Jun 08, 2024, 04:17:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: ecdysterone  (Pročitano 2680 puta)

Van mreže cazy9

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
ecdysterone
« poslato: Avgust 30, 2018, 12:21:39 posle podne »
Pozdrav ljudi, zelim da pitam kratko i jasno da li ovo radi il je samo izvikano, i ako radi da li ima side efekte, deluje mi kao jos jedna laz na trzistu pa zato i pitam.
Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ecdysterone
« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2018, 12:32:44 posle podne »
Pozdrav ljudi, zelim da pitam kratko i jasno da li ovo radi il je samo izvikano, i ako radi da li ima side efekte, deluje mi kao jos jedna laz na trzistu pa zato i pitam.
Pozdrav

odlicno si definisao, doduse, mozda malo preteske reci, posto bi "sranje" bilo prikladnije, ali ajd

Van mreže cazy9

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: ecdysterone
« Odgovor #2 poslato: Septembar 06, 2018, 12:45:13 posle podne »
Pozdrav opet da ne otvaram novu temu zanima me misljenje od androsteronima tj. 1 andro i 4 andro citam tamo svasta pise i dobro i lose ali iskreno najvise verujem kada cujem od proverwnih ljudi sa ovog foruma, da li moze da bude to dobro i da se napravi naprededak bez ginekomasyije i ostalog pri normalnim dozama ili se ne vredi bakcati sa tim i rizikovati

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ecdysterone
« Odgovor #3 poslato: Septembar 06, 2018, 12:54:28 posle podne »
Pozdrav opet da ne otvaram novu temu zanima me misljenje od androsteronima tj. 1 andro i 4 andro citam tamo svasta pise i dobro i lose ali iskreno najvise verujem kada cujem od proverwnih ljudi sa ovog foruma, da li moze da bude to dobro i da se napravi naprededak bez ginekomasyije i ostalog pri normalnim dozama ili se ne vredi bakcati sa tim i rizikovati

Prenaduvana stvar
nikakve veze sa gyno nema
pisao sam pre neki dan tekst o tome
waist of money!