Jun 01, 2024, 02:01:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Mišić koji žene obožavaju ali ga malo ko radi  (Pročitano 1177 puta)

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Mišić koji žene obožavaju ali ga malo ko radi
« poslato: Decembar 22, 2018, 11:26:54 pre podne »
O kom mišiću se radi?

Ako pogledate bilo koja istraživanja o tome koji mišić žene najviše vole kod muškaraca skoro uvjek ćete viđeti  da se jedan od njih uvjek provlači među prvim mjestima, a mi mu opet ne posvećujemo dovoljno, neki čak i nimalo pažnje u teretani.

https://uk.askmen.com/sports/bodybuilding/muscles-women-love-on-men.html
https://www.foxnews.com/health/the-top-muscles-women-love
https://www.menshealth.com/fitness/a19535894/8-muscles-women-love/

Kao što vidite u svakom članku se među prvima pominje DUPE, iliti gluteus.

Šta žene kažu o tome?

Ako pogledate bilo koju diskusiju na internetu naći ćete neke od sledećih komentara od strane ženske populacije:

- Volim dobro dupe na muškarcu. To je prvo što gledam pri upoznavanju.
- Možda zvuči čudno, ali volim dobro dupe na muškarcu. To njegovu muskulaturnu građu čini još muskularnijom.
- Bejzbol igrači sa dupetom. Moja slabost. Idem na svaku utakmicu u školi samo da bih to gledala. Jedva čekam sezonu bejzbola.
- Razlog što volim momke sa dobrim dupetom su dvije riječi. Ubadanje. Snaga.
- Momci sa dobrim dupetom su uvjek bili moj kripton.


Zašto je to tako?

Ok. Znamo da muškarci vole dobro dupe na ženi. To nije strano. Ipak većina nas nije svjesna zbog čega je to tako.

Naša ljubav ili opsesija prema ženskoj pozadini je urođena. Jedna od naših najjačih potreba kao ljudske vrste je produžavanje vrste, to jest ostavljanje potomstva. Naravno, nije samo stvaranje potomstva u pitanju, već i obezbjeđivanje da to potomstvo opstane i dalje prenese naš gen.

Kako je čovjek prije nekoliko hiljada godina živio u divljini, bio je izložen raznim problemima - prikupljanje hrane, borba sa predatorima, opstanak u raznim klimatskim uslovima, borba sa drugim plemenima itd. Da bi opstao u ovoj sredini čovjek je morao biti izuzetno oprezan, pametan, snalažljiv i jak. To je jednostavno prirodna selekcija, oni manje sposobni izumiru dok više sposobni preživljavaju.

Kako je čovjekova prijeka potreba da proslijedi svoj gen koji će dalje opstati, on za reprodukciju traži najbolji mogući genetski materijal sa kojim će ukrstiti svoj. Ženska pozadina je jedan od pokazatelja plodnosti i dobrog genetskog materijala. Iz tog razloga muškarac je opsjednut ovim atributom žene jer jednostavno u tome vidi šansu za prosleđivanje i opstanak svog gena.

Pa zašto onda žene gledaju mušku pozadinu?

Pa manje više iz istog razloga iz kog i muškarci. Dobro muško dupe je odraz dobrih i jakih gena. Isto kao i muškarac i žena traži najbolji genetski materijal za reprodukciju. Ipak žene su mnogo izbirljivije u izboru partnera. Mnogo je lakše oploditi ženu i ići dalje, nego nositi potomstvo 9 mjeseci u stomaku, a kasnije brinuti o njemu dok ne stasa. Iz tog razloga žene čak i mnogo više pažnje obraćaju na to kakav će genetski materijal odabrati za reprodukciju, jer one same više i ulažu u cijeli taj proces.

Zaključak

Dolazimo do zaključka da je dupe ili gluteus mišić koji žene itekako vole i gledaju (samo što žene imaju bolji periferni vid od nas pa ne moraju da spuštaju pogled da bi nas odmjerile, ali rade to više nego mi, samo što je nas lakše uhvatiti). Ono je pokazatelj dobrih gena koje nosite u sebi i koji su od važnosti za opstanak. Tako da pravac u teretanu i udrite po hip thurst-ovima, neka grudi i ramena malo odmore.  ;D
Meni Vidi Visi