Mart 29, 2024, 03:07:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Savet?  (Pročitano 15258 puta)

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Savet?
« poslato: Decembar 16, 2005, 04:02:55 pre podne »
Ovako...

Od 15 januara do 15 februara, imam malu pauzu sa faxom, pa bi se bacio na "doterivanje" ,kako ishrane tako i izgleda nadam se ! :)

Za taj period od 30 dana, od suplementa, mogao bi da obezbedim, sledece:

84g praska iso Whey 100 DMTZ (75gwhey-a) dnevno,

Animal M stak (21 dan po jedan paketic),

20g prvih 7 dana, a zatim ostatak po 10g kreatina (takodje DMTZ),

20g glutamina (5g izjutra,10g odmah posle treninga i 5g pred spavanje).

naravno uz svaki od ovih shake-ova islo bi oko 40g dextroze...

za period posle toga siguran mi je samo Whey...

E sada...Pokusao bih da za taj period, unosim (sto iz praska sto iz ishrane) oko 250g proteina dnevno...

Najdostupniji izvori proteina su mi jaja i pileci file...

Imate li neku preporuku oko ishrane,koje bi UH bilo najbolje da unosim i jel' moguce za ovaj period dodati nekih 2-3 kg???

PS ja sada tezim 68kg...

Hvala svima...
I Would fuck myself if I could

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Savet?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2005, 05:06:41 posle podne »
dodaj vise dextroze u pwm ako hoces da nabacis vise mase.sto se suplementacije tice sve je ok mada bi trebalo i neki multivitamin i 1gram vitamina C da ubacis
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Savet?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 19, 2005, 11:48:01 pre podne »
da sale ti je dobro rekao..bilo bi dobro da u pwm ubacis jos 30-40 grama dex tj da ukupan unso bude oko 70-80 gr u pwm....

inace mislim da ako bi uspeo da na taj dnevni unos od 250 gr proteina dodsa bar jos 50 gr.....da bi ti cilj bio mnogo blizi...

inace sto se tice ovog sotalog je odlicno

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: Savet?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2005, 05:02:25 pre podne »
Uhhh...ljudi mnooooogo je slatko sa 80g dex. shaker mi je od 0.7.Bas se smuci posle toliko slatkog al ono...probacemo o5 ;)
I Would fuck myself if I could

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Savet?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2005, 02:30:52 posle podne »
Citat: SoberEgg
Uhhh...ljudi mnooooogo je slatko sa 80g dex. shaker mi je od 0.7.Bas se smuci posle toliko slatkog al ono...probacemo o5 ;)
...probaj kao i ja...ja nemogu dex da smislim organski....ja uzmem pre kraj svakog treninga tj 15 minj pred kraj 100-150 gr suvog grozdja i onda taman kada se to sve lepo ragradi,onda prasnem sejk od whey-a kretina i glutamina.....jebiga male tajne.....a mozes jos to i da uradis sa onim gumenim bobmonama..zeke mede itd.. :wink:  :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Savet?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 20, 2005, 05:45:15 posle podne »
nova knjiga u krugu bodibildera "Pedjine slatke tajne brzog napretka".sponzori soko stark i pionir :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Savet?
« Odgovor #6 poslato: Decembar 20, 2005, 06:51:02 posle podne »
Citat: sasacg
nova knjiga u krugu bodibildera "Pedjine slatke tajne brzog napretka".sponzori soko stark i pionir :D :D :D
,....hehhheheh stari...milos sarcev school.....hehehehehh..jebiga :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: Savet?
« Odgovor #7 poslato: Decembar 22, 2005, 07:27:28 pre podne »
Citat: pedjos
inace mislim da ako bi uspeo da na taj dnevni unos od 250 gr proteina dodsa bar jos 50 gr.....da bi ti cilj bio mnogo blizi...



Hm...Pedja mislis li da cu moci da obradim 300g proteina???Ovo bi znacilo dodatnu kanticu Whey-a, a pare mi se bacaju tek tako...

Jos nesto...Ima li neka jeftinija Whey alternativa, jer me iso 100 kosta prilicno za jako mali period???Uz to u radnji je ostala samo jedna kanta i to od cokolade koju ne mogu da smislim...a  ne znaju da li ce dobiti do 15 novu posiljku DMTZ-a...

Pedja,procito sam tvoj clanak u PS-ovom katalogu...Da ne citiram sada, ali rekao si nesto tipa: Iso 100 koristim u vansezoni a u danima pripreme Elite Whey...cek. Iso ima 0 carbs nije li logicno da njega koristis u pripremama!? :roll: ...a uz to Elite je Koncetrat + Izolat zar ne?

Sta ti zaista mislis o ova dva preparata? Onako offrecord :)

Pozz
I Would fuck myself if I could

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Savet?
« Odgovor #8 poslato: Decembar 22, 2005, 07:33:03 pre podne »
Citat: SoberEgg
Citat: pedjos
inace mislim da ako bi uspeo da na taj dnevni unos od 250 gr proteina dodsa bar jos 50 gr.....da bi ti cilj bio mnogo blizi...



Hm...Pedja mislis li da cu moci da obradim 300g proteina???Ovo bi znacilo dodatnu kanticu Whey-a, a pare mi se bacaju tek tako...

Jos nesto...Ima li neka jeftinija Whey alternativa, jer me iso 100 kosta prilicno za jako mali period???Uz to u radnji je ostala samo jedna kanta i to od cokolade koju ne mogu da smislim...a  ne znaju da li ce dobiti do 15 novu posiljku DMTZ-a...

Pedja,procito sam tvoj clanak u PS-ovom katalogu...Da ne citiram sada, ali rekao si nesto tipa: Iso 100 koristim u vansezoni a u danima pripreme Elite Whey...cek. Iso ima 0 carbs nije li logicno da njega koristis u pripremama!? :roll: ...a uz to Elite je Koncetrat + Izolat zar ne?

Sta ti zaista mislis o ova dva preparata? Onako offrecord :)

Pozz
...da..tu je doslo do zajeba./......ne mog...ekipa koja je moje reci gramtaicki obradjivala je pogresila i tako da je ceo tekst pogresno stavljen..

znaci elite whey uzimam u vasezoni a iso-100 kada sam u zadnjih 4-5 nedelja pred takmicenje ovisno od forme..

ofreccord.....PROZIVODI SU VISE NEGO PERFEKTNI....

znaci ja sam probao ama bas sve i 1 prozivod koji se nudi kod nas..ali dymatize ubedljivo prednjaci kvalitetom...moze neko da kaze ovo ili ono ali za mene je dymatize zakon..

jos jedan protein ali ga nema kod nas je eztra kvalitetra a to je DESIGNER...ali steta sto ga nema kod nas...on je isto extra..

ostali prozivodi kao sto su ultimate,twinlab,ON,itd itd itd..su takdojer vrhunski prozivodi ali ja bih svoje pare pre stavio u dymatize

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Savet?
« Odgovor #9 poslato: Decembar 22, 2005, 09:05:45 pre podne »
Moj ti je savet da proteine povecas iz mesa (pilece grudi), a dextrozu bih zamenio sa suvim grozdjem,a ako je uzimas dovoljno je i 40gr,ali posle toga pravac kuci i udri po piletini..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Savet?
« Odgovor #10 poslato: Decembar 22, 2005, 09:23:35 pre podne »
Citat: marko
Moj ti je savet da proteine povecas iz mesa (pilece grudi), a dextrozu bih zamenio sa suvim grozdjem,a ako je uzimas dovoljno je i 40gr,ali posle toga pravac kuci i udri po piletini..
....ja sam im takdojer rekao da ja licno dex ne podnosim pa raspalim po suvom grozdju,a kada sam na masi i po gumenim bombonama :oops:  :oops:  :oops:  :oops: ....

ali jebiga.ako momak nema stomak tj zeludac kao ti i ja on mora da lozi po prasku :twisted:

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Savet?
« Odgovor #11 poslato: Decembar 22, 2005, 09:41:10 pre podne »
Meni je problem sto posle dextroze ne mogu da jedem ...,a mislim da je mnogo bitnije dobro jesti 45min posle treninga nego se natrpati sa toliko secera.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Savet?
« Odgovor #12 poslato: Decembar 22, 2005, 09:45:13 pre podne »
Citat: marko
Meni je problem sto posle dextroze ne mogu da jedem ...,a mislim da je mnogo bitnije dobro jesti 45min posle treninga nego se natrpati sa toliko secera.
...pa i ja sam imao taj problem..natovarim se sa dexom pa nisam mogao da zderem..ali ....EVO RESENJA....gumi bombone ili suvo grozdje i naravno.... :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Savet?
« Odgovor #13 poslato: Decembar 22, 2005, 09:45:56 pre podne »
8O

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Savet?
« Odgovor #14 poslato: Decembar 22, 2005, 10:05:47 pre podne »
Oooooo brate nije mi sada dobro uopste.....soo good