April 19, 2024, 08:48:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene  (Pročitano 14520 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #45 poslato: Jul 16, 2012, 08:03:54 posle podne »
hvala vam drugari , nadam se na sledecem updejtu da ce biti jos bolje.
sto se tice ishrane ono sto je meni licno odgovaralo islo je oko 700 gr mesa,nesto jaja, 500-600 gr pirinca (sada je samo unos uh redukovan),ovsene, orah,badem ..etc samo fino raspodljeno ali o tome ne mogu bas detaljno , razumecete :)
oko supsa je bilo standardno. protein, Blend, kreatin, tecne u toku  i ponekad No reaktor da odlepim :D
sto se tice samog treninga radio sam gignate , prilagodio sebi sve i odlicno sam pogadjao misic.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Evo i mene
« Odgovor #46 poslato: Jul 19, 2012, 08:09:40 posle podne »
Blago Gagi na ovakvom licnom treneru.Moracu i ja da dodjem u tu fensi teretanu da se svi druzimo  ;) :-*

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #47 poslato: Jul 19, 2012, 09:14:31 posle podne »
Sve,sve ali ovaj smajli sa poljubcem hahah, sisao sa kure pa skocio estrogen. Pozdrav :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #48 poslato: Jul 20, 2012, 08:40:03 posle podne »
Evo i jedna ledja tj dupla biceps i to je to za sada..
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Evo i mene
« Odgovor #49 poslato: Jul 21, 2012, 02:15:47 pre podne »
odlican,ruke ogromne