Jul 27, 2024, 02:38:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.248 poruka u 18.757 tema - 20.964 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Visenamenska sprava  (Pročitano 4182 puta)

Van mreže Helix

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Visenamenska sprava
« poslato: Mart 30, 2006, 10:17:11 posle podne »
Trenutno nikako nemam vremena niti mogucnosti ici u teretanu i zanima me da li bi ovako nesto zavrsilo poso tj. ako ne bi sta bi mi jos trebalo da bi imao kvalitetan trening kod kuce.

Koliko sam ja primetio sprava ima sve ono na cemu sam ja vezbao dok sam isao u teretanu (sem prese).

Pored ovoga mogao bih da napravim i sipku za zgibove.

Spravu sam nasao na sajtu ringsport.co.yu i kosta oko 270e , ako znate gde se jos mogu naci slicne sprave, recite.

Hvala


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Visenamenska sprava
« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2006, 10:21:16 posle podne »
SPRAVA IZLGEDA PA HAJDE DA KAZEM ..ZGODNO..ALI PITANJE KOJI FUNKCINALSONST IMA TAKO TANKI PRFILI ZELEEZA..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Visenamenska sprava
« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2006, 11:56:36 posle podne »
Deluje interresantno :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Helix

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Re: Visenamenska sprava
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2006, 05:57:11 posle podne »
Pa  mislim da mi to nece biti problem , jer inace ne koristim preterano velike tezine, a kasnije ukoliko se to ispostavi kao problem mislim da cu moci nekako dodatno da je ojacam.

Da li znate jos neka mesta u Beogradu gde se mogu naci fitnes sprave sipke i ostala oprema ? Dosao bih za koj dan, pa bih voleo da vidim ima li jos nesto sem ovoga...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Visenamenska sprava
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2006, 07:27:49 posle podne »
moji rodjaci imaju takvu skalameriju, vrlo prakticna mashinica.
jedini problem je sto je sajla stalno pucala na krajevima i ti tockici su plastichni pa se brzo izlizu.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: Visenamenska sprava
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2006, 10:32:37 posle podne »
Ja bih ti preporucio da spravu dobro probas pre nego kupis, ja sam jedno vreme razmisljao o necemu slicnom ali kada sam probao nekoliko sprava ipak je ispalo da sa tim ne mogu nista da uradim, prvo masa sa kojoj mozes da radis nije uopste ozbiljna, i to koliko je deklarisano da moze kada toliko napakujes lat masina i mozes da radis ali ako pokusas taj benc iz sedeceg polozaja kad ide na 2 sajle meni se ucinilo da ce da se raspadne :).  Najbolja od svih koje sam probao je bila nema Hammer(u Musculusu), bila su 2 modela jedan sa plocama i drugi gde se stavljaju tegovi, medjutim i tu je kilaza bila ogranicena na nekih 80-100kg a kad to predje preko 2 kotura to je vise za devojcice :). Moje misljenje je da je bolje da kupis jaku klupu sa ektenzijom za noge, 2 bucice i jedno 60kg tegova ali opet to je individualna stvar.