April 30, 2024, 03:15:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN  (Pročitano 10075 puta)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #15 poslato: Mart 02, 2008, 09:46:45 pre podne »
koliko je bese galon?4.5?

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #16 poslato: Mart 02, 2008, 09:49:19 pre podne »
Bolje ne pitaj ,jer ona kolicina..   vilonet002

Spartak

  • Gost
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #17 poslato: Mart 02, 2008, 10:35:52 pre podne »
koliko je bese galon?4.5?
tako nesto,ima na netu converter

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #18 poslato: Mart 02, 2008, 11:11:25 pre podne »
Pa ako je 4,5 i nije baš toliko strašno... to ispada 22,5 l. Da je mnogo, mnogo je, ali da je neverovatno, baš i nije. Za puno njegovih kolega sam nalazio podatke na netu da piju 20-ak l dnevno (samo je pitanje koliko su pouzdani ti podatci).
Btw, moj lični rekord je 24 l vode (pijem iz flaša, pa tačno znam koliko sam popio kog dana).
Samo da se ogradim, da me ne bi napljuvali kako lažem, ne pijem toliko vode svakodnevno. Obično pijem oko 7-8 l, za prvih nekoliko meseci korišćenja kreatina pio sam 12-15 l dnevno. Ali jednog dana me bila uhvatila neka žed i otišo 24 l.

Spartak

  • Gost
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #19 poslato: Mart 02, 2008, 02:43:06 posle podne »
ja nemogu popit toliko pa sve da cio dan jedem prsuta i sira iz ulja

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #20 poslato: Mart 02, 2008, 05:18:02 posle podne »
Pa ako je 4,5 i nije baš toliko strašno... to ispada 22,5 l. Da je mnogo, mnogo je, ali da je neverovatno, baš i nije. Za puno njegovih kolega sam nalazio podatke na netu da piju 20-ak l dnevno (samo je pitanje koliko su pouzdani ti podatci).
Btw, moj lični rekord je 24 l vode (pijem iz flaša, pa tačno znam koliko sam popio kog dana).
Samo da se ogradim, da me ne bi napljuvali kako lažem, ne pijem toliko vode svakodnevno. Obično pijem oko 7-8 l, za prvih nekoliko meseci korišćenja kreatina pio sam 12-15 l dnevno. Ali jednog dana me bila uhvatila neka žed i otišo 24 l.

hardocre for the life

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #21 poslato: Mart 02, 2008, 11:51:34 posle podne »
Pa ako je 4,5 i nije baš toliko strašno... to ispada 22,5 l. Da je mnogo, mnogo je, ali da je neverovatno, baš i nije. Za puno njegovih kolega sam nalazio podatke na netu da piju 20-ak l dnevno (samo je pitanje koliko su pouzdani ti podatci).
Btw, moj lični rekord je 24 l vode (pijem iz flaša, pa tačno znam koliko sam popio kog dana).
Samo da se ogradim, da me ne bi napljuvali kako lažem, ne pijem toliko vode svakodnevno. Obično pijem oko 7-8 l, za prvih nekoliko meseci korišćenja kreatina pio sam 12-15 l dnevno. Ali jednog dana me bila uhvatila neka žed i otišo 24 l.


Svaka cast...Mora da je bila mnogo jebena vrucina tog dana? :mrgreen:
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #22 poslato: Mart 03, 2008, 09:59:29 pre podne »
najviše sam popio do sada 14l vode u jednom danu ali sam tog dana napravio deonicu mladenovac-zlatibor 200km na biciklu,takođe neverujem da sam jednom možda išao da "telefoniram".
BTW...Svaka čast Polomac
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #23 poslato: Mart 03, 2008, 10:04:16 pre podne »
recu cu samo ovo

da REHIDRATACIJA isto kao i DEHIDRACIJA moze biti veoam opasna i ugorziti cak i zivot coveka..

sto znacui..da neko od svojih 80-85 kg ukoliko popije 24 litra vode ne da mi imao strahovite psoledice po ogrnizam vec bi sada pasao travu odozdo odavno...

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #24 poslato: Mart 03, 2008, 10:12:30 pre podne »
Očigledno da sam imao sreće što nemam 80-85 kg, već 79  :lol:

Peđa, a šta raditi u takvom slučaju? Trpiti žeđ? Ili postoji način na koji se može zaštititi? Mada se nadam da mi se tako nešto više nikad neće desiti.

Ida, koje sve opasnosti nosi tako visok unos vode (pretpostavimo da ga prati visok unos elektrolita i da se unosi konstantno tokom dana 1-1.5 l po satu, a ne odjednom 5-6 l i više )
« Poslednja izmena: Mart 03, 2008, 10:14:59 pre podne 8848 »

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #25 poslato: Mart 03, 2008, 10:31:27 pre podne »
Pa koliko pisate onda kad toliko pijete :shock: :shock:...ja popijem 2-3 l nekad 4 i svako malo sam u wc-u :icon_biggrin:

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #26 poslato: Mart 03, 2008, 11:37:16 pre podne »
8848

Ja stvarno neznam na koji način 24L vode (ne kažem da lažeš) nego mi neshvatljivo... ;think;
U toku dana organizam mi ne traži više od 2.5litara vode, leti više ali peko 5litara... nema šanse.
Bio sam u Egiptu na 54C na suncu po nekoliko sati (Karnak, Luxor, Cairo, Hurgada...) pa neverujem da sam popio u toku celog dana više od 6L.

Kako uspevate? ;wtf;
Koje je to opterećenje za bubreg...pa to je strašno, jedino ako čovek ima 4 aktivna bubrega pa opet PUNO BRATE :-) vilonet002
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #27 poslato: Mart 03, 2008, 11:39:35 pre podne »
Očigledno da sam imao sreće što nemam 80-85 kg, već 79  :lol:

Peđa, a šta raditi u takvom slučaju? Trpiti žeđ? Ili postoji način na koji se može zaštititi? Mada se nadam da mi se tako nešto više nikad neće desiti.

Ida, koje sve opasnosti nosi tako visok unos vode (pretpostavimo da ga prati visok unos elektrolita i da se unosi konstantno tokom dana 1-1.5 l po satu, a ne odjednom 5-6 l i više )

kao sto rekoh..

hardcore fro the life

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #28 poslato: Mart 03, 2008, 11:42:18 pre podne »
8848

Ja stvarno neznam na koji način 24L vode (ne kažem da lažeš) nego mi neshvatljivo... ;think;
U toku dana organizam mi ne traži više od 2.5litara vode, leti više ali peko 5litara... nema šanse.
Bio sam u Egiptu na 54C na suncu po nekoliko sati (Karnak, Luxor, Cairo, Hurgada...) pa neverujem da sam popio u toku celog dana više od 6L.

Kako uspevate? ;wtf;
Koje je to opterećenje za bubreg...pa to je strašno, jedino ako čovek ima 4 aktivna bubrega pa opet PUNO BRATE :-) vilonet002

tacno tako bebs..

ovo oko eleketrolita i te fore je isto kao i unosnje 24 litra vode zbog creatina..

u pravu si potpuno...bubrezi kao glavni filetr u nasem orgnizmu bi otkaziali..verovatno..prilikom tolikog unosa tecnoisit.

o efektu toga da bi orgnizam mogao da dobije signal da mora da zdrzava toliku tecnost iz ko zna kojeg razloga,a verovatno bi to usledilo jel je to sistem po kojem nas orgnizam funkcinise,ne daj boze..smrt bi bila veoma bolna

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: TAKMICARSKA ISHRANA NA NPC NACIN
« Odgovor #29 poslato: Mart 03, 2008, 11:44:18 pre podne »
Nikad nisam popio vise od 10l i to jedva,na par dana od takmicenja,na praznjenju,tad samo sto nisam spavao u wc-u.
Agonija,nocu nema spavanja ustaje se 10 puta!
Ne mogu da zamislim da iko moze da popije 20l vode,taman da zivi u rerni!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!