Mart 29, 2024, 03:51:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Lee Priest ponovo u MD teamu & IFBB!?  (Pročitano 2467 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Lee Priest ponovo u MD teamu & IFBB!?
« poslato: Mart 21, 2008, 03:42:09 pre podne »
Steve Blechman, urednik MD-a je zvanicno potvrdio da je Lee Priest potpisao ekskluzivan ugovor sa Muscular Development-om, ali i da upravo ocekuje odgovor IFBB-a o njegovom povratku u tu organizaciju. Ukoliko se stvari budu desavale ocekivanim tokom Lee bi mogao nastupiti 13. septembra na IFBB Muscular Development Atlantic City Pro u Atlantic City, NJ.

Lee je trenutno pod suspenzijom jer je prekrsio IFBB pravilo koje onemogucava njihovim clanovima nastupanje u drugim organizacijama.

Bob Cicherillo tvrdi da zna sta je potrebno kako bih ponovo nastupao. Ipak samo vrijeme ce pokazati - izjavio je Lee.

Ukoliko mu se dozvoli povratak Lee ce nastupiti i u diviziji do 202 funte i u onoj preko, a znajuci koliku popularnost ima ovaj covjek Atlantic City Pro bi mogao biti jedan najiscekivanijih takmicenja ove godine.

Lee trenuno zivi u Scottsdale, Arizoni sa svojom djevojkom Cammie. Uprkos glasinama o samoubistvu proteklih mjeseci, Lee je ustvrdio: Sve je u najboljem redu, Cammie i meni ide odlicno!

Sa stabilnim privatnim zivotom i finansijskom podrskom MD teama, Priest namjerava da jako udari po zeljezu sa svojim trening partnerom Rusty Jeffersom kako bi se uspjesno vratio takmicenjima.

Nema sumnje da je Lee uvijek bio miljenik publike i vjerovatno je jedan od najpopularnijih bodybuildera na internetu, a evo i sta on kaze na to: “Ne pravim sranja okolo. Nemam veliki ego. Isti sam kao i svi drugi, treniram jer to volim!

Cini se da je iskrenost najbolja politika jer ga navijaci prosto obozavaju!

Kada su ga pitali zasto je odabrao da ponovo potpise ugovor za Muscular Developmentom, Priestov odgovor je bio: MD je najbolji casopis! Uvijek sam zelio da se vartim!

Izvor: Dave Palumbo    
« Poslednja izmena: Mart 21, 2008, 03:46:57 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Lee Priest ponovo u MD teamu & IFBB!?
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2008, 08:32:21 pre podne »
Ovo je kao neki prelazni rok ovih dana   :icon_biggrin:...Drago ce mi biti ako ovo desavanje bude prava podrska Lijevom povratku na prave staze...A da je MD najbolji to skroz stoji...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Lee Priest ponovo u MD teamu & IFBB!?
« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2008, 11:10:48 pre podne »
u MDu mu je i mjesto !
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Lee Priest ponovo u MD teamu & IFBB!?
« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2008, 11:52:16 pre podne »
Ovo je kao neki prelazni rok ovih dana   :icon_biggrin:...Drago ce mi biti ako ovo desavanje bude prava podrska Lijevom povratku na prave staze...A da je MD najbolji to skroz stoji...

Izgleda da je bas tako, pucaju transferi!

Leejeva rubrika je bila dosta drugacija od ostalih BB u ovom casopisu - vise zivotna i cesto zanimljivija...

U trenutku kada je izasla iz novina bilo je dosta nezadovoljstva, makar kod njegovih internet navijaca, a takodje se spekulisalo da je MD tada odustao od njega zato sto je pristupio PDI organizaciji, njegov povratak se i poklapa sa zeljom da ponovo pocne da se takmici za IFBB...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Lee Priest ponovo u MD teamu & IFBB!?
« Odgovor #4 poslato: Mart 23, 2008, 08:53:27 posle podne »
Evo da se podsetimo Lija u "masi"..Jedna starija i jedna novija slikica...