April 28, 2024, 10:49:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: evo i mene  (Pročitano 202473 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #690 poslato: Mart 14, 2011, 10:48:38 pre podne »
Ides sa smecem do kraja dijete, tj. dzankanje nedeljom?
pa tok ide idem tako...naravno ako vidim da me koci stajem...ne spremam se za binu nego za plazu,tako da tanka takmicarska koza mi ne treba...sada imam 96kg krenuo sam sa 98kg...proslo leto sam imao 88kg,tako da nadam se da sam za ovih 8 meseci mase(ugojio se 10kg)navukao i nesto misicne mase,pa cemo videti...naravno bacacu slike cesto pa cete videti kako ide...opet idem natural pa cemo videti,ako opet bude ono tvrdoglavo dole je... mi sve ima da ubodem helios i u q.. vise
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: evo i mene
« Odgovor #691 poslato: Mart 14, 2011, 11:07:08 pre podne »
al da slika neko sa fotoaparatom ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #692 poslato: Mart 14, 2011, 11:13:20 pre podne »
al da slika neko sa fotoaparatom ;)
hoce bato,imam burazera iz zemuna...cim krene teretana dolazi bruda da me slika sa PROFI aparatom ...a jel sam rekao profi  aparatom :D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: evo i mene
« Odgovor #693 poslato: Mart 14, 2011, 11:23:45 pre podne »
hahaha cini mi se da si rekao PROFI aparatom :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #694 poslato: April 09, 2011, 10:49:37 posle podne »
djeta je krenula pre 5 6 nedelja
trenutna forma
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: evo i mene
« Odgovor #695 poslato: April 09, 2011, 11:12:13 posle podne »
Vene su to lepo ovo izgleda, sa kakvom si dijetom krenuo rotacija, keto ? Nadam se da ce biti vidljivi trbusnjaci ove sezone inace helios pa lokalano :) , i onako ces da odradis dijetu pa ce biti nizak bf :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #696 poslato: April 09, 2011, 11:20:33 posle podne »
Vene su to lepo ovo izgleda, sa kakvom si dijetom krenuo rotacija, keto ? Nadam se da ce biti vidljivi trbusnjaci ove sezone inace helios pa lokalano :) , i onako ces da odradis dijetu pa ce biti nizak bf :)
za stomak ne znam stvarno vise,poceo sam 3 puta nedeljno...pa cemo videti...a djeta nista specijalno iskreno ne znam ni sam,unesem malo UH,ujutru secere posle treninga,obrk posle treninga,onako oko 80g do 100g ih drzim,masti oko jedna supena maslinovog,jedno zumance i 6 tab omega3,proteini oko 240g...e sada planiram da izbacim UH tipa samo malo ujutru,i secer da izbacim,i uh posle treninga pa da idem tako par nedelja...keto ce biti za kraj a sada se igram pa gledam sta ogledalo kaze...i da povecacu PRO na 330g oko 100g isolata(90%)600g mesa,10 belanaca,450g elle
idem jos 30g bcaa,15g leucina,15g eaa,multi omega,sagorevac(neki jeftini :D)vitamin C...povrce u 6 obroka(po prvi put)idem lagano,4 puta nedeljno tegovi,5 puta kardio(30min) eto raspisao sam se,uglavnom tako trenutno stoje stvari...plus radim jedno 12 sati na dan,ali HC :D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: evo i mene
« Odgovor #697 poslato: April 10, 2011, 12:33:27 pre podne »
 ;D kemicaru :P malo si brutalan ;D vene ono ovo... :D

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: evo i mene
« Odgovor #698 poslato: April 10, 2011, 01:01:11 pre podne »
odlicno je ovo....i ja tako slicno radim samo sto imam vise prot a manje uh ali slicno je dosta...samo izbaci secer posle treninga, koji ce ti :D samo napred i da vidimo letos ko ima bolju formu...poz
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: evo i mene
« Odgovor #699 poslato: April 10, 2011, 02:05:59 pre podne »
covek je mislio na dex i malto verovatno

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: evo i mene
« Odgovor #700 poslato: April 10, 2011, 03:31:04 pre podne »
A gde zuris? Ovo je super forma ako si poceo pre mesec dana. Ja slicnu gresku pravim, isplaniram jedno i posle par nedelja drasticno obaram hidrate. Ti najbolje poznajes svoje telo ali mislim da ona rotacija sto si napisao marta bi zavrsila posao. Ne unistavaj misice! A sto se tice obaveza, ako ti je lakse nisi sam, najbolji prijatelj ti postanu cinijice za hranu :). Sportski pozdra i drz se

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: evo i mene
« Odgovor #701 poslato: April 10, 2011, 04:29:26 pre podne »
taj problem generalno sa stomakom moze biti od toga sto si pre bio deblji,nije isto kad se definise neko ko nikad nije u zivotu presao 10%bf i neko ko je presao 25% itd. Broj masnih celija znatno utice na formu.A jedini nacin da ih "ubijes" je liposukcija.To samo znaci da ces morati mnogo vise da radis za vidljive rezultate za recimo trbusne,ali polako.
 Uostalom sto rece neko,helios :D

btw vaskularnost perfekto
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: evo i mene
« Odgovor #702 poslato: April 10, 2011, 05:23:57 pre podne »
zadovoljavajuc kvalitet fotke..a i fino si se srezao, pa da nacrtas taj stomak ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #703 poslato: April 10, 2011, 10:11:17 pre podne »
taj problem generalno sa stomakom moze biti od toga sto si pre bio deblji,nije isto kad se definise neko ko nikad nije u zivotu presao 10%bf i neko ko je presao 25% itd. Broj masnih celija znatno utice na formu.A jedini nacin da ih "ubijes" je liposukcija.To samo znaci da ces morati mnogo vise da radis za vidljive rezultate za recimo trbusne,ali polako.
 Uostalom sto rece neko,helios :D

btw vaskularnost perfekto
upravu si filipe,ja sam imao 130kg..ostao je i visak koze(ili se ja tesim da je visak)ako ce mi helios resiti taj problem za uvek,UZIMAM ga onda bez ikakvih problema..
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: evo i mene
« Odgovor #704 poslato: April 10, 2011, 10:24:25 pre podne »
taj problem generalno sa stomakom moze biti od toga sto si pre bio deblji,nije isto kad se definise neko ko nikad nije u zivotu presao 10%bf i neko ko je presao 25% itd. Broj masnih celija znatno utice na formu.A jedini nacin da ih "ubijes" je liposukcija.To samo znaci da ces morati mnogo vise da radis za vidljive rezultate za recimo trbusne,ali polako.
 Uostalom sto rece neko,helios :D

btw vaskularnost perfekto
upravu si filipe,ja sam imao 130kg..ostao je i visak koze(ili se ja tesim da je visak)ako ce mi helios resiti taj problem za uvek,UZIMAM ga onda bez ikakvih problema..

Žao mi je što ću te razočarati ali mislim da ti HELIOS nebi to rešio...to je moje mišljenje, sad ću ti obrazložiti i zašto jer znam odmah da će neko pitati jesi li uzimao pa znaš.?
1 lik je koristio HELIOS, momak je imao izuzetno mali BF, stvarno ok građen (radi kao maneken u Dubaiu) i koristio je 2bočice i bez AAS-a (možda bi sa AASom bolje radilo), momak je pazio na ishranu i trenirao.
Kad sam ga upitao dali je zadovoljan, rekao mi je da je zadovoljan ALI ne lokalnim dejstvom imao je sala tamo gde i ti i to vrlo malo a ostalo je fino urađen.

Što se tiče dali je FAKE ili ne znam da je ORGINAL, kako znam možeš me pitati na PM jer nije za javnost.
Pain is temporary, Pride is forever