April 25, 2024, 08:52:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Par pitanja!  (Pročitano 10905 puta)

Van mreže Undenis

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Pilicar!!!
Par pitanja!
« poslato: Mart 05, 2008, 11:30:24 pre podne »
E ovako poz svima prvi put pisem ovde na forumu citao sam dosta tema i sada bih zeleo da postavim par pitanja u vezi BB-a.

Ovako visok sam 176-177cm imam 79-80kg ( nikad se nisam bavio nikakvim sportom cisto da napomenem) tako da ovaj visak kg je uglavnom salo na stomaku i grudima.
Zeleo bih da malo smrsam i da sredim liniju ne zelim nista preterano, elem drugar mi je preporucio da koristim Amino Fuel (Twin Labs) kada budem poceo sa trcanjem/vezbama, danas sam ga kupio i sada mi nije jasno kako se koristi, tj nije mi jasan deo koji kaze da je najbolje koristiti Amino Fuel u toku dijete od 2000kalorija?
Ako neko moze malo vise da mi objasni oko te dijete posto sam stvarno pocetnik u svemu ovome.Hvala puno unapred.
Svaki nas udarac cini jos jacim u nasim ocima vidi se plam!!

Spartak

  • Gost
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2008, 02:34:34 posle podne »
amino fuel su tecne aminokiseline,veoma efikasna ali i veoma skupa opcija.bolje da si za te pare uzeo whey protein.Al ok sad znas za ubuduce.
Koristi ih prije i posle fizicke aktivnosti,nekih 20g prije treninga i 20g+40do70g dekstroze(zavisno od volumena treninga) posle treninga (sve smuckano zajedno)
« Poslednja izmena: Mart 05, 2008, 02:41:13 posle podne Spartak »

Van mreže Undenis

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Pilicar!!!
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2008, 04:27:19 pre podne »
Ok hvala puno na odgovoru za sada cu ostati na Amino Fuelu pa ako bude dobar rezultat nastavicu sa njim, novac nije problem.Jos jednom hvala
Svaki nas udarac cini jos jacim u nasim ocima vidi se plam!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2008, 10:46:51 pre podne »
A da ti prvo nama kazes koliko imas godina? Davati savete sta da uzimas, a da se ne zna da li imas 13 ili 33 godina, mislim da je neozbiljno, a jos kad se uzme u obzir cinjenica da ocito prvi put ulazis u teretanu (jer kazes da se do sada nikakvim sportom nisi bavio) ...

Van mreže Undenis

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Pilicar!!!
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #4 poslato: Mart 06, 2008, 12:15:34 posle podne »
Imam 21 godinu zaboravio sam to da napomenem.^^
Svaki nas udarac cini jos jacim u nasim ocima vidi se plam!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #5 poslato: Mart 06, 2008, 01:24:35 posle podne »
Ok hvala puno na odgovoru za sada cu ostati na Amino Fuelu pa ako bude dobar rezultat nastavicu sa njim, novac nije problem.Jos jednom hvala

novac nije problem...

pa onda , recimo, za pocetak

kupi  kreatin, whey protein, dekstrozu, vitamine, minerale, kofein, efedrin, riblje ulje. pola kilograma mesa, 10-15 belanaca dnevno

eto neke solidne osnove ako jos imas kesa onda da ti pisemo dalje sta ti moze pomoci...

Efedrin???Pa da li si ti normalan???Decko se nikad nije do sad bavio sportom,ne zna nista o suplementima,a ti mu odmah preporucujes ef???I kazes da je to "neka solidna osnova"...

Bravo :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Undenis

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Pilicar!!!
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #6 poslato: Mart 06, 2008, 02:12:12 posle podne »
Imam jos jedno pitanje jel mogu amino fuel da pomesam  sa necim i da popijem?Jer jutros sam prvi put uzeo pre trcanja onako jednu supenu kasiku i kad nisam umro koliko je odvratno?Hvala.
Svaki nas udarac cini jos jacim u nasim ocima vidi se plam!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #7 poslato: Mart 06, 2008, 02:43:14 posle podne »
Ok hvala puno na odgovoru za sada cu ostati na Amino Fuelu pa ako bude dobar rezultat nastavicu sa njim, novac nije problem.Jos jednom hvala

novac nije problem...

pa onda , recimo, za pocetak

kupi  kreatin, whey protein, dekstrozu, vitamine, minerale, kofein, efedrin, riblje ulje. pola kilograma mesa, 10-15 belanaca dnevno

eto neke solidne osnove ako jos imas kesa onda da ti pisemo dalje sta ti moze pomoci...

Efedrin???Pa da li si ti normalan???Decko se nikad nije do sad bavio sportom,ne zna nista o suplementima,a ti mu odmah preporucujes ef???I kazes da je to "neka solidna osnova"...

Bravo :evil:

a sto da ne od male doze mu nista nece biti, ne vidim da je efedrin ista toksicniji od alkohola cigareta itd...


Bravo kralju :evil: Pocetniku koji ne zna da razlikuje amino kiseline od wheya,glutamin od kreatina,koji je tek poceo sa teretanom...ti njemu predlazes ef???

Pa i steroidi su verovatno u nekim segmentima manje stetni od alkohola,jel to znaci da treba i sa hemijom da krene???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2008, 02:44:23 posle podne »
Neupucen sam.. Efedrin?
To the LIMIT!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2008, 02:47:41 posle podne »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2008, 04:03:44 posle podne »
mislim da i kao pocetnik mozes da koristis efedrin -- nadam se da znas engleski pa procitaj ovo detaljno::

http://www.drumlib.com/dp/000006.htm

akcenat na 'informisi se pa sam odluci da li je dobro za tebe ili ne'

Najbolje da krene sa HGH,insulinom,onda predje na AAS,pa clen,ef....I onda na kraju pocne sa suplementima...Mislim da je to ponajbolja opcija :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #11 poslato: Mart 06, 2008, 04:58:42 posle podne »
mislim da i kao pocetnik mozes da koristis efedrin -- nadam se da znas engleski pa procitaj ovo detaljno::

http://www.drumlib.com/dp/000006.htm

akcenat na 'informisi se pa sam odluci da li je dobro za tebe ili ne'
kakav bre crni efedrin... au jbt kako mozessda  ga savetujess za tako nesto...
@Undenis
   dalje od efedrina... nije ti to potrebno...

Van mreže Undenis

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Pilicar!!!
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2008, 05:51:03 posle podne »
Ok hvala svima na odgovorima.
Svaki nas udarac cini jos jacim u nasim ocima vidi se plam!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #13 poslato: Mart 10, 2008, 08:48:27 pre podne »
mislim da i kao pocetnik mozes da koristis efedrin -- nadam se da znas engleski pa procitaj ovo detaljno::

http://www.drumlib.com/dp/000006.htm

akcenat na 'informisi se pa sam odluci da li je dobro za tebe ili ne'

Najbolje da krene sa HGH,insulinom,onda predje na AAS,pa clen,ef....I onda na kraju pocne sa suplementima...Mislim da je to ponajbolja opcija :evil:

Upravo sam na to mislila kad sam pitala za godine.
Dakle, ni pod razno efedrin, to je definitivno prerano!!!! Ti jos uvek ne znas ni kako ces reagovati na trening, odnosno ne znas koje vezbe ti najvise odgovaraju za koji deo tela, zapravo jos uvek ne znas ni sve vezbe, zar ne? Samim tim, preporucujem ti da jedno (duze) vreme posvetis treningu, da prvo savladas osnove i da na osnovu jakog i dobrog treninga + dobra ishrana pokusas dosegnuti svoj PRIRODNI maksimum. Za tako nesto ce ti biti potrebno vreme, ali nemoj da te to obeshrabri, ok? Nemoj da nakon tek mesec dana provedenih u teretani pocnes da trazis "carobne pilule" ;)
Tek nakon toga, mozemo da pricamo o nekim drugim dodacima tvom treningu, i da te posavetujemo sta da pocnes da uzimas :)

Pozdrav

Van mreže Undenis

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • Pilicar!!!
Odg: Par pitanja!
« Odgovor #14 poslato: Mart 10, 2008, 10:48:47 posle podne »
Hvala puno Tanja i hvala ostalima na odgovorima.

Sto se tice ishrane i treninga ona izgleda ovako :
7:25 1 supena kasika Amino fuela
7:30 trcanje
8:00 dorucak : Ovsene pahuljice sa nemasnim mlekom(posle dorucka jos jedna supena kasika amino fuela)
oko 12h sardina + parce ili 2 integralnog hleba
oko 16h rucak belo meso ili riba + neka salata
oko 18h 1 supena kasika amino fuela+ teretana/vezbe tegovima
oko 19h vecera neka riba + parce integralnog hleba(+1 kasika amina posle nje)

I to bi trebalo da bude to za sada jos da napomenem da pijem oko 2l coca cole zero/light na dan i mozda 1 ili 2 jabuke/pomorandze pojedem onako usput :)

Ako nesto ne valja bio bih zahvalan da neko napise sta treba da popravim.Jos jednom hvala
« Poslednja izmena: Mart 10, 2008, 11:24:48 posle podne Undenis »
Svaki nas udarac cini jos jacim u nasim ocima vidi se plam!!