP

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2016, 07:27:42 posle podne »
Zanima me misljenje za jedan ciklus, cilj je misicna masa i nesto cvrsca forma.. 14 ned 750 mg depo, 10 ned deka alpha 250mg, poslednje 4 ned bih ogranicio hidrate i dodao e/c/a stack..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #5 poslato: Januar 26, 2016, 06:26:31 pre podne »
Zanima me misljenje za jedan ciklus, cilj je misicna masa i nesto cvrsca forma.. 14 ned 750 mg depo, 10 ned deka alpha 250mg, poslednje 4 ned bih ogranicio hidrate i dodao e/c/a stack..

ukoliko je ishrana top -klsican potez i ne vidim razloga nikakvog za bilo cim.
ogranicanje hidrata itd..to ovisi o tebi,ciljevima itd itd itd koja je poenta krajnje price u tome

Van mreže PUMP

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #6 poslato: Januar 26, 2016, 03:42:33 posle podne »
Pa ovako.. Ishrana nije top, ali je prilicno dobra.. znas ono, uvek moze bolje.. Cilj je kao sto rekoh, nesto kvalitetne mase i cvrsca forma, sa vise detalja.. trenutno sam na nekih 114 kg na 195 cm.. Bf moze ici dosta dole, sada je nekih 19, 20 % otprilike..Samo sam hteo da cujem misljenje da li je pogresno raditi ciklus sa dekom ukoliko je neka cvrstina misica cilj, naravno ishrana je tokom ciklusa na visokom nivou..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #7 poslato: Januar 26, 2016, 06:33:08 posle podne »
Pa ovako.. Ishrana nije top, ali je prilicno dobra.. znas ono, uvek moze bolje.. Cilj je kao sto rekoh, nesto kvalitetne mase i cvrsca forma, sa vise detalja.. trenutno sam na nekih 114 kg na 195 cm.. Bf moze ici dosta dole, sada je nekih 19, 20 % otprilike..Samo sam hteo da cujem misljenje da li je pogresno raditi ciklus sa dekom ukoliko je neka cvrstina misica cilj, naravno ishrana je tokom ciklusa na visokom nivou..

ma to je stari mit jbg
ja sam imao drugara tj jos uvek ga imam,ali je ostavio sport i posvetio se privatnm poslu,ali je imao oko 115 kg *takmicio se jednm ili dva puta) izgledao je kao pustijnja suv,a godnima je bio na galenici (ne bih o dozama),evtualno neki clen,ali je dnevno jei 1.3 kg zdrebecec mesa i salate..nije ni znao sta tada radi (ali je radio keto)
jednostavno ishran amu je bila odlicna za to i nema tu greske
tako da izlgedati ces onako kakva ti je ishrana,a pgotovo ako nemas takmciarske planove gde su bitni "detalji"
tako da jbg...klasika..ishrana i tu nema onda greske

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #8 poslato: Januar 26, 2016, 08:38:26 posle podne »
tako da izlgedati ces onako kakva ti je ishrana,a pgotovo ako nemas takmciarske planove gde su bitni "detalji"
tako da jbg...klasika..ishrana i tu nema onda greske


Ovim je receno sve i treba da je amin za sve vezbace..Ko je pametan razumece i ovo ce mu biti u glavi zauvek,nema potrebe da ispituje bilo sta vise vec da iscita o ishrani koliko i cega treba jesti i cilj stize u trku..
Limit in the sky!

Van mreže PUMP

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #9 poslato: Januar 26, 2016, 11:03:37 posle podne »
Hvala Pedja... ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #10 poslato: Januar 27, 2016, 11:32:47 pre podne »
Hvala Pedja... ;)

taman posla bre
samo gruvaj!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #11 poslato: Januar 27, 2016, 12:06:29 posle podne »
A i taj bodyfat je previsok za hemiju... Moje skromno misljenje... Kakvi crni detalji sa 19-20% BF
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže PUMP

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Misljenje oko ciklusa
« Odgovor #12 poslato: Januar 27, 2016, 05:08:58 posle podne »
Detalja jos nema bas puno, kao sto rekoh cilj i jeste cvrsca forma, znaci da cu teziti ka tome da i pre ciklusa spustim bf..