Jun 08, 2024, 06:29:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Tyson ponovo trenira za...  (Pročitano 1934 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Tyson ponovo trenira za...
« poslato: Jun 20, 2008, 03:34:33 pre podne »
Po glasinama na vrelim ulicama Las Vegasa Mike Tyson ponovo trenira, ali za sta?

Bivsi svjetski bokserski sampion i "Najlosiji covjek na svijetu" je dugo meta spekulacija medju MMA navijacima.

Izvor, koji je trazio da ostane anoniman informirao je Sherdog da Tyson zestoko trenira sa renomiranim kondicionim trenerom. Izvor je takodje potvrdio da se Tayson nece ponovo naci u bokserskom ringu, ali i na pitanje da li se Gvozdeni sprema okusati u MMA ringu nije doslo do potvrde.

Proteklih godina mnogo glasina je 41-godisnjeg Tysona dovodilo u ring/oktagon sa Kevinom "Kimbo Slice" Fergusonom, Quintonom Jacksonom i Titom Ortizom izmedju ostalih, a 2006. je bio i gostujuci sudija na World Cage Fighting Championship dogadjaju u Manchesteru, Engleska... Takodje je potpisao ugovor o pojavljivanju sa sada ugasenim Pride-om... Ali do nekog meca nikada nije doslo...

Sta ce biti dalje, pitaju se i na Sherdogu ali i svi stari ljubitelji Gvozdenog Mikea, koji i dalje decenijama nakon najboljih izdanja puni stampu bolje nego li vladajuci sampioni... Ne znam, ali ako bih morao da nagadjam, prije mislim da je Mike angazovao trenera kako bi skinuo visak kilograma koji je bio primjetan na nedavnom Kanskom festivalu, nego li da se radi o ozbiljnim idejama da nekad najboljeg svjetskog boksera vidimo u akciji!

Ali praticemo i dalje sta se dogadja oko Gvozdenog!

V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Tyson ponovo trenira za...
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2008, 11:52:59 pre podne »
Zanimljivo mozdo kuplja sponzore.... nestalo paja za kretanje :D mislim da on sa svojim stilom zivljena nemoze vise nista napravit.... mozda malo da se pojavit u kakvoj organizaciji ali za stolom ispred fotogrfskih aparata i to je to... iako bi bilo zanimljivo vidjti ga  ponovo u ringu kao borca...

Van mreže MAKSIM

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
    • Создание и продвижение сайтов в Армавире
Odg: Tyson ponovo trenira za...
« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2008, 11:24:41 pre podne »
njegov problem je u glavi
u vremenu kad je imao ljude iza sebe koje je cijenio i slusao bio je No1
kad je postao pametan kako vi kazete pokakio se na sve to
ako volite i pratite boks pogledajte njegove prve meceve
pred borbu i u borbi za titulu sa Trevorom Berbikom , tada nije isao na "jedan udarac"
da nije valjao nebi sa 18 god postao kralj ringa
ali jbg postao je pametan !
labweb.pro - Создание и продвижение сайтов в Армавире