April 26, 2024, 11:32:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Omiljeni borac  (Pročitano 20967 puta)

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Omiljeni borac
« poslato: Mart 20, 2008, 02:45:55 pre podne »
Hajde da napisemo nesto o velikanima borilackih sportova.
Samo u ovom slicaju o borcima koje mi najvise volimo i respektujemo.
To mogu biti nasi borci tipa:
ultimum fightera
Dusana Panajotovica, Tasmaniskog, Lazica...
Starih i pomalo zaboravljenih boraca kao sto su braca Dobrasinovic
(Vukasin Dobrasinovic je bio prvak Balkana i Evrope a treci u svetu u velter kategoriji)
Ili nekih svetskih - TITO br jedan (on je kao sto vidite, moj borac br jedan)
ili nekih bivsih nasih - ha ha ha - Mate Parlov
Tema je prosta. Individualni odgovori, licno misljenje i sto vise podataka
« Poslednja izmena: Mart 20, 2008, 02:53:30 pre podne tanatos »
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2008, 03:06:06 pre podne »
mislim da je tema po meni pomalo glupa i preopsirna...

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2008, 06:33:18 posle podne »
-Evo cisto zbog teme

Ilija Lončar
 
Mesto rođenja - Novi Sad
Datum rodjenja- 3.novembar 1979.
 
Visina - 190 cm
Težina 100 kg
Nastupa za MMA Centar Kula

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2008, 09:39:49 posle podne »
Hajde da napisemo nesto o velikanima borilackih sportova.
Samo u ovom slicaju o borcima koje mi najvise volimo i respektujemo.
To mogu biti nasi borci tipa:
ultimum fightera
Dusana Panajotovica, Tasmaniskog, Lazica...
Starih i pomalo zaboravljenih boraca kao sto su braca Dobrasinovic
(Vukasin Dobrasinovic je bio prvak Balkana i Evrope a treci u svetu u velter kategoriji)
Ili nekih svetskih - TITO br jedan (on je kao sto vidite, moj borac br jedan)
ili nekih bivsih nasih - ha ha ha - Mate Parlov
Tema je prosta. Individualni odgovori, licno misljenje i sto vise podataka
Evo ovako reci sta znas uopste o Panajotovic  i znas li kada je imao mec
A kao drugo ako pricamo o nasim borcima svaka cast svima ali mi se moramo slozitit da je MIODRAG PETKOVIC PELE borac koji je definitivno najvise uradio od svih nasih i po tome ce uci u istoruju to stoji i to niko ne moze da promeni eto naprimer za nesto vise od mesec dana ce imati mec sa Asueriom Silvom koji je radio u UFC a pred kraj godine je moguce sa ALeksanderom, on je postigao neverovatne rezultate i u MMA i greplingu( ucestvovao na ADCC 2005 i 2007)
A ovako
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2008, 11:38:10 posle podne »
Izvoli http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Serbs
pogledaj pod fighiting

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2008, 01:53:45 pre podne »
Najpre ovako: Panajotovic Dusan - Dzudista. Trenirao za klub Binacka morava sa Kosova. Rodom iz Gnjilana. Inace, kad je rec o dzutistima iz Gnjilana onda postoje samo reci hvale. Braca Denic, Igor Manic (jedno vreme je ako se ne varam Igor bio trener Dusanu a moj je inace veliki prijatelj p.s. mislim da je I on osvajac nekih medalja al moracu da ga pitam) ,  Bio juniorski reprezentativac Srbije i kao takav postao prvak 96. Pobedu nad Hrvatima 2004 mu ne smemo zaboraviti. Ok, Radose, u toj ekipi bio je Pele ali i Tasmaniski a ako se ne varam I Lazic. To je ,bar po meni, nasa najjaca ikad sastavljena ekipa. Doduse, previse strogo si postavio pitanje za Duleta, nadam se da nije posredi njegov odnos sa Peletom jos od Blaya   :twisted:
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2008, 12:18:26 posle podne »
Ih ne mogu da verujem stavili su Iliju Loncara a nisi 3 x bolje borce [glupkol
E ad ovako to pitanje sam postavio zato sto ti kaze o velikanima borilackih sportova kod nas a Dusan je imao 2 mozda 3 MMA borbe, on je trenirao ako se ne veram u Car Dusan Silnom kod Jovana Manojlovica - Kamenog i tada su tu trenirali i Pele i Miljan, a Lazic nije nikada trenirao sa njima cak eto na drugom Gidrinom Memorijalu su imali mec Panajotovic i Lazic i bilo je nereseno.I nije Panajotovic poberdio Hrvate tada nego je samo Bacica a pobednici su jos bili Miljan KO Zlatka Klarica i Pele KO Pokrajca
« Poslednja izmena: Mart 21, 2008, 12:21:14 posle podne Rados_kg_mma »
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2008, 05:02:19 posle podne »
Mec Lazic - Panajotovic sam gledao. Tad smo ja i Lazic bili u istom obezbedjenju pa smo isli nas nekoliko na mec. Lazic ga je dobio iz prostog razloga sto je klasican udarac a Dule je vise isao na zahvate i poluge. Jbg, sta da radi kad je dzudista. A kad sam rekao za pobedu nad Hrvatima, potencirao sam njega, ne zato sto sam mislio da je jedini vec zato sto si me pitao nesto o njegovim mecevima. Lazica sam tu greskom ubacio. Lazic je kasnije radio u Hrvatskoj mec i pobedio. Secam se da je razvalio onog tipa al Hrvati nebi bili zivi kad nebi zajebali stvar. Secam se da su ga ispred hale napala desetak boraca iz Hrvatskih klubova ii razvalili ga od batina.  Posle je tog Hrvata razvalio ponovo i u Makedoniji.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2008, 05:09:28 posle podne »
Da se vratim temi
Posto sam postavio ovu temu a ni sam nisam napisao svog omiljenog borca to cu uciniti tek sad.
IVAN STRUGAR
Rođen 18. decembra 1974. godine u Podgorici.
 Visok 1,88 i težak 75 kilograma.
Clan je podgoričkog kik-boks kluba "Montenegro stars".
Prvak Jugoslavije, bio je tačno deset puta. Balkanski šampion 1994. i 1997. godine.Trostruki je prvak Evrope (1994. 1996. 1998. godine). Tituli vicešampiona sveta (1995. godine), dodao je dugo očekivani šampionski pojas. Vlasnik je navišeg priznanja Kik - boks saveza Jugoslavije, statue "Zlatni kik bokser".
Mec Zilkic - Strugar licno sam gledao u Splendidu. Decka jednostavno obozava publika. Onosto me kod njega odusevljava je to sto je on svo vreme bio za zajednicku drzavu. U Srbiji se proslavio i Srbiju itekako voli.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2008, 07:07:31 posle podne »
Ih ne mogu da verujem stavili su Iliju Loncara a nisi 3 x bolje borce [glupkol
E ad ovako to pitanje sam postavio zato sto ti kaze o velikanima borilackih sportova kod nas a Dusan je imao 2 mozda 3 MMA borbe, on je trenirao ako se ne veram u Car Dusan Silnom kod Jovana Manojlovica - Kamenog i tada su tu trenirali i Pele i Miljan, a Lazic nije nikada trenirao sa njima cak eto na drugom Gidrinom Memorijalu su imali mec Panajotovic i Lazic i bilo je nereseno.I nije Panajotovic poberdio Hrvate tada nego je samo Bacica a pobednici su jos bili Miljan KO Zlatka Klarica i Pele KO Pokrajca

Sta ti molim te imas protiv Loncara? :evil: :evil:

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2008, 10:50:50 posle podne »
Ovako kao prvo treba da znas da je mec Panajotovic vs Lazic bio neresen
Protiv Ilije Loncara nemam nista sve ekstra ali ne mislim da je neki borac
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #11 poslato: Mart 22, 2008, 10:28:22 pre podne »
Protiv Ilije Loncara nemam nista sve ekstra ali ne mislim da je neki borac

Nije neki borac? [glupkol
...........

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #12 poslato: Mart 22, 2008, 10:58:38 pre podne »
Brate svaka tebi cast tebi je on prijatelj moj brat dok je radio u NS ziveo je blizu njega svaki dan su se druzili ali on nije nista posebno uradio u MMMA i nije neki borac
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #13 poslato: Mart 22, 2008, 11:03:49 pre podne »
Brate svaka tebi cast tebi je on prijatelj moj brat dok je radio u NS ziveo je blizu njega svaki dan su se druzili ali on nije nista posebno uradio u MMMA i nije neki borac

Iskljucimo Peleta sad iz ovoga!
Ko je od nasih ikad ista (sem peleta) uradio u MMA? Koliko nasi borci imaju osvojenih sampionata? I u kojim kategorijama? U kojim organizacijama se takmice? ;think; ;think; ;think; ...........itd
Od nasih boraca niko nista nije uradio u MMA jer je kod nas MMA scena slaba,nemamo sampionat,nemamo nista,jedino sto nasi borci rade je to sto se bore na vecerima poput Gidirinog Mem.,Cacka itd. ;search; ;search;
Nema tu brale ko je sta uradio. [glupkol

Van mreže Rados_kg_mma

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
  • Miodrag Petkovic Pele
Odg: Omiljeni borac
« Odgovor #14 poslato: Mart 22, 2008, 11:13:06 pre podne »
Nema niko osvojene sampionske titule ali imaju velike uspehe evo naprimer Miljan je radio MMA u Japanu i Brazilu u Japanu se odlicno pokazao iako je izgubio a u Brazilu je izgubio jer je imao jakog protivnika visestrukog prvaka BJJ sveta i brazila iz gracie bara koji je sada sampion graci fighting championsa a inace ovako Miljan je kod nas sve redom pobedjivao kao od sale i takodje je i Brguljana u Hrvatskoj pobedio a koliko su se samo Mark i Dado namucili sa njim i evo sad radi mec za pojas na Gidri ;bravi;
Dado je takodje mnogo vise uradio nego Ilija ima decko 6 pobeda od toga nad Brguljanom i Ameloukom koji je ako se ne varam iz Mikes Gyma Dado je takodje radio i na ROF-u u Americi gde je redaio sa Eliotom koji je BJJ crni pojas i dado se veoma dobro drzao i radio
Mark Lajhner je takodje po meni vise pokazao od Ilije sto u greplingu sto u MMA
Ali ja ne kazem da je Ilija los cini mi se da decko ima neku kocnicu u glavi i on je dosta dobar borac
1.Miodrag Petkovic Pele je najbolji MMA borac na svetu!
2.D.Mihajlovic/Tesanovic/Milosavljevic/Lajhner/Bakula/Taz
3.Minotaur/Arona/Shogun/Nascimento/Belfort/Filho/Werdum/Jacare/Manhoef/JZ/Anderson S/Thiago S/Wand/Kharitonov/G Mousasi/Soko