April 28, 2024, 10:18:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: evo i mene  (Pročitano 202462 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: evo i mene
« Odgovor #705 poslato: April 10, 2011, 10:42:31 pre podne »
Bato, samo polako
imas dobru osnovu sa koje kreces na def, a narednih 12-16, a mozda i koja nedjelja vise je sasvim dosta da se napravi pravi posao. Ja da sam na tvome mjestu ne bih se time opterecivao. Budi doslijedan i istrajan kao i do sad i rezultat nece izostati. Tebi upotreba Heliosa nece donijeti nista, mozda tamo negdje pred kraj ako zaista toliko zagazis u def i opet krenes da juris neki jako niski bf%, kao i prosle godine.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: evo i mene
« Odgovor #706 poslato: April 10, 2011, 10:59:46 pre podne »
Ja sam napisao za Helios posto deluje lokalno, Emil zna da se on ne koristi odmah na prvu, vec se koristi  tek na kraju, tj kad je jako nizak bf i kao poslednji "dodir" :) , po ostalim postovima se vidi da ga bas to nervira pa sam zato bacio taj predlog :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #707 poslato: April 10, 2011, 11:29:57 pre podne »
naravno ljudi nisam mislio sada da ga uzmem(ako ga uopste uzmem)nego za kraj,kada vidim da nece vise...
veljo hvala!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: evo i mene
« Odgovor #708 poslato: April 10, 2011, 12:34:55 posle podne »
ma ovo je odlično ..zna nautarlni sta radi za njega nema frke..samo napred odlicno je ovo...
P.S. imas male  zmijice ispod koze :D
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: evo i mene
« Odgovor #709 poslato: April 10, 2011, 01:12:54 posle podne »
je li  to leva ruka slabija od desne?

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: evo i mene
« Odgovor #710 poslato: April 10, 2011, 04:07:27 posle podne »
je li  to leva ruka slabija od desne?
ja ne vidim razliku sem sto su na desnoj  vise iskocile vene..a mozda se i tako slikao  los ugao...pa  ti se cini razlika
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: evo i mene
« Odgovor #711 poslato: April 10, 2011, 04:20:27 posle podne »
Bodi mujo bodi! :D
Svaka cast!! ;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #712 poslato: April 10, 2011, 06:34:45 posle podne »
upravu ste,desna ruka je u venama leva nije...jbg tako je
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: evo i mene
« Odgovor #713 poslato: April 10, 2011, 06:46:09 posle podne »
upravu ste,desna ruka je u venama leva nije...jbg tako je
samo vene a razlika u velicini nije nesto uocljiva ? barem meni mozda je samo ugao slikanaj takav
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #714 poslato: April 10, 2011, 08:05:02 posle podne »
upravu ste,desna ruka je u venama leva nije...jbg tako je
samo vene a razlika u velicini nije nesto uocljiva ? barem meni mozda je samo ugao slikanaj takav
ne ne naravno,obimi su isti mozda je 0.5cm leva manja...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: evo i mene
« Odgovor #715 poslato: April 10, 2011, 09:39:40 posle podne »
taj problem generalno sa stomakom moze biti od toga sto si pre bio deblji,nije isto kad se definise neko ko nikad nije u zivotu presao 10%bf i neko ko je presao 25% itd. Broj masnih celija znatno utice na formu.A jedini nacin da ih "ubijes" je liposukcija.To samo znaci da ces morati mnogo vise da radis za vidljive rezultate za recimo trbusne,ali polako.
 Uostalom sto rece neko,helios :D

btw vaskularnost perfekto
upravu si filipe,ja sam imao 130kg..ostao je i visak koze(ili se ja tesim da je visak)ako ce mi helios resiti taj problem za uvek,UZIMAM ga onda bez ikakvih problema..

nazalost i taj helios nije garancija,kolko god delovao lokalno oept ne ubija celije...mada nemam pojma znace neko iskusniji. A sto se koze tice jednostavna formula-vreme+ne idi vise u neke teske bulking faze i polako ce se ta koza zategnuti
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: evo i mene
« Odgovor #716 poslato: April 10, 2011, 09:51:26 posle podne »
Mislim da preterujes Filipe sa pricom oko masnih celija. Jeste, nikad nece biti kao da ih nema povecan broj, ali seti se pedjinih slika sa bojlercinom, i kasnije sa takmicenja, pogotovu zadnjih godina...
No curling in the squat rack!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i mene
« Odgovor #717 poslato: April 10, 2011, 10:14:37 posle podne »
taj problem generalno sa stomakom moze biti od toga sto si pre bio deblji,nije isto kad se definise neko ko nikad nije u zivotu presao 10%bf i neko ko je presao 25% itd. Broj masnih celija znatno utice na formu.A jedini nacin da ih "ubijes" je liposukcija.To samo znaci da ces morati mnogo vise da radis za vidljive rezultate za recimo trbusne,ali polako.
 Uostalom sto rece neko,helios :D

btw vaskularnost perfekto
upravu si filipe,ja sam imao 130kg..ostao je i visak koze(ili se ja tesim da je visak)ako ce mi helios resiti taj problem za uvek,UZIMAM ga onda bez ikakvih problema..

nazalost i taj helios nije garancija,kolko god delovao lokalno oept ne ubija celije...mada nemam pojma znace neko iskusniji. A sto se koze tice jednostavna formula-vreme+ne idi vise u neke teske bulking faze i polako ce se ta koza zategnuti
uvek sam isao nekih 10 do 20kg gore dole(zima leto)e sada sam isao 10kg najvise(ako ne i manje)pa se nadam da ce biti ok ovo leto
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: evo i mene
« Odgovor #718 poslato: April 10, 2011, 11:09:36 posle podne »
Sta mislis, da li te cheat day nedeljom vraca korak nazad, tacnije da li te koci u postizanju forme, koliko se secam prosle godine si dobar deo dijete imao cheat day nedeljom?
pozz

ps kao sto sam vec nekoliko puta rekao na ovoj temi, sve pohvale za izgled, i nadam se da ces se dokopati six pack-a jer ga zasluzujes ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: evo i mene
« Odgovor #719 poslato: April 11, 2011, 12:14:10 posle podne »
Mislim da preterujes Filipe sa pricom oko masnih celija. Jeste, nikad nece biti kao da ih nema povecan broj, ali seti se pedjinih slika sa bojlercinom, i kasnije sa takmicenja, pogotovu zadnjih godina...


Kolko znam Naturalni je jos uvek veran nick-u pa nije bas isto porediti njega i Pedju koji se takmici koliko vec godina. Sa masnim celijama je poenta samo to da ne diete vise od all-time maksimuma.Tipa ako ne preterujete u gojenju,i povecavate mis masu,smaim tim povecavate "razredjenost: amsnih celija.Tako da ako anmeravate da nabacujete ozbiljnu misicnu masu onda nema brige da necete moci da se izrezete do koske.Racunaj koliko je Pedja kg misica nabacio od bojlera.



@emil smao je bitno da ne odes preko onoga sto si najvise mastan bio,samo nabacuj cistu masu i vremenom ce sve biti tip top.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure