April 20, 2024, 09:20:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Tabela o sastojcima raznih namirnica  (Pročitano 227904 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Tabela o sastojcima raznih namirnica
« Odgovor #180 poslato: April 21, 2023, 07:16:26 posle podne »
Do 25 te ti telo prasta to, posle toga kada krene znoj na treningu i da padaju performanse kardio u kurcu hihihi sa 35+je nezamislivo... Ja ne znam samo kako ti ljudi treniraju, mislim znam al da se ne vređamo...

Mozda bi trebao razmisliti o TRT, ako ti se takve stvari desavaju

trt je TOTALNO drugi par cipela... i čvrstog sam misljenja kao i previše ljudi iz struke (ne internet struke i onih koji na tome zarađuju), da je to trenutno stvar pomodarstva, čije ćemo statističke podatke o uticaju terapije kod ljudi kojima nije dijagnostikovan primarni hipogonadizam ili ugašena prirodna produkcija zloupotrebom lekova ili nečim trećem(da ono budeš dooobro ugašen)), tek videti pa donositi sud... jer se trt danas itekako zloupotrebljava u svrhe koje sam naveo. U usa je to omladini postala blaza verzija od one da si na hemiji... jer boze moj ovo je terapija  ;D
« Poslednja izmena: April 21, 2023, 07:36:14 posle podne pirat »

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Tabela o sastojcima raznih namirnica
« Odgovor #181 poslato: April 21, 2023, 09:10:14 posle podne »
Vasko ti ako ti odgovara broj proteine i kcal iz mahovine, pitaj nekad taj tvoj digitron kako to da si posle jakog treninga nogu 2 dana ko kesa. I veći unos hrane prolazi kroz tebe, al bože moj sokoćalo ti kroji kapu a ne iskustvo i intuicija.

Ne, pricamo o ukupnoj kalorijskoj vrijednosti u toku dana.

Kao sto rekoh, ako unosis primjer 200p 200uh 50m ali te makronutriente samo racunas iz primarnh izvora (u konacnici ce biti vise od toga)

to je oko 2000 kalorija po tvojoj racunici, ali je u stvarnosti dosta vise, jer ce uletiti i sekundarnih makronutrienata, o tome pricam.
"Možda ste dobili pogrešan broj ali ste dobili onog kog ste tražili" e tako ti je sa mojom računicom možda tebi nije tačna al zato meni RADI POSAO.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tabela o sastojcima raznih namirnica
« Odgovor #182 poslato: April 23, 2023, 07:44:39 pre podne »
Citat
Naravno da nije, to nitko nikada nije ni tvrdio (barem se nadam),

NA ZALOST -JESTE!