April 20, 2024, 12:34:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: kardio+teretana do kraja juna  (Pročitano 3166 puta)

Van mreže amater

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
kardio+teretana do kraja juna
« poslato: Mart 24, 2008, 08:49:24 posle podne »
napravio sam uz pomoc druga ovaj program pa me zanima vase misljenje,i sta biste menjali na mom mestu

teretana 5 puta nedeljno,uvek radim samo jednu grupu misica (grudi+ruke+ledja+pauza+ramena+pauza+noge)
trbusnjake radim posle svakog treninga
kardio radim 3 puta nedeljno po 30 min,ali planiram da ga povecam na 4 puta u aprilu,i 5 puta u maju i junu

od suplemenata koristim univerzalov whey,sni glutamine,glukozamin,etil-estar kreatin,i planiram na uzmem BCAA
kupio sam dosta suplemenata,tako da cu imati do kraja juna ako budem pio ovim redosledom kojim sam isplanirao

posle teretane pijem 2 merice(60g) proteina i 10g glutamina,i  taj dan kad sam u teretani pred spavanje popijem 5g glutamina i 1 mericu(30g) proteina
pre treninga popijem 3 tablete kreatina,i posle treninga 3 tablete
kad ne treniram popijem 3 tablete kreatina,a protein i glutamin ne pijem kad ne treniram

posle kardio popijem 1 mericu proteina i 5g glutamina
to mi je bio program za MART mesec

glukozamin pijem svaki dan po 2 tablete(ujutru i uvece)

ovde mi nestaje kreatina,pa prestajem da ga pijem

za APRIL i MAJ planiram sledece:

protein pijem 2 merice posle teretane,1 pred spavanje(samo dane kad sam u teretani),i 1 posle kardio
glutamin pijem 10g posle teretane,10g posle kardio,i 5 g pred spavanje

Ubacio bih i BCAA i to 10g pred kardio i 10g pre teretane i 5 g posle kardio
Poceo bi da pijem stim&trim sagorevac masti,i to prvih 7 dana 1 tabletu pre kardio i jednu pre teretane,a kasnije bi povisio na 2 tablete

znaci imao bih 5 treninga u teretani i 4 kardio,a u MAJU bi povecao na 5 kardio

trcao bih ujutru oko 5-6 km,ali dane kad stignem,posto nemam puno vremena da kombinujem(BITNO JE SAMO DA BUDE 5 PUTA NEDELJNO)

i u JUNU bih hteo da uzmem NO-XPLODE,i to bi pio svaki dan,znaci 2 dozera pre teretane,a kad ne treniram onda samo ujutru na prazan stomak
i tada bih povecao dozu proteina za 1 mericu po danu

radim dosta trbusnjake,i imam zelju da mi se ocrtavaju preko leta

ETO,TO BI BIO MOJ PLAN DO JULA,PA BIH BIO ZAHVALAN SVAKOME KO BI MI POSAVETOVAO NESTO PAMETNO I KORISNO DA PROMENIM(ako mislite da je potrebno)

PozZ