April 19, 2024, 04:18:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Vitamin C  (Pročitano 8458 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Vitamin C
« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2006, 10:02:24 pre podne »
Citat: sasacg
:lol: :lol: neeee,sta da radiiiiim?nisam znao za ovo i uzimao sam gram vit C svaki dan,hocu li zbog toga postati Blek stena :lol: :lol:


Zaj....es Ramba ;) hahahhhaha

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Vitamin C
« Odgovor #16 poslato: Mart 31, 2006, 10:06:32 pre podne »
sale,gotov si hahahaa

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Vitamin C
« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2006, 10:09:11 pre podne »
Citat: IFBBPro
Citat: doktor83
... Dzabat ti i 5grama vitamina C ako ne jedes kako treba. Naravno sviju nas guze obaveze al pokusaj koliko toliko da se organizujes...


Jeste, malo je nezgodno zbog kojekakvih obaveza koje imamo da se organizujemo i obezbedimo sebi hranu kakvu trebamo bas u odredjeno vreme. No, ima i tome leka. Ustanes malo ranije, spremis si klopu za taj dan, i nosis je sa sobom. Drugog resenja nema. Ja moram da ustanem u pola 7 svaki dan (ok, priznajem, malo sam spora ujutru), dok doruckujem sprema se klopa koju sam planirala za taj dan. Pa ako tako ne uradim, kako cu izdrzati sve do kraja radnog vremena, a onda na trening??? A da jedem sendvice ili neka druga sr... iz fast food-a, ne pada mi na pamet.

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Vitamin C
« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2006, 06:06:58 posle podne »
Citat: witch
Citat: IFBBPro
Citat: doktor83
... Dzabat ti i 5grama vitamina C ako ne jedes kako treba. Naravno sviju nas guze obaveze al pokusaj koliko toliko da se organizujes...


Jeste, malo je nezgodno zbog kojekakvih obaveza koje imamo da se organizujemo i obezbedimo sebi hranu kakvu trebamo bas u odredjeno vreme. No, ima i tome leka. Ustanes malo ranije, spremis si klopu za taj dan, i nosis je sa sobom. Drugog resenja nema. Ja moram da ustanem u pola 7 svaki dan (ok, priznajem, malo sam spora ujutru), dok doruckujem sprema se klopa koju sam planirala za taj dan. Pa ako tako ne uradim, kako cu izdrzati sve do kraja radnog vremena, a onda na trening??? A da jedem sendvice ili neka druga sr... iz fast food-a, ne pada mi na pamet.


I ceo dan nosis hranu ? Kooooliku ti sestro torbu imas ?