April 18, 2024, 12:43:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Evropski standard...  (Pročitano 12292 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Evropski standard...
« poslato: April 10, 2008, 02:53:42 pre podne »
Gledam malo prije na www.mobilnisvet.com neke telefone i ne mogu da vjerujem sta vidim...Naime,telefon koji je juce ili prekjuce kostao 290-300e,sada kosta 400 i kusur eura,aparat koji je do juce bio 170,danas je 250e,jedan je sa 480 skocio na 650e...i tako dalje i tako dalje...Razmisljam "jel ovo neka zajebancija",kad posle malo ceprkanja shvatim da su nase vlasti odlucile da od sada mozemo da kupujemo samo "legalne" ili kako se to vec zove,mobilne telefone...Da i mi budemo Evropa...jos jednom da se priblizimo tom cuvenom i predugo sanjanom "evropskom standadu"...Ali u kom segmentu,je..m li vam sve po spisku stoko bezrepa???Da nam cijene osnovnih namirnica budu najvise u Evropi,da nam zakoni budu najstroziji na kontinentu,da nam benzin postane skup ko da su ga od zlata pravili...jel to evropski standard mamu li vam lopovsku,jel treba da nam lomite kicmu po evropskom standardu...a za plate cemo lako,prvo ovo sto ce da nas ojadi do kraja,jbg "tranzicija,strpite se malo"...DOKLE BRE???

Pun mi je k..ac svega,gledam sta se desava i samo mi se nagomilava...Samo nam ga lagano zavuku.Ovamo hapse Dzaju i Cvetka da se narod zabavlja,a onda ,dok niko ne obraca paznju-benzin preko 100din,struja za 15% gore,ogranicenje brzine u Jurija Gagarina(znaju ovi sa NBG) 40km/h...i sad ovo sa telefonima...i na kome se da se slomi...???jbg...

Nije mi bio cilj da ovo izgleda kao politicki ili neki slican govor,ali mi se nakupilo preko glave vise...:evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #1 poslato: April 10, 2008, 02:58:05 pre podne »
po mom misljenju svi sto podrzavaju te evrounitarne ideale su jedne obichne retardirane majmunchine i niza bica.
(isto ko sto su njihoe prabake i pradeke podrzavali osmanlijsku,vatikansku, komunistichku uniju i tako to...)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #2 poslato: April 10, 2008, 05:50:49 pre podne »
Cuo sam za telefone. A gde su hiljadu i jedna stvar ostala.
uvoz automobila (eko 4 standard jebo te, a zastava proizvodi eko -19 standard - al, to nema veze)
meni skolarina ode za godinu od 28 na 42 hiljade
ovamo na jugu maltretiraju ove rezerviste samo tako
evro nam ide svaki dan po 5 din gore dole
osnovna skola u Predejanu koja ima 300 ucenika, nije dobila ni gram uglja za celu zimu!!!
Hapse Dzaju koji je bijo najbolji igrac sveta, igrao za najbolji tim sveta, koji je brend ove zemlje. A gde su Zeka, Cika Delta ...
...
AMA ZLO BRE LJUDI MOJI. ZLO!!!!!!!!!!!!


Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #3 poslato: April 10, 2008, 08:21:39 pre podne »
Sve sve,ali da kroz Jurija Gagarina moras da vozis 40km/h  strasno. :evil:

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #4 poslato: April 10, 2008, 09:14:37 pre podne »
Sve je to tacno sto je Sale rekao ali daleko smo mi od icvice...mozemo mi da trpimo jos mnogo mnogo packi...benzin ce biti 150 (od toga akciza na benzin ce biti 100din jer samo tako budzet moze da bude napunjen,nece sigurno od izvoza ili od ''stranih pomoci i donacija''),a cela ta pro-evropska prica je jedna laz...bas kao sto je H2SO4 rekao...kao nekada komunizam,stvoreno da maze ljudima oci dok im uzima sve i tera ih do prosjackog stapa,ubijanje naseg coveka u mozak da smo krivi za sve,da pratimo primer Rumunije i Bugarske STRASNO!!!!A najgore je sto nam je nacija podeljena...Sve u svemu po mom misljenju jos ce vise da nas tuku kada vide da se ne bunimo...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #5 poslato: April 10, 2008, 09:34:31 pre podne »
tranzicija je strasan period ali kroz nju se mora proci ako hocemo da zivimo bolje.
 Jedino sto se ta tranzicija kod nas oduzila zbog unutrasnjih politickih problema.

P.S. sto se tice cena benzina iste su i moraju biti iste u celoj Evropi. A zasto su toliko visoke pitajte Arape.

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #6 poslato: April 10, 2008, 09:44:44 pre podne »
Ha ha....tranzicija je period kroz koji moramo proci?A ko je to propisao da moramo proci i zasto?
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #7 poslato: April 10, 2008, 09:46:49 pre podne »
Mi lose zivimo zato sto uvozimo 100x vise nego sto izvozimo i dokle god tako bude zivecemo ovako kako zivimo...ne znam samo ko vama meze oci ljudi...i svaka ta evropsla firma koja krene da posluje ovde kod nas nece vam dati evropske plate...nego rumunske...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #8 poslato: April 10, 2008, 09:52:39 pre podne »
Ha ha....tranzicija je period kroz koji moramo proci?A ko je to propisao da moramo proci i zasto?
Jesi glasao?! Po Ustavu svake zemlje političke stranke bira narod, a nakon toga se vlast preteoči u predstavnike birača, tj. parlamentarne zastupnike koji odlučuju za vas (nas) sve...
Te legalno donose odluke do novih izbora i reizbora...itd...dakle sve je jasno!

EU ima da nas odere kao jance, pogledajte Talijane od kad su izgubili Liru, prije su ljetovali kao budale kod nas, na feragosto dolazilo ih na stotine tisuca čak do juga Dalmacije, sad jedva spajaju kraj s krajem, njima je takodjer nestala srednja klasa skroz...
A mi je nismo ni imali, sad i ono malo ljudi što je bilo OK sa financijama se bori kako zna i umije, a ovi drugi na rubu egzistencije, to je umjetnost kako jadan narod preživljava...
Ali jebi ga EU je danas "IN" kao onome u onoj pjesmi "Vodka i Đin"

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #9 poslato: April 10, 2008, 09:54:48 pre podne »
znaci kao sto je nekada bio komunizam...pa da...ajde da svi lepo pratimo modne trendove i da molimo boga da nas dece nece proklinjati zbog gresaka...to je IN isto..
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #10 poslato: April 10, 2008, 10:05:39 pre podne »
znaci kao sto je nekada bio komunizam...pa da...ajde da svi lepo pratimo modne trendove i da molimo boga da nas dece nece proklinjati zbog gresaka...to je IN isto..
To je upravo kontra komunizma, dakle NAROD BIRA, nema tu puno pametovanja, politika ostala kurva...
Meni se jebe za politiku i njihove poslove, meni je problem jer svakim danom raste cijena jebenog whey proteina i ostalih suplemenata, to mene jebe...a ne koji debil je na vlasti ili koji će bit...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #11 poslato: April 10, 2008, 10:17:23 pre podne »
Gledam malo prije na www.mobilnisvet.com neke telefone i ne mogu da vjerujem sta vidim...Naime,telefon koji je juce ili prekjuce kostao 290-300e,sada kosta 400 i kusur eura,aparat koji je do juce bio 170,danas je 250e,jedan je sa 480 skocio na 650e...i tako dalje i tako dalje...Razmisljam "jel ovo neka zajebancija",kad posle malo ceprkanja shvatim da su nase vlasti odlucile da od sada mozemo da kupujemo samo "legalne" ili kako se to vec zove,mobilne telefone...Da i mi budemo Evropa...jos jednom da se priblizimo tom cuvenom i predugo sanjanom "evropskom standadu"...Ali u kom segmentu,je..m li vam sve po spisku stoko bezrepa???Da nam cijene osnovnih namirnica budu najvise u Evropi,da nam zakoni budu najstroziji na kontinentu,da nam benzin postane skup ko da su ga od zlata pravili...jel to evropski standard mamu li vam lopovsku,jel treba da nam lomite kicmu po evropskom standardu...a za plate cemo lako,prvo ovo sto ce da nas ojadi do kraja,jbg "tranzicija,strpite se malo"...DOKLE BRE???

Pun mi je k..ac svega,gledam sta se desava i samo mi se nagomilava...Samo nam ga lagano zavuku.Ovamo hapse Dzaju i Cvetka da se narod zabavlja,a onda ,dok niko ne obraca paznju-benzin preko 100din,struja za 15% gore,ogranicenje brzine u Jurija Gagarina(znaju ovi sa NBG) 40km/h...i sad ovo sa telefonima...i na kome se da se slomi...???jbg...

Nije mi bio cilj da ovo izgleda kao politicki ili neki slican govor,ali mi se nakupilo preko glave vise...:evil:

jbt koj debilizam....odosmo mi u k....

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #12 poslato: April 10, 2008, 10:31:17 pre podne »
Evo da vas utješim niste jedini:

"Hrvatski građani uskoro će plaćati dodatni porez od čak 30% na mobitele jer se mobiteli smatraju luksuzom, saznaje magazin MobilMedia. Porez će se plaćati i na telefonske impulse. Drugim riječima, impulsi bi trebali poskupjeti za 30 posto, isto kao i mobiteli. Korisnici su već najavili prosvjede."

Izvor: Jedan ugledni forum o Mobitelima u HR!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #13 poslato: April 10, 2008, 10:52:59 pre podne »
Evo da vas utješim niste jedini:

"Hrvatski građani uskoro će plaćati dodatni porez od čak 30% na mobitele jer se mobiteli smatraju luksuzom, saznaje magazin MobilMedia. Porez će se plaćati i na telefonske impulse. Drugim riječima, impulsi bi trebali poskupjeti za 30 posto, isto kao i mobiteli. Korisnici su već najavili prosvjede."

Izvor: Jedan ugledni forum o Mobitelima u HR!
Samo da ovo ne cuju i nasi...ima odmah da slede primer  :evil:

ogranicenje brzine u Jurija Gagarina(znaju ovi sa NBG) 40km/h

Uh, sto volim ovo ogranicenje...oni 40, a ja 140...oni ruku dignu, a ja svirnem i dodam gas  sherif  Naravno, samo kad sam na motoru...A u autu je druga prica  :roll:

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Evropski standard...
« Odgovor #14 poslato: April 10, 2008, 01:39:14 posle podne »

ogranicenje brzine u Jurija Gagarina(znaju ovi sa NBG) 40km/h

Uh, sto volim ovo ogranicenje...oni 40, a ja 140...oni ruku dignu, a ja svirnem i dodam gas  sherif  Naravno, samo kad sam na motoru...A u autu je druga prica  :roll:
[/quote]

Hardcore :mrgreen: :mrgreen: ;bravi;

"What's meant to be...will always find it's way...":)