April 29, 2024, 05:57:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Deca durabolin!  (Pročitano 19855 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #15 poslato: Maj 09, 2008, 08:44:42 posle podne »
Da li kombinacija METAN - DECA - TESTOSTERON   moze da utice na plodnost, ako se uzima u umjerenim kolicinama???
Ovo je bila moja poslednja kura i ne bih je vise ponovio,mnogo treba posle za oporavak
kako kome
evo ja ko da se nisam ni skido, nedavno odradio kuru. nikakvih posledica
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže nix

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #16 poslato: Maj 09, 2008, 09:42:47 posle podne »
Ma nisam ni ja imao nikakvih posledica samo mi je trebalo malo vise vremena da nivo testa vrati u normalu

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #17 poslato: Maj 09, 2008, 10:11:27 posle podne »
To sto kazete da niste imali nikakvih posledica je u fazonu "osecam se dobro i nije mi nista" ili ste isli na pregled srca, jetre, bubrega...?

Jedno je osecati se dobro, a drugo reci kura nije ostavila nikakve posledice.

Pozzz

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #18 poslato: Maj 09, 2008, 10:57:10 posle podne »
To sto kazete da niste imali nikakvih posledica je u fazonu "osecam se dobro i nije mi nista" ili ste isli na pregled srca, jetre, bubrega...?

Jedno je osecati se dobro, a drugo reci kura nije ostavila nikakve posledice.

Pozzz

da se tako lako mogu unistiti organi koje ti pominjes, h2so4 bio bio pokojni covjek. isli bi mu na grob da ostavimo cvece
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #19 poslato: Maj 10, 2008, 01:33:14 pre podne »
Jel' to komentar sa medicinskog stanovista ili onako u smislu, "nema sanse da se mogu tako brzo unistiti"?

Nisam ni mislio da se zdrav organ moze tako unistiti (mada nikad se ne zna), ali ko ti kaze da su ti organi i bili u ok stanju pre kure? To sto se neko "oseca dobro" ne znaci da cve u organizmu stima + kura koja nadolazi, moze svasta da bude. Ne kazem da je i da ce biti bilo sta nekome ko uzima AAS, ali glupo je reci "kura nije ostavila nikakve posledice" bez ikakve provere (mozda i gresim da provere nije bilo mada dok se ljudi ne jave necemo ni znati), jer se to onda zasniva na subjektivno "dobrom osecaju". Ja koji sam koristio Bionabol jos davne 1997g ne mogu sa sigurnoscu reci da on nije ostavio neke posledice na moje telo, a da ne govorimo o nekome ko je prekinuo kuru pre par dana. To sto sam u medjuvremenu par puta uradio EKG, ultrazvuk srca, proverio krvnu sliku i urin, merim cesto krvni pritiak i jos sam po neke rutinske preglede odradio, ne moze sa 100% sigurnosti da mi garantuje neimanje posledica od Bionabola. 
   Cisto sumnjam da profesionalni bodibilderi posle kure izmere pritisak i ako je ok, kazu "ma nema posledica" :)

Pozzz

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #20 poslato: Maj 10, 2008, 02:53:40 pre podne »
To sto kazete da niste imali nikakvih posledica je u fazonu "osecam se dobro i nije mi nista" ili ste isli na pregled srca, jetre, bubrega...?

Jedno je osecati se dobro, a drugo reci kura nije ostavila nikakve posledice.

Pozzz
ja stvarno gledam, chitam i ne znam odakle da pocnem
iso sam na raznorazne preglede (vise dokurchilo) i uvek nalecem na raznorazne budaletine (sto medicinsko osoblje sto neki seratori  ,hipohondrici,paranoici,zavidinici i ko zna kakve vec humanoidne uvare koji seru raznorazne nebuloze a jos nikako da mi neko oboljenje iskochi a evo svi najavljuju da je hemija zla i tako te price.

zapravo i to bi se moglo uvrtsti u posledicu. covjek koji uzima raznorazne zlodjudne supstane a ujedno da nema nikakvih stetnih efekata(tako tvrdi i oseca). pa kako to to, ne moze to tako, to je krshenje zakona. treba da imas neko ostecenje. pa sta ce naturalci hipohondrici pomislit. mislim nije u redu. evo osecam grizu savesti sto mi nije nista. pa ne mogu i ne smem ja da budem zdrav jbt. stidim se hahahahahaha
Jel' to komentar sa medicinskog stanovista ili onako u smislu, "nema sanse da se mogu tako brzo unistiti"?

Nisam ni mislio da se zdrav organ moze tako unistiti (mada nikad se ne zna), ali ko ti kaze da su ti organi i bili u ok stanju pre kure? To sto se neko "oseca dobro" ne znaci da cve u organizmu stima + kura koja nadolazi, moze svasta da bude. Ne kazem da je i da ce biti bilo sta nekome ko uzima AAS, ali glupo je reci "kura nije ostavila nikakve posledice" bez ikakve provere (mozda i gresim da provere nije bilo mada dok se ljudi ne jave necemo ni znati), jer se to onda zasniva na subjektivno "dobrom osecaju". Ja koji sam koristio Bionabol jos davne 1997g ne mogu sa sigurnoscu reci da on nije ostavio neke posledice na moje telo, a da ne govorimo o nekome ko je prekinuo kuru pre par dana. To sto sam u medjuvremenu par puta uradio EKG, ultrazvuk srca, proverio krvnu sliku i urin, merim cesto krvni pritiak i jos sam po neke rutinske preglede odradio, ne moze sa 100% sigurnosti da mi garantuje neimanje posledica od Bionabola. 
   Cisto sumnjam da profesionalni bodibilderi posle kure izmere pritisak i ako je ok, kazu "ma nema posledica" :)

Pozzz

"ali glupo je reci "kura nije ostavila nikakve posledice" bez ikakve provere"
a otkud ti znas ko sta proverava a ko ne? malo je debilno mislit da su odje svi glupaci a ti jedini obaziv i pametan tu se naso prosipat govna i pametovat.
i sto sad, treba covjek svima kopirat rezultate iz laboarotorije da bi mogao da kazes 'nije mi nista, dobro sam'

pa pazi koji si ti pacijent. jbt ti si '97 probo bionabol(pokajniche to smo milion puta chuli od tebe, i stvarno u redu vise zapamtili smo, hvala ti) koji nije nista drugo nego obicne bombonice. i od tada redovno vrsis ko zna kakve analize svega i svacega i cega treba i cega ne treba. ali nesto zaboravljas da provjeris a to je psiha. tako fino otidji kod nekog dobrog psihijatra i iznesi te mentalne probleme sto te muche i naravno nadam se da ces uspeti pobetiti tu opaku bolest tj hipohondiju i te sitne raznorazne fobijice  i vise da se saniraju te katastrofalene posledice od bionabola '97.





« Poslednja izmena: Maj 10, 2008, 02:56:19 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #21 poslato: Maj 10, 2008, 03:13:08 pre podne »


da se tako lako mogu unistiti organi koje ti pominjes, h2so4 bio bio pokojni covjek. isli bi mu na grob da ostavimo cvece

eeeee ladno me neki dan startovala cistachica i kaze iz cista mira: " ma ne valjti to nista, ti ...ti ... steroidi. sta ce ti to"
keve mi  ;D ;D
ne valja mi zivot vise ni 5 para, svi me zajebavaju dje god odem hahaha
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #22 poslato: Maj 10, 2008, 07:48:36 pre podne »


da se tako lako mogu unistiti organi koje ti pominjes, h2so4 bio bio pokojni covjek. isli bi mu na grob da ostavimo cvece

eeeee ladno me neki dan startovala cistachica i kaze iz cista mira: " ma ne valjti to nista, ti ...ti ... steroidi. sta ce ti to"
keve mi  ;D ;D
ne valja mi zivot vise ni 5 para, svi me zajebavaju dje god odem hahaha
jedino te u nisu ne zajebavaju , a ti nikako da odes
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #23 poslato: Maj 10, 2008, 11:11:04 pre podne »
a otkud ti znas ko sta proverava a ko ne? malo je debilno mislit da su odje svi glupaci a ti jedini obaziv i pametan tu se naso prosipat govna i pametovat.
i sto sad, treba covjek svima kopirat rezultate iz laboarotorije da bi mogao da kazes 'nije mi nista, dobro sam'

pa pazi koji si ti pacijent. jbt ti si '97 probo bionabol(pokajniche to smo milion puta chuli od tebe, i stvarno u redu vise zapamtili smo, hvala ti) koji nije nista drugo nego obicne bombonice. i od tada redovno vrsis ko zna kakve analize svega i svacega i cega treba i cega ne treba. ali nesto zaboravljas da provjeris a to je psiha. tako fino otidji kod nekog dobrog psihijatra i iznesi te mentalne probleme sto te muche i naravno nadam se da ces uspeti pobetiti tu opaku bolest tj hipohondiju i te sitne raznorazne fobijice  i vise da se saniraju te katastrofalene posledice od bionabola '97.

Ocigledno nisi razumeo poentu price :) Niko nije rekao da sam ja pametan, a ostali glupaci i ne znam odakle si to zakljucio? Sto se tice "rezultata iz laboratorije", naravno da su ti oni pokazatelj zdravstvenog stanja, a ako nisu sta onda jeste po tebi?
To sto sam ja pregledao "sta treba i sta ne treba" je zato sto preko firme jednom godisnje imam placene preglede u jednoj privatnoj klinici tako da ti i ta teorija o hipohondriji ne pije vodu :)

Stvar je u tome sto ce zbog takvih komentara "bombonice" i "nije mi bilo nista, majke mi" mnogi steci pogresnu sliku i o samom bodybuilding- i o AAS koliko god oni stetni/bezazleni bili. Ja sam prvi koji podrzava njihovo koriscenje, ali kada se dostigne neki svoj maksimum i zelis vise od toga, a telo jednostavno ne dozvoljava. Gledam po teretani brdo likova koji se "pucaju" raznoraznim metanima i sranjima, naduju se ko prasad i onda posle kure opet na staro, samo strije ostanu :) Kada bi bili malo bolje informisani, mozda bi i napravili nesto od sebe prvo pravilnom ishranom i treningom, a onda ako eventualno zatreba i koriscenjem AAS. Ovako svi uzmu "bombonice" i mnogo su jaki :), a onda me posle salecu i kao "sta to ti uzimas kad si stalno u dobroj formi" :), pa ne veruju da ne koristim nista.

Eto to bi bila poenta price, ako je to ovde uopste nekome i bitno...

Pozdrav!
« Poslednja izmena: Maj 10, 2008, 11:14:19 pre podne shone190 »

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #24 poslato: Maj 10, 2008, 12:07:50 posle podne »
nije ni meni bilo nista, i sad se kajem sto nisam normalne doze uzimo nego samnjio da ne bi rikno .. a i sramota me bilo od apotekarke tolke spriceve i igle da kupujem :(
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #25 poslato: Maj 10, 2008, 02:49:36 posle podne »
Samo nadji nekoga ko ima dijabetes i on ce ti spriceve za besplatno dati.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #26 poslato: Maj 10, 2008, 04:04:39 posle podne »
ako si vec dao odredjene pare za kuru...daj i 10eura za spriceve igle alkohol i vatu
al se nekad dobro jelo

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #27 poslato: Maj 10, 2008, 04:05:32 posle podne »
khm.. ja sam se salio za ovo oko spriceva..
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #28 poslato: Maj 10, 2008, 04:47:51 posle podne »


Citat
Ocigledno nisi razumeo poentu price :) Niko nije rekao da sam ja pametan, a ostali glupaci i ne znam odakle si to zakljucio? Sto se tice "rezultata iz laboratorije", naravno da su ti oni pokazatelj zdravstvenog stanja, a ako nisu sta onda jeste po tebi?

shone sta buncas jbt?  pa sa mojim rezultatima je sve ok i osecam se dobro i zbog toga kazem 'da mi nije nista, majke mi', i ne znam sto te to toliko shokiralo kad kazem da mi nije nista. jbg znam kako je, ti patish od steroidofobije i onda dodje neko i kaze kako hemija nije otrovna. pa boze moj, pa to ne moze tako. shone ne uzima hemiju jer je otrovna pa kako onda nekima nije nista, ma to je nepravda.

Citat
To sto sam ja pregledao "sta treba i sta ne treba" je zato sto preko firme jednom godisnje imam placene preglede u jednoj privatnoj klinici tako da ti i ta teorija o hipohondriji ne pije vodu :)
a zasto se ti pregledas zapravo? shone pobogu da slucajno ne uzimas nesto bezobrazno a?

Citat
Stvar je u tome sto ce zbog takvih komentara "bombonice" i "nije mi bilo nista, majke mi" mnogi steci pogresnu sliku i o samom bodybuilding- i o AAS koliko god oni stetni/bezazleni bili.
pa i jesu bombonice, kako nisu?  sto cu ja kad je neko debil pa se sjebe i rilja glavom kroz zid.

Citat
Ja sam prvi koji podrzava njihovo koriscenje, ali kada se dostigne neki svoj maksimum i zelis vise od toga, a telo jednostavno ne dozvoljava. 
shone hemichar

Citat
Gledam po teretani brdo likova koji se "pucaju" raznoraznim metanima i sranjima, naduju se ko prasad i onda posle kure opet na staro, samo strije ostanu :) Kada bi bili malo bolje informisani, mozda bi i napravili nesto od sebe prvo pravilnom ishranom i treningom, a onda ako eventualno zatreba i koriscenjem AAS. Ovako svi uzmu "bombonice" i mnogo su jaki :), a onda me posle salecu i kao "sta to ti uzimas kad si stalno u dobroj formi" :), pa ne veruju da ne koristim nista. 
pa pusti se tih magaraca iz tvoje teretane, nema njih odje tako da ti prica ne drzi vodu. fino njih zamjeni ovim podforumom (jeste da ima svakakvih likova...) tu razgovaraj i malo porocitaj koji koristan info. a i malo da unapredis to znanje iz '97

Citat
Eto to bi bila poenta price, ako je to ovde uopste nekome i bitno...

Pozdrav!
pa naravno da je nebitno
poz
« Poslednja izmena: Maj 10, 2008, 04:50:05 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Deca durabolin!
« Odgovor #29 poslato: Maj 10, 2008, 04:51:02 posle podne »
Samo nadji nekoga ko ima dijabetes i on ce ti spriceve za besplatno dati.
a nisu ni hiv pozitivci za bacit !
matere mi matere,
kupicu ti dimije