Maj 29, 2024, 06:58:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Vase misljenje, savet  (Pročitano 1528 puta)

Van mreže dzo

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Vase misljenje, savet
« poslato: April 13, 2008, 02:02:37 pre podne »
Imam 20god, 87-god; vec godinu i nesto vise idem u teretanu, i do sada nisam planirao da uzimam bilo kakve dodatke, samo "chisto"! Od skora sam se odluchio da pochnem da koristim neki protein(chist bez kreatina i drugih dodataka), tako da su mi preporuchili        Universal Nutrition   -   ULTRA MASS 4500™; kako sam vec spomenuo godiste, i vremenski period treniranja; da kazem jos da sam pocheo sa 62 kg, a sada imam 70kg-recimo atletska gradja!    Posto sam malo skeptichan po pitanju bilo kakvih suplemenata, da ne zalazimo skroz u prichu, interesuje me "izmena lichnosti" prilikom koriscenja vec spomenutih, ukratko, alergije(nisam alergichan ni na sta), crvenilo, posto na vec spomenutom pakovanju pise da pre upotrebe konsultovati lekara nutricionistu!  Unapred hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Vase misljenje, savet
« Odgovor #1 poslato: April 13, 2008, 02:31:12 pre podne »
Ako si zdrav i prav nema problema oko koriscenja suplemenata...Samo zaboravi na taj Ultramass,uzmi whey i dekstrozu i udri po tome...Potrazi malo op forumu,naci ces zanimljive teme :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!