April 20, 2024, 12:37:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Ovo se vecini desava  (Pročitano 5231 puta)

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Ovo se vecini desava
« poslato: Mart 27, 2006, 02:28:37 pre podne »
Ponekad izadjem iz stana oko 18h a da sam pre toga recimo trenirao i jeo jedno dva ili vise puta, i onda se nesto izjalovi i ja ostanem do 00h u gradu i ne pojedem nista. Ili nemam pare, ili imam premalo za nesto kvalitetno, a necu da pravim kompromise sa pekarama i td.
Ovo se ne desava samo meni nego svakome ko ne trenira bodibilding profesionalno ( pa i profesionalcima, ne cesto ali se desava ).

Moje pitanje je sta se desava u telu za to vreme ? Recimo da ja nisam gladan toliko da ujedam ( mada ponekad i to bude ), ali jednostavno osecam da mi je stomak prazan i znam da misici nemaju cime da se hrane. Jel' tada dolazi do razgradnje to jest katabolizma ?  Kako reaguje misic na to i sta mu se desava, da li trosi hidrate ili masti ili belancevine....
Cesto imam neke napore i obaveze van teretane koje me dosta potrose i onda eto, kao sto napisah ne jedem. Ako neko zna , a sigurno dosta vas zna, nesto o ovim procesima, bio bih mu zahvalan na odgovoru. Zajebite me vi koji planirate da pocnete odgovor sa "Sta smaras sa tako nebitnim stvarima" ili "Ne znas osnovne stvari a..." i td.

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2006, 06:58:20 pre podne »
Citat: MotornaTestera
Ponekad izadjem iz stana oko 18h a da sam pre toga recimo trenirao i jeo jedno dva ili vise puta, i onda se nesto izjalovi i ja ostanem do 00h u gradu i ne pojedem nista. Ili nemam pare, ili imam premalo za nesto kvalitetno, a necu da pravim kompromise sa pekarama i td.
Ovo se ne desava samo meni nego svakome ko ne trenira bodibilding profesionalno ( pa i profesionalcima, ne cesto ali se desava ).

Moje pitanje je sta se desava u telu za to vreme ? Recimo da ja nisam gladan toliko da ujedam ( mada ponekad i to bude ), ali jednostavno osecam da mi je stomak prazan i znam da misici nemaju cime da se hrane. Jel' tada dolazi do razgradnje to jest katabolizma ?  Kako reaguje misic na to i sta mu se desava, da li trosi hidrate ili masti ili belancevine....
Cesto imam neke napore i obaveze van teretane koje me dosta potrose i onda eto, kao sto napisah ne jedem. Ako neko zna , a sigurno dosta vas zna, nesto o ovim procesima, bio bih mu zahvalan na odgovoru. Zajebite me vi koji planirate da pocnete odgovor sa "Sta smaras sa tako nebitnim stvarima" ili "Ne znas osnovne stvari a..." i td.

Hvala
..pa evo ovako....nadam se da ces shvaitit..ja sam jucer bio u bg i pojeo sam sve zivo sto sam poneo :cry:  :cry:  :cry:  :cry: ...OPCIJA....pravac Mc Donads i manjak od 1000 dinsa u dzepu :wink:  :wink:  :wink:

nadam se da si shvatio...

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2006, 08:24:55 pre podne »
Ne idi u grad.Sedi kuci i jedi svaka dva sata...
Salim se.
Ako si ozbiljan vezbac i imas visoko postavljene ciljeve prilagodices ceo dan potrebnom unosu kalorija i podredices sve aktivnosti onome sto zelis da postignes.
Znaci nema izlazaka do kasno i tako to...
Ako si na masi neces umreti zbog neke pljeske sa majonezom i pavlakom(uf,uf)
Ako si na def. neces se ugojiti istog trenutka kad pojedes neku kiflicu.
Kao sto Pedja rece vazno je sta zelis da postignes i koliko si ozbiljan.
Pretpostavljam da se ne spremas za neko takmicenje u aprilu.
Zato nemoj da se opterecujes glupostima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2006, 08:27:44 pre podne »
Citat: protejini
Ne idi u grad.Sedi kuci i jedi svaka dva sata...
Salim se.
Ako si ozbiljan vezbac i imas visoko postavljene ciljeve prilagodices ceo dan potrebnom unosu kalorija i podredices sve aktivnosti onome sto zelis da postignes.
Znaci nema izlazaka do kasno i tako to...
Ako si na masi neces umreti zbog neke pljeske sa majonezom i pavlakom(uf,uf)
Ako si na def. neces se ugojiti istog trenutka kad pojedes neku kiflicu.
Kao sto Pedja rece vazno je sta zelis da postignes i koliko si ozbiljan.
Pretpostavljam da se ne spremas za neko takmicenje u aprilu.
Zato nemoj da se opterecujes glupostima.
..ALI I DA SE SPREMA..BOLJE JE BILOS TO NEGO NISTA..U MOM SLUCAJU....3 BIG MECA I 3 POMFRITA.. :oops:  :oops:  :oops:

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2006, 08:49:26 pre podne »
UZMEN ŠEJK S PROTEINIMA I PRIJE NEGO UĐEM U DISKO MANEM GA I POSLI KAD DOĐEM DOMA MANEM JOŠ JEDAN I ODO LEĆ !!!!!
MOJA CURA OBOŽAVA KAD JA POPIJEM PROTEIN OD JAGODE PA JE ........!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2006, 12:35:49 pre podne »
Znaci idem u grad a na ledjima burence sa hranom kojom moze da se nahrani omanja Africka zemlja a ? E jebem ti zivot...'de da nadjem bure ?

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2006, 04:11:53 pre podne »
Sve je u organizaciji
Ja sebi pripremim za citav dan dovoljno hrane
Naravno desavaju se situcije kad nemas nista zato ja uvek imam  5Lb Whey u gepeku i shaker finu razmutis sa vodom i sve je ok

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #7 poslato: Mart 28, 2006, 06:02:23 pre podne »
Citat: MotornaTestera
Znaci idem u grad a na ledjima burence sa hranom kojom moze da se nahrani omanja Africka zemlja a ? E jebem ti zivot...'de da nadjem bure ?
..PA JEBIGA...NEMOZES DA SE J..A DA TI NE UJDE..TO NIKAKO..

laracroft

  • Gost
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2006, 10:56:59 posle podne »
nikako fast food ,strpim se do kuce pa ako bas umirem da ne mogu da spavam pojedem parce crnog hleba bez putera samo preko neku sunku dijetalnu sa 0,2masti i malu soljicu fit jogurta .keva mi zivi u nemackoj pa kad donesem odande stvarno  ima za dijabeticare,sportiste,dijetalce,al majke mi ima kvalitetniji i zdraviji ukus od nasih parizera.

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #9 poslato: Mart 31, 2006, 11:17:19 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
MOJA CURA OBOŽAVA KAD JA POPIJEM PROTEIN OD JAGODE PA JE ........!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

pas koji laje ne grize.. :D  :twisted:  i ovo si danas vec min. 2puta ponovio.. :twisted:  8)

laracroft

  • Gost
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #10 poslato: April 01, 2006, 09:00:23 pre podne »
pa dobro....sta ces....mislim da komentar nije bio za forum...jeste da ovde ima jako ppuno muskih i da tema skrene malo dvosmisleno,al ok nikog nije uvredio...ako njemu znaci super.

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #11 poslato: April 01, 2006, 09:58:06 pre podne »
Citat: laracroft
pa dobro....sta ces....mislim da komentar nije bio za forum...jeste da ovde ima jako ppuno muskih i da tema skrene malo dvosmisleno,al ok nikog nije uvredio...ako njemu znaci super.

potpisujem;)
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Ovo se vecini desava
« Odgovor #12 poslato: April 01, 2006, 02:13:13 posle podne »
Citat: m_boy
Citat: fitness_instruktor
MOJA CURA OBOŽAVA KAD JA POPIJEM PROTEIN OD JAGODE PA JE ........!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

pas koji laje ne grize.. :D  :twisted:  i ovo si danas vec min. 2puta ponovio.. :twisted:  8)



ma lozenje.....