April 26, 2024, 09:44:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Koliko se zene boje tegova?  (Pročitano 171466 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 11, 2007, 10:27:12 pre podne »
ma takvi su mnogi, ima ih cak i ovde na forumu :)
"balavimo" nad slikama npr monice brant ili bilo koje figure takmicarke (zaista izgledaju fenomenalno), a onda npr u nekoj drugoj temi se maltene zgrazavamo jer zbog upotrebe kojecega klitoris je povecan pa ne izgleda ni malo sexy ... a monica kao nema povecan klitoris? :)

uh ... meni je dan na forumu izgleda krenuo lose, mora da ova kisa utice na mene, haahha, jer inace ce neko pomisliti da se jesam definitivno pretvorila u pravu vesticu (vec sam na jednoj temi "ostrila kandze" hahahaha)

evo bicu dobra obecavam :)


bio velik ili mali KLITORIS treba da se slavi.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 11, 2007, 01:56:01 posle podne »
To baby :)
hahahahhaha

Van mreže f-lady

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 18
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #62 poslato: April 28, 2008, 06:08:12 posle podne »
Koliko se zene boje tegova?
Pa po onome sta ja znam uopste se ne boje, ali uopste....zene od 50godina i ista kilaza za iskorak..... ;)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #63 poslato: April 28, 2008, 07:51:55 posle podne »
+50 su najbolje zene  ;D
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #64 poslato: April 28, 2008, 09:17:44 posle podne »
+50 su najbolje zene  ;D

svaa sreca da nema takvih zena na ovom forumu sme bi ih ti izgrizo... ;D ;D

Van mreže f-lady

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 18
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #65 poslato: April 29, 2008, 06:33:31 posle podne »
Ne stvarno ta tolika prica da se zene plase tegova,velikog opterecenja uopste nije tacno cak jedna drugoj samo dodaju da ne kazem tovare kilazu,a rade pravilno,pa eto...a nisu u tako malom broju uopste

Van mreže deki_srbija

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #66 poslato: April 29, 2008, 08:06:33 posle podne »
super text... ovo moram da dam devojci da procita posto se tripuje da ce da bude kao svarceneger od tegova... hahahaha

Van mreže mimi15

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 06, 2008, 11:06:30 pre podne »
Prvo, svi vi da se izvinete nama +50, za vasu informaciju ima nas!!!!! :)
Sjajna tema a ko bi drugi je zapoceo nego Tanja.Procitala sma sve i istina kada je nastajao post
nisam bila na forumu.U teretani gde ja vezbam NARAVNO da se zene plase,ali stvarno ,PLASE tegova.
Moje iskustvo kaze da je strah od nepoznatog rasprostranjen, pa me ne cudi i u ovoj oblasi.Gospodje strasljivice
sve sto ne znate vi procitajte pa onda sudite i pricajte.
Da i ja sam imala strah ne samo od tegova vec i od cele teretane,smatrala sam da to nije mesto za fine dame,  :-[
i eto ne izlazim iz nje sada.Najmanje sam 5 puta nedeljno sa tegovima veeeeelike tezine naime sve dok mogu sa veeeeelikom
mukom napraviti kontrolisan potez.I vrlo cesto kad me uhvati muka i jad jer je kao sto znamo mnooooogo tesko,
pozivam sve damice da bar jednom odrade u teretani ali pod nadzorom,da ne bi folirale,pa da mi kazu sta je trening.
Ovo damice je bilo cinicno jer, naravno da sve zenskice a i sebe smatrma damom.Ja spadam u pocetnike, pa mozda nisam merodavna, ali ,koliko mi vreme dozvoljava,je ne videh zenu ili devojku da trenira tempom i jacinom kako to mene tera moj instruktor.
Ja , ne da nemam vremena za pricu, vec ne mogu od kontrole i usredsredjenosti na pokret, disanje, drzanje tela.
Sve je napisano, nema nepoznatog i velike filozofije, ima samo VELIKOG i MUKOTRPNOG rada.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 06, 2008, 11:50:16 pre podne »
Svaka cast :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 06, 2008, 03:18:59 posle podne »
Bravo, tako i treba da se radi :)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 06, 2008, 03:23:13 posle podne »
Ne stvarno ta tolika prica da se zene plase tegova,velikog opterecenja uopste nije tacno cak jedna drugoj samo dodaju da ne kazem tovare kilazu,a rade pravilno,pa eto...a nisu u tako malom broju uopste

To je mozda tako u teretani u kojoj ti vezbas, sto je za svaku pohvalu!!
No veruj mi, a sigurno nisam jedina koja ima takvo iskustvo, velika vecina zena se zaista plasi tegova, sve u strahu da ce se previse "nabildovati".
Minimalno 50% zena koje prvi put udju u teretanu kazu "ja bih samo malo da se zategnem, ne bih dizala tegove". A ako koja i prelomi taj pocetni strah od tegova, i pocne malo konkretnije da vezba, vec nakon nekih mesec ili dva krene da kuka kako joj se cini da se previse "rasirila" i da sama sebi izgleda nekako "veliko" ;)
A onda treba neko da se uhvati u kostac sa tom "blokadom" koja je nastala i da ponovo rastura strah od tegova koji sad vec nije samo "strah" vec maltene "napad panike".

Van mreže mimi15

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 07, 2008, 10:05:01 pre podne »
Evo me opet !heKratko, imam 52 godine, treniram tek dva meseca, ali sam imala preko 35 treninga
uz licnog trenera.Juce sma radila bicepse i jednog momenta kazem instruktoru da mi se prosirio biceps nasta se on naravno nasmejao.
Vezbe su kao po obicaju bile jake i teske i u zelji da ispraznim akumuliranu negativnu energiju ja po instruktoru
koji to jako dobro razume.Inace sam premerila sebe hehehe, detaljno pre pocetka treniranja sa tim glupim hehehe,tegovima.
Dodjem kuci i bas da vidim taj rast bicepsa , kad ono u precniku  2 sm ali manje.Jeeeeee. to se trazi
E zenskice toliko o tegovima.Dakle smao napred i nece vam se dogoditi ono sto vas brine.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 07, 2008, 10:41:55 pre podne »
Ubacite i udaranje u dzak-sjajan nacin za izbacivnje viska energije :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mimi15

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 07, 2008, 11:05:44 pre podne »
Ubacite i udaranje u dzak-sjajan nacin za izbacivnje viska energije :wink:

ma ja verbalno po instruktour, taman posla fizicki, prvo nisam tako vaspitana a drugo ne bih ni mogla jer je on veliki kao i svi vi mladi momci koji se bavite oblikovanjem tela.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 07, 2008, 12:02:40 posle podne »
Ubacite i udaranje u dzak-sjajan nacin za izbacivnje viska energije :wink:

bolje po muzu ili momku kada dodju kuci..ili ako imaju kucnog ljubimca pa kada im posle stresnog dana plasriaju jeda desni fels,a pukoliko se ljubimac odibje od martinel dama ga doceka na volej.....negatvina energija je poptuno napolju...

mimi...bravo...odlicno si ovo odradila